stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Grand Prix Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego (5 opinii)

Polskie Towarzystwo Taneczne - Okręg Pomorski oraz Studio Tańca Towarzyskiego Tango Gdynia serdecznie zapraszają na Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego " Grand Prix Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego".

Całodniowa impreza odbędzie się dnia 22.06.2019 roku, w hali Gier Gdyńskiego Centrum Sportu (ul. Olimpijska 5 Gdynia). Do rywalizacji zaproszonych zostanie kilkadziesiąt sportowych par tanecznych (uczestnicy w wieku od 5 do 60 lat). Głównym celem Turnieju jest popularyzacja tańca, jako formy ruchu. Na parkiecie będziemy mogli podziwiać najlepsze polskie pary, które reprezentują Polskę również na arenie międzynarodowej.

Pragniemy być wizytówką Gdyni, osiągając sukcesy na miarę Mistrzów. Zaszczepiamy w dzieciach, młodzieży oraz dorosłych zamiłowanie do kultury fizycznej poprzez taniec, rytm i muzykę. W okręgu pomorskim wychowaliśmy: wielokrotnych mistrzów par dorosłych Igora Wilczyńskiego z Iriną Grishiną, wielokrotnych mistrzów kategorii Senior II (czterdziestolatkowie) Jolantę i Mariusza Kitowskich, mistrzów Polski w 10 tańcach par młodzieżowych Dawida Konopińskiego i Klaudię Szyc oraz mistrzów Polski Formacji Tanecznych. W naszym gdyńskim gronie sędziowskim znajdują się również jurorzy najbardziej prestiżowych turniejów tańca w kraju i zagranicą.

Galę wieczorną poprowadzi znana z programu Taniec z Gwiazdami, Iwona Pavlovic. Ranga naszego turnieju pozwala uhonorować najlepsze pary turnieju w poszczególnych kategoriach nagrodami pieniężnymi. Zaprosiliśmy świtę polskich sędziów tanecznych. To pierwsza tego typu impreza na taką skalę w Gdyni.

Liczymy, że pary z całej Polski, pozostaną pod wrażeniem profesjonalnej organizacji i atrakcyjnych nagród na Grand Prix w Gdyni i będą planowały udział w tym turnieju w swoim corocznym kalendarzu startów. Zapewni to zaistnienie Gdyni na stałe na mapie najważniejszych turniejów tańca towarzyskiego w Polsce i przyczyni się do popularyzacji naszego miasta, w którym będzie można łączyć rywalizację sportową z wypoczynkiem.

Pragniemy też zapewnić szerokiej publiczności wspaniałe widowisko. Dostępne będą zarówno całodniowe bilety z miejscami na trybunach, jak miejsca VIP przy stolikach, bezpośrednio przy parkiecie tanecznym. Zapraszamy do zarezerwowania sobie z nami dnia od godzin przedpołudniowych, aż po wieczorny gwóźdź programu, czyli galę finałową prowadzoną przez Iwonę Pavlovic.

Zapraszamy!

Przeczytaj także

Opinie (5)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

15.10 g.18.30
Re-Plast Unia Oświęcim
15.10 g.18.30
PGE Vive Kielce
16.10 g.19.45
Budućnost Voli Podgorica
17.10 g.20.30
Famila Schio
18.10 g.18.30
Energa Toruń
13.10 g.18.00
Energa Toruń
13.10 g.18.00
CCC Polkowice
13.10 g.17.00
Widzew Łódź
13.10 g.17.00
GTK Gliwice
13.10 g.17.00
JKH GKS Jastrzębie