• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Grali juniorzy

29 sierpnia 2002 (artykuł sprzed 21 lat) 
JUNIORZY STARSI
4. KOLEJKA.
Gryf W. - DEBIUTANT 2:3 (0:2); Czerwiński (63-wolny), Meyer (68) - Tęcza (30), Romanów (42-karny), Surdykowski (83).
Lechia - Wisła 7:2 (1:2); Żuk (30), Jary (47, 78, 80, 85), Banaszak (65), Melaniuk (77) - Szczepiński (10), Staniszewski (17).
Bałtyk - Intermarche Pogoń 17:0 (6:0); Janzen 5, Kurdziel 4, Kołakowski 3, Zelewski 2, Warelis, Babski, Wendt.
Arka - CZARNI 11:1 (5:1); Godlewski (7, 75), Wilamowski (16), Przygrodzki (29), Gussman (38, 45), Wincenciak (65, 76), Białek (72), Hajdamowicz (85), Rumian (88) - Borek (36). Polonia - Gryf '95 S. 0:2 (0:1); Pakulniewicz (26, 62).
Malbork - Wierzyca 1:2 (1:2); Rosiak (40) - Siora (15), Armatowski (25).
Piast - Cartusia 2:1 (2:0); Kolago, Bulwan - Śledziewski.

1. Bałtyk (m) 4 10 36-5 3 1 -
2. Arka 4 9 20-7 3 - 1
3. Cartusia 4 9 16-3 3 - 1
4. Gryf S. 4 9 10-7 3 - 1
5. DEBIUTANT (b) 4 9 12-12 3 - 1
6. Lechia 4 8 14-6 2 2 -
7. Polonia 4 7 7-2 2 1 1
8. Jantar (b) 3 6 13-4 2 - 1
9. Wierzyca 4 6 8-7 2 - 2
10. Chojniczanka 3 6 5-5 2 - 1
11. Piast (b) 4 6 5-18 2 - 2
12. Gryf W. 4 3 7-11 1 - 3
13. Malbork 4 3 9-14 1 - 3
14. Wisła 4 0 3-15 - - 4
15. CZARNI 4 0 3-27 - - 4
16. Pogoń 4 0 1-26 - - 4

JUNIORZY MŁODSI
4. KOLEJKA.
Lechia - Wisła 1:4 (0:3); Kałużny (62) - Staniszewski (20), Leszczyński (24), Gajewski (39), Grzelak (79).
Gryf W. - SOPOT 3:3 (2:1); Goszczyński (28), Żywicki (35, 67) - Krupiński (18), Miłoszewski (54), Rytlewski (75).
Bałtyk - Pogoń 2:2 (0:1); Sikorski (75), Czacharowski (77) - Piwoński (25), Dawidowski (50).
Arka - UNIA 6:0 (1:0); Żołnierewicz (20), Kołodziejski (60, 72), Mitura (62-karny, 64), Gleński (76). W 14 min A. Fudalewski (A) trafił z karnego w poprzeczkę.
Piast - Cartusia 1:1 (1:0); Janicki - Hinc.
Malbork - Wierzyca 1:0 (1:0); Statkiewicz (35).
Polonia - Gryf S. 3:0 (2:0).
Dwumecz Chojniczanka - Jantar odbędzie się dzisiaj.

1. Arka 4 12 22-4 4 - -
2. Wisła 4 12 21-4 4 - -
3. Malbork 4 12 9-2 4 - -
4. Lechia (m) 4 9 15-8 3 - 1
5. Gryf W. 4 7 12-13 2 1 1
6. Gryf S. 4 6 19-11 2 - 2
7. UNIA 4 6 8-10 2 - 2
8. Pogoń 4 5 5-9 1 2 1
9. SOPOT (b) 4 4 8-12 1 1 2
10. Wierzyca 4 4 4-9 1 1 2
11. Bałtyk 4 4 8-14 1 1 2
12. Polonia 4 3 8-11 1 - 3
13. Cartusia 4 2 3-8 - 2 2
14. Piast (b) 4 1 6-12 - 1 3
15. Chojniczanka 3 1 4-17 - 1 2
16. Jantar (b) 3 0 3-11 - - 3
Głos Wybrzeża

Opinie

Najbliższy mecz Arki

1 marca 2024, godz. 20:30
HIT
23% GKS Tychy
34% REMIS
43% ARKA Gdynia

Najlepiej oceniani

Najlepiej typujący wyniki Arki

Imię i nazwisko Typ. Pkt. Skuteczność
1 Mirosław Radka 23 45 65.2%
2 Sławek Surkont 24 44 62.5%
3 HENRYK GAJEWSKI 24 43 58.3%
4 STEFAN SANDACH 24 42 58.3%
5 Artur Wielkopolski 22 41 63.6%

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Arka Gdynia 21 12 4 5 36:21 40
2 GKS Tychy 21 13 1 7 28:22 40
3 Motor Lublin 21 12 2 7 29:25 38
4 Lechia Gdańsk 21 11 5 5 31:18 38
5 Wisła Kraków 21 9 7 5 40:24 34
6 Odra Opole 21 10 4 7 24:20 34
7 Górnik Łęczna 21 8 10 3 21:18 34
8 Wisła Płock 21 9 6 6 30:28 33
9 Miedź Legnica 21 8 8 5 30:22 32
10 GKS Katowice 21 8 6 7 31:24 30
11 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 21 7 7 7 34:28 28
12 Znicz Pruszków 21 8 2 11 16:24 26
13 Stal Rzeszów 21 6 5 10 28:36 23
14 Resovia 21 6 4 11 22:36 22
15 Chrobry Głogów 21 6 4 11 20:34 22
16 Polonia Warszawa 21 5 4 12 25:33 19
17 Podbeskidzie Bielsko-Biała 21 3 8 10 17:31 17
18 Zagłębie Sosnowiec 21 2 5 14 14:32 11
Każdy gra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny wywalczą bezpośredni awans do ekstraklasy. Zespoły z pozycji 3-6 zagrają w dwustopniowych barażach o jeszcze jedno miejsce premiowane awansem.
Natomiast trzy najsłabsze drużyny zostaną zdegradowane do II ligi.

Wyniki 21 kolejki

  • Znicz Pruszków - LECHIA GDAŃSK 0:2 (0:1)
  • ARKA GDYNIA - Stal Rzeszów 5:1 (2:1)
  • Miedź Legnica - Polonia Warszawa 2:1 (0:1)
  • Wisła Kraków - GKS Tychy 0:1 (0:1)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole 1:2 (0:1)
  • Wisła Płock - GKS Katowice 2:1 (1:1)
  • Motor Lublin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:0 (0:0)
  • Resovia - Zagłębie Sosnowiec 1:0 (1:0)
  • Chrobry Głogów - Górnik Łęczna 0:1 (0:1)
  • Mecz zaległy z 17. kolejki
  • Podbeskidzie - Motor 1:2 (1:2)
  • Mecz zaległy z 18. kolejki
  • Katowice - Miedź 2:0 (2:0)

Ostatnie wyniki Arki

91% ARKA Gdynia
5% REMIS
4% Stal Rzeszów
Polonia Warszawa
17 lutego 2024, godz. 17:30
13% Polonia Warszawa
21% REMIS
66% ARKA Gdynia

Tabela

Piłka nożna - IV liga
Drużyny M Z R P Bramki Pkt.
1 Jaguar Gdańsk 17 14 1 2 54:17 43
2 Gryf Słupsk 17 12 2 3 44:24 38
3 Bałtyk Gdynia 17 11 2 4 33:17 35
4 Grom Nowy Staw 17 10 3 4 39:25 33
5 Pomezania Malbork 17 8 6 3 40:21 30
6 Pogoń Lębork 17 8 5 4 41:28 29
7 Anioły Garczegorze 17 8 3 6 34:31 27
8 Gryf Wejherowo 17 9 0 8 36:27 27
9 Radunia II Stężyca 17 7 4 6 31:27 25
10 Powiśle Dzierzgoń 17 6 6 5 23:24 24
11 Chojniczanka II Chojnice 17 7 2 8 32:36 23
12 Supra Kwidzyn 17 5 5 7 22:34 20
13 Sparta Sycewice 17 3 7 7 26:38 16
14 Gedania II Gdańsk 17 5 0 12 23:47 15
15 MKS Władysławowo 17 3 4 10 20:37 13
16 Start Miastko 17 3 3 11 24:46 12
17 Arka II Gdynia 17 2 4 11 23:35 10
18 GKS Kolbudy 17 2 3 12 14:45 9

Wyniki 17 kolejki

  • Radunia II Stężyca - GEDANIA 1922 II GDAŃSK 2:0 (1:0)
  • ENERGA BAŁTYK GDYNIA - Sparta Sycewice 1:1 (0:0)
  • Start Miastko - JAGUAR GDAŃSK 1:4 (1:3)
  • GKS Kolbudy - ARKA II GDYNIA 4:0
  • Gryf Wejherowo - MKS Władysławowo 0:1
  • Energa Gryf Słupsk - Supra Kwidzyn 4:0
  • Pogoń Lębork - Powiśle Dzierzgoń 5:1
  • Anioły Garczegorze - Pomezania Malbork 1:1
  • Chojniczanka II Chojnice - Grom Nowy Staw 0:6

Najbliższy mecz Lechii

97% LECHIA Gdańsk
2% REMIS
1% Resovia

Najlepiej oceniani

Najlepiej typujący wyniki Lechii

Imię i nazwisko Typ. Pkt. Skuteczność
1 Piotr Matusiak 22 44 63.6%
2 Miś Beżuś 22 42 63.6%
3 Mirosław P. 22 40 59.1%
4 Roman Perz 21 40 57.1%
5 Rafał Kowalczyk 22 39 59.1%

Ostatnie wyniki Lechii

25 lutego 2024, godz. 15:00
6% Znicz Pruszków
10% REMIS
84% LECHIA Gdańsk
81% LECHIA Gdańsk
11% REMIS
8% Wisła Płock

Relacje LIVE

Najczęściej czytane