Jastrzębie ugoszczą Tygrysów

kfk
12 września 2008 (artykuł sprzed 15 lat)
Zwycięstwem nad obrońcami tytułu The Crew Wrocław zawodnicy Pomorze Seahawks podkreślili swoje mistrzowskie aspiracje. Zwycięstwem nad obrońcami tytułu The Crew Wrocław zawodnicy Pomorze Seahawks podkreślili swoje mistrzowskie aspiracje.

Po ponad dwumiesięcznej przerwie na Wybrzeże wracają rozgrywki I ligi futbolu amerykańskiego. W najbliższą niedzielę na stadionie Gdańskiego Ośrodka Kultury Fizycznej przy al. Grunwaldzkiej zawodnicy Pomorze Seahawks o godzinie 14 podejmować będą Kraków Tigers.

Goście zagrają w Gdańsku swój pożegnalny mecz w tegorocznej edycji Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego. "Tygrysy" z sześcioma porażkami na swoim koncie zajmują bowiem ostatnie miejsce w tabeli i są praktycznie skazani na grę w drugiej lidze. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja pomorskich "Jastrzębi".

Pomorze Seahawks jako jedyna drużyna rozgrywek nie doznała w tym roku bólu porażki. Lider zmagań zamierza ukończyć sezon zasadniczy na pierwszym miejscu. Do tego wygrana z krakowianami pozwoli podopiecznym trenera Macieja Cetnerowskiego na rozegranie półfinałów przed własną publicznością.

"Jesteśmy po dłuższej przerwie i na pewno przed play-off"ami trzeba wejść w rytm meczowy. Nie wyobrażamy sobie gry na pół gwizdka. Jeśli wynik przez większość meczu będzie pozytywny wtedy mam nadzieję, że ogram kilku zawodników. Tych, którzy nie mieli szansy gry w pierwszej połowie sezonu, jak również ci, którzy doszli do nas w przerwie wakacyjnej" - powiedział platformie medialnej PMedia.pl Maciej Cetnerowski, szkoleniowiec Seahawks.

Mecz odbędzie się w niedzielę o godz. 14 na stadionie GOKF przy al. Grunwaldzkiej 244 w Gdańsku. Wstęp wolny!

• buahahahahaha (1)

dziewczyny zapraszam na rugby a nie w ochraniaczach biegacie jak p...y za duz telewizji sie naoglodaliscie

• 0 0

• to juz nudne, sport jak sport!
      Tobie zapewne bez różnicy, tylko aby bejsbole były... heh

• 0 0

• wygrane

trojmiasto.pl nie chce napisać newsa więc informuję, że mecz zakończył się wygraną Jastrzębi 36:0. Więcej można poczytać na oficjalnej stronie Pomorze Seahawks.