• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Liga Żeglarska Laser Bahia Cup 2011

Liga Żeglarska Laser Bahia Cup 2011 to cykl korporacyjnych regat załóg trzyosobowych przeznaczony dla amatorów chcących spróbowad swoich sił w żeglarstwie regatowym.

Liga Żeglarska jest projektem mającym na celu nie tylko zintegrowanie pracowników firmy, ale także ułatwienie nawiązania kontaktów pomiędzy załogami firm konkurujących w tych samych branżach, lub współpracujących ze sobą na rynku jako partnerzy biznesowi.

Organizatorzy zapraszają do udziału w II edycji Ligi Żeglarskiej. Załogę każdego jachtu tworzyć będą 3 osoby - w tym sternik. Podczas trwania regat cała załoga pracuje na końcowy wynik, dlatego tak ważna jest współpraca w zespole.

W tym sezonie odbędą się aż 3 odsłony rywalizacji (na każdym etapie regat przewiduje się rozegranie 5 wyścigów).
- I etap, 20 sierpnia - Górki Zachodnie
- II etap, 3 września - Złota Góra na Kaszubach
- III etap, 17 września - Finał i wręczenie nagród - Górki Zachodnie

Każdy etap ligi posiada swój własny, szczegółowy plan dnia, który oprócz kompleksowej organizacji regat obejmuje również atrakcje towarzyszące - prezentacje sprzętu windsurfingowego, catering oraz atrakcje wieczorne.

Więcej informacji na:
www.ligazeglarska.com.pl
www.rejsyzeglarskie.pl
https://www.facebook.com/pages/Laser-Bahia-Cup-2011/218001771574842

Informacja o biletach

Koszt uczestnictwa 1 osoby w Lidze Laser Bahia Cup 2011 to: 699 zł netto.
Przy zgłoszeniu co najmniej 2 załóg cena ustalana jest indywidualnie.

Powyższa cena obejmuje:
- Uczestnictwo w kompleksowo przygotowanej lidze żeglarskiej (we wszystkich 3 etapach).
- Czarter jachtu Laser Bahia.
- Opiekę medyczną.
- Opiekę WOPR.
- Motorówkę asekuracyjną.
- Komisję sędziowską.
- Ubezpieczenie NNW (5 tys. zł, uprawianie sportów).
- Catering dla wszystkich uczestników.
- Atrakcyjne nagrody dla najlepszych załóg.
- Wstęp oraz niespodzianki na After Party po każdym etapie regat.

Opinie

21.05 g.17.30
Śląsk Wrocław
25.05 g.12.00
Błękitni Stargard
25.05 g.15.00
Śląsk Wrocław
26.05 g.14.00
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź
26.05 g.15.00
GKS Katowice
19.05 g.15.30
Orlen Orkan Sochaczew
19.05 g.15.00
Śląsk Wrocław
18.05 g.18.00
Zepter Legionowo
18.05 g.16.30
Texom Stal Rzeszów