stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Esensai Championships 2021 (2 opinie)

Zapraszamy na Esensai Championships 2021 w Gdańsku. Międzynarodowe zawody Pole Dance odbędą się w otwartych kategoriach: art i exotic, solo, duety, grupy. Podczas imprezy będziemy mogli zobaczyć zawodniczki w trzech różnych poziomach zaawansowania: amatorzy, pół-profesjonaliści, profesjonaliści.

Relacja z imprezy

Harmonogram:
13.45 00. Opening showcase
14.00 amateurs category
14.00 01. Gili
14.05 02. Aleksandra Lipko
14.10 03. Ariel
14.15 04. Aldona Janiszewska / Agnieszka Michalak
14.20 05. Mugi Munkhnaran Amarsaikhan
14.25 06. Paulina Sudacka / Paulina Polerina
14.30 07. Kornelia Puchalska
14.35 08. Weronika Hera
14.40 09. Magdalena Dąbrowska / Paula Sudnik
14.45 10. Adelina Nesterenko
14.50 11. Gosia Szczurowska
14.55 12. Klaudia Biegun
15.00 13. Olga Tuchyk
15.05 14. ANTIDOTUM
15.10 15. Agata Maćkowska
15.15 16. Barbara Potrawska
15.20 17. Julia Maciejewska

15.25-15.45 przerwa / break

15.45 semi-pro category
15.45 19. Marcia Zayko
15.50 20. Adrianna Malec
15.55 21. Darija Ivakina / Vladimir Ogarkov
16.00 22. Ania Ratke
16.05 23. Karolina Maj
16.10 24. Nikola Miszalska
16.15 25. Ewa Pilawka
16.20 26. Girlhasnoname
16.30 27. Wiktoria Dyrka
16.35 28. Agata Polenceusz / Zuzanna Wiśniewska
16.40 29. Nikola Szydłowska
16.45 31. Samara
16.55 32. Lubis Agnieszka Moczulska
17.00 33. Paulina Cipora
17.05 34. Patrycja Fijoł
17.10 35. Natalia Karmowska
17.15 36. Anita Werbanowska
17.20 37. Klaudia Gajewska
17.25 38. Izabela Czarnecka
17.30 39. Novemberflow

17.35 - 18.00 przerwa / break

18.00 40. showcase Malwina GS

18.05 pro category
18.05 41. Weronika Kozanecka
18.10 42. Natalia Grabowska
18.15 43. Maria Rozbicka
18.20 44. Hanna W.
18.25 45. Monika / Magda
18.35 46. Aleksandra Białczak
18.40 47. Valeria Haze
18.45 48. Sasha Sukhar
18.50 49. Martyna Dominikowska
18.55 50. Zuzanna Nachyła
19.00 51. Karasińska & Beng
19.05 52. Joanna Krowicka Jojo
19.15 53. Kinga Zarzecka
19.20 54. Alona Babynina
19.25 55. Filip Drogos
19.30 56. Olena Rovinska
19.35 57. Wiktoria Karbownik / Natalia Majer
19.40 58. Klaudia Nowak
19.45 59. Karolina Faryńska
19.50 60. Anna Łotecka-Dabbachi
19.55 61. Zuzanna Kijanowska
20.00 62. Anne Marie Kot

20.05 przerwa / break

20.35 63. showcase Natalya
20.40 64. showcase Ekaterina
20.45 65. showcase Bieserova

20.55 rozdanie nagród / awards


Organizator: Esensai Pole Dance Studio

Opinie (2) 1 zablokowana

  • Połecam

    Super Pol dance in Poland!

    • 2 1

  • Super - zrobiono zawody z tańca na rurze :]

    Ciekaw jestem co wymyślą np. za 40 lat....

    • 1 5

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

17.10 g.12.30
Edach Budowlani Lublin
17.10 g.12.40
ŁKS Łódź
17.10 g.15.00
Energa MKS Kalisz
17.10 g.17.00
Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
17.10 g.17.30
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
16.10 g.17.00
CTL Zagłębie Sosnowiec
16.10 g.15.30
PGE Spójnia Stargard
16.10 g.15.00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16.10 g.15.00
Świt Skolwin
16.10 g.14.00
Juvenia Kraków