• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Longboard Piknik (1 opinia)

Ideą Longboard Pikniku jest zgromadzenie wszystkich fanów tego dopiero rozwijającego się w Polsce sportu i dotarcie do jak najszerszego grona osób, które jeszcze nie słyszały o tej wspaniałej dyscyplinie.

sie 15-17

czwartek - sobota, godz. 11:00

bilety 60 - 260 zł
Kup bilet
Sprawa wygląda bardzo prosto longboard jest dłuższą wersją tradycyjnej deski skatebowej przybierającej rozmaite kształty w zależności od tego jakie ma mieć zastosowanie i do jakiego rodzaju ewolucji chcemy ją wykorzystać. W chwili obecnej szeroko rozumiany longboarding zdobywa coraz to większą popularność wśród polskich dzięci i młodzieży.

Sam longboard ze względu na swoje korzenie a mianowicie surfing kojarzony jest w gronie zainteresowanych z hasłami: wolność, relaks, aktywność, integracja, przyjaźń. Uważam, że jest to świetny moment na pokazanie ludziom a w szczególności dzieciom i młodzieży, że istnieją lepsze rozrywki niż gry komputerowe i telewizja.Zależy nam na organizacji takich wydarzeń na terenie Trójmiasta ponieważ jego okolice pozwalają na pełne wykorzystanie zakresu możliwości longboardu, takich jak:

* Down Hill -szybkie zjazdy z górek o dużym kącie nachylenia,
* Cruising - potocznie "szosowanie", spokojna jazda po płaskim terenie często łączona z tzw. tańcem na desce.
* Freeride'u - zjazdy z górek połączone ze slajdowaniem "ślizganiem się po betonie" (oczywiście obowiązkowo w sprzecie ochronnym)

Wyżej wymienione "dyscypliny" są głównymi elementami longbordingu do jakich wykorzystuje się longborda, ale jest to również świetny środek transportu zarówno po ulicach miast jak i pokonywania długich tras.

Carving the Mountains from Juan Rayos on Vimeo.

Opinie (1)

  • widz

    podziwiam młodych i rządnych adrenaliny ludzi. Impra super.

    • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

25.05 g.12.00
Błękitni Stargard
25.05 g.15.00
Śląsk Wrocław
26.05 g.14.00
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź
26.05 g.15.00
GKS Katowice
26.05 g.15.00
Miedź Legnica
21.05 g.17.30
Śląsk Wrocław
19.05 g.15.30
Orlen Orkan Sochaczew
19.05 g.15.00
Śląsk Wrocław
18.05 g.18.00
Zepter Legionowo