• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Grała IV liga

29 sierpnia 2002 (artykuł sprzed 21 lat) 

Energa Bałtyk Gdynia

Najnowszy artykuł o klubie Energa Bałtyk Gdynia IV liga, czyli liga dwóch prędkości. Ciekawa walka o awans i utrzymanie
GRUPA POMORSKA
5. KOLEJKA:
Gryf '95 Słupsk - Olimpia Sztum 2:1 (1:0); Chuchla (28), Bednarczyk (67) - Manuszewski (56). Czerwona kartka: Mazgis (Gryf, 80).
Bałtyk Gdynia - Flotylla Nordcoop Gdańsk 0:1 (0:0); Galant (47).
KP Sopot - Kaszubia Kościerzyna 0:4 (0:1); Jersak (30-samobójcza), Tuszkowski (61), Kugiel (70, 75).
Wisła Tczew - Cartusia 2:3 (2:0); Pustkowski (2-wolny, 4-karny) - Grembocki (55), Gliński (64), Skrzypczak (76).
Pomezania Malbork - Wierzyca Starogard Gdański 7:1 (1:0); Sokalski (28), Lauryn (57, 72, 78), Rzążewski (65-karny), Piechota (87, 88) - Kamiński (89). Czerwona kartka: bramkarz Wysiecki (65).
Piast Człuchów - Rodło Kwidzyn 2:4 (1:2); Pruszak (20-karny), Lewicki (84-karny) - K. Borowski (28), A. Jankowski (39), Chodowicz (47), Dębicki (90).
Stolem Gniewino - Jantar Ustka 1:1 (1:0).
Intermarche Pogoń Lębork - Orlęta Półwysep Reda 0:0.
Kaszuby Połchowo - Chojniczanka - przełożony na 4 września.
Głos Wybrzeża

Kluby sportowe

Zobacz także

Opinie (14)

  • ?

    BIEDAKI A GDZIE TABELA?

    • 0 0

  • Nordcoop Lider!!!

    ZAPRASZAMY NA MECZ NORDCOOP ^ Gryf
    JUŻ W SOBOTE O GDZINIE 16 LUB 17 !PO INFORMUJE WAS DZIŚ O 19.OO

    • 0 0

  • OSKAR

    WYRĘCZĘ CIĘ.SOBOTA 31.08.2002 GODZ.16.00 ZAŁOGOWA 1.

    • 0 0

  • Fatalnie

    Fatalny jest serwis dotyyczacy wybrzezowej pilki noznej. Jesli chodzi o arke to zrozumiale, ze zajmuje najwiecej miejsca. Ale porownujac zeszloroczny serwis dot 4 i 5 ligii to wyraznie jakosc sie obniza. gdzie sa tabele a czesto i nawet wyniki. artykul o tym ze rozgrywki v ligii nabieraja tempa to jedyny w ostatnim czasie.szkoda ze traktuje tylko o okolicznych wioskach a nie ma ani slowa o trojmiejskich i okolicznych zespolach. zastanawia tylko ciagle lansowanie mlodej lechii. graja niezle ale nie padalbym na kolana. a co o nordcoopie? ledwie wzmianki. a to ze mecz osp lechia mozna typowac w lidze typerow to juz lekka przesada. gdyby lechia grala w lidze salezjanskiej to tez by o nich tak duzo bylo?
    prosze o poprawe i pelniejsze informacje.

    • 0 0

  • Poczekajcie!

    Jeszcze ze dwie porażki Polonii i Gedanii,W Kolbudach komuś nie zaplacą,ktoś się wycofa z rozgrywek (czego nikomu nie życzę)zagra gdzieś "lewy" zawodnik ... itp itd i zaraz się głosik rozpisze na całego.Nie liczcie na to ,że przeczytacie jakąś chociaż bardzo skróconą, wiarygodną informację z meczu IV cz V ligowego.

    • 0 0

  • co się dzieje z Sopotem

    miała być z marszu III liga a tu co? kupa

    • 0 0

  • jaki rek?

    kto sie podpisal rek?

    • 0 0

  • ja się podpisałem rek

    nazywam się rek kto mi zbroni?

    • 0 0

  • IV liga

    SOPOT-CZŁUCHÓW 2-0
    NORDCOOP-GRYF SŁUPSK 2-0
    CHOJNICZANKA-POGOŃ 7-1

    • 0 0

  • IV Liga

    a moze zna ktos wiecej wynikow z IV LIGI? jezeli tak to niech napisze z gory dziekuje !

    • 0 0

1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Tabela

Piłka nożna - IV liga
Drużyny M Z R P Bramki Pkt.
1 Jaguar Gdańsk 17 14 1 2 54:17 43
2 Gryf Słupsk 17 12 2 3 44:24 38
3 Bałtyk Gdynia 17 11 2 4 33:17 35
4 Grom Nowy Staw 17 10 3 4 39:25 33
5 Pomezania Malbork 17 8 6 3 40:21 30
6 Pogoń Lębork 17 8 5 4 41:28 29
7 Anioły Garczegorze 17 8 3 6 34:31 27
8 Gryf Wejherowo 17 9 0 8 36:27 27
9 Radunia II Stężyca 17 7 4 6 31:27 25
10 Powiśle Dzierzgoń 17 6 6 5 23:24 24
11 Chojniczanka II Chojnice 17 7 2 8 32:36 23
12 Supra Kwidzyn 17 5 5 7 22:34 20
13 Sparta Sycewice 17 3 7 7 26:38 16
14 Gedania II Gdańsk 17 5 0 12 23:47 15
15 MKS Władysławowo 17 3 4 10 20:37 13
16 Start Miastko 17 3 3 11 24:46 12
17 Arka II Gdynia 17 2 4 11 23:35 10
18 GKS Kolbudy 17 2 3 12 14:45 9

Wyniki 17 kolejki

  • Radunia II Stężyca - GEDANIA 1922 II GDAŃSK 2:0 (1:0)
  • ENERGA BAŁTYK GDYNIA - Sparta Sycewice 1:1 (0:0)
  • Start Miastko - JAGUAR GDAŃSK 1:4 (1:3)
  • GKS Kolbudy - ARKA II GDYNIA 4:0
  • Gryf Wejherowo - MKS Władysławowo 0:1
  • Energa Gryf Słupsk - Supra Kwidzyn 4:0
  • Pogoń Lębork - Powiśle Dzierzgoń 5:1
  • Anioły Garczegorze - Pomezania Malbork 1:1
  • Chojniczanka II Chojnice - Grom Nowy Staw 0:6

Trójmiejskie drużyny

Relacje LIVE

Najczęściej czytane