• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Mecz charytatywny dla Olafa - Ich Własna Liga vs Energa Checz Marcus Gdynia

Piłka nożna to nie tylko kopanie piłki i rekreacja ale także działanie społeczne. Ponad podziałami. Gdynia-Gdańsk. Już w najbliższy weekend ma miejsce niezwykłe wydarzenie dobroczynne, które łączy w sobie pasję do sportu, chęć niesienia pomocy i promowanie równości w sporcie. Mecz charytatywny piłki nożnej kobiet pomiędzy drużynami Ich Własna Liga a Energa Checz Gdynia, odbędzie się 24 lutego 2024 roku na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni.

Celem spotkania jest zebranie środków na leczenie Olafa Krasnowskiego, małego bohatera walczącego z ciężką chorobą, którą może powstrzymać tylko najdroższy lek świata kosztujący aż 15 000 000 zł. Historię Olafa można poznać, odwiedzając stronę na Facebooku pod nazwą "Siła dla Olafa".

Wydarzenie to jest również okazją do promowania kobiecej piłki nożnej, zasad fair play i pokazywania, że sport jest dla wszystkich, bez względu na płeć czy pochodzenie. Te nietypowe Derby Trójmiasta stanowią doskonałą okazję do pokazania, że rywalizacja sportowa może jednoczyć i inspirować.

Wejście na mecz jest darmowe, a każdy, kto wesprze zbiórkę Olafa, otrzyma pamiątkowy bilet, którego projekt przygotowały dzieci ze Stowarzyszenia WAGA. To wyjątkowy sposób, by pokazać solidarność i wspierać dobre inicjatywy.

Dodatkowo, planujemy transmitować mecz na żywo, by każdy mógł być częścią tego wyjątkowego wydarzenia, nawet jeśli nie może być z nami osobiście. Szczegóły dotyczące transmisji zostaną ogłoszone wkrótce na profilu na Facebooku pod nazwą "Ich Własna Liga".

Zapraszamy do wspólnego kibicowania, wsparcia Olafa i przeżywania niezapomnianych emocji. To więcej niż mecz - to wydarzenie, które pokazuje, jak wielką siłą jest wspólnota i pomoc na rzecz potrzebujących.

Opinie

20.04 g.12.00
Unia Swarzędz
20.04 g.15.30
MKS Dąbrowa Górnicza
20.04 g.17.00
Budowlani WizjaMed Łódź
20.04 g.17.30
Górnik Łęczna
19.04 g.18.00
Grupa Azoty Unia Tarnów
18.04 g.20.30
Bogdanka LUK Lublin
14.04 g.17.30
Asseco Resovia Rzeszów
14.04 g.14.00
Cellfast Wilki Krosno
14.04 g.12.40
Bruk-Bet Termalica Nieciecza