Impreza

Mecz piłki ręcznej Polska - Rumunia

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
18 czerwca 2017 (niedziela)
godzina:
14:30
miejsce:

Ergo Arena  mapa

adres:
Gdańsk Sopot, pl. Dwóch Miast 1
bilety:
49 - 99 zł - szczegóły w opisie
PATRONAT

Meczem z Rumunią w ERGO ARENIE polscy piłkarze ręczni zakończą kwalifikacje do Mistrzostw Europy 2018. Sytuacja w polskiej grupie jest na tyle skomplikowana, że pojedynek w hali na granicy Gdańska i Sopotu może zdecydować o losach awansu do EHF EURO w Chorwacji.Do starcia Biało-czerwonych z reprezentacją Rumuni dojdzie w niedzielę, 18 czerwca, godzina rozpoczęcia meczu nie jest jeszcze znana. Bilety są już sprzedaży!

Wszystko wskazuje na to, że tym razem w akcji zobaczymy Michała Jureckiego, Kamila Syprzaka i Piotra Wyszomirskiego, których z udziału w styczniowych Mistrzostwach Świata wyeliminowały kontuzje.

Podczas mundialu we Francji ich młodsi koledzy z reprezentacji Polski udowodnili, że przyszłość należy do nich. Teraz już w pełnym składzie, wspólnie tworzą wyjątkową drużynę - mieszankę młodości, doświadczenia i umiejętności groźną dla każdego rywala!

Z pewnością przed nami wielkie sportowe emocje! Podopieczni Piotra Przybeckiego zrobią wszystko, żeby zrewanżować się Rumunom za porażkę na ich terenie i przypieczętować awans w ERGOA ARENIE, przed niesamowitą polską publicznością!

Bilety w sprzedaży od 24 lutego od godz. 10.00 w sprzedaży w kasie nr 3 ERGO ARENY, na www.eventim.pl, www.ergoarena.pl , oraz na terenie całego kraju w punktach: EMPiK, Media Markt, Media Expert, Saturn.


W trosce o zapewnienie komfortu widzów wybierających się do ERGO ARENY informujemy, że tego dnia wjazd na parking przy hali od strony Gdańska odbywać się będzie zarówno ulicą Gospody, jak i Drogą Zieloną. Dedykowana droga dojazdu - Droga Zielona. Od strony Sopotu dojazd będzie możliwy ulicą Łokietka.

Opłata za parkingi:

- parking bezpośrednio przy Hali - 20 zł
- parking zlokalizowany przy ul. Łokietka - 10 zł

Prosimy o przygotowanie najlepiej odliczonej kwoty, co powinno wpłynąć na skrócenie czasu oczekiwania na wjazd na parking.

Dostępne miejsca parkingowe:

- bezpośrednio przy ERGO ARENIE - około 700 miejsc
- pas utwardzony wzdłuż ulicy Łokietka - około 300 miejsc - czas dojścia do hali 3 min.

Mając na względzie możliwość wystąpienia utrudnień w ruchu kołowym w obrębie hali ERGO ARENA, oraz biorąc pod uwagę względy bezpieczeństwa, prosimy o wcześniejsze przybycie do obiektu, lub skorzystanie ze środków komunikacji miejskiej.

Drzwi dla publiczności otwieramy o godzinie 13:00. Warto skorzystać z tej możliwości, by przybyć wcześniej do hali oszczędzając tym samym czas oczekiwania w korkach, które mogą powstać przy dojeździe do ERGO ARENY, jak i oczekiwanie na wejście do obiektu.

Dla osób posiadających bilety wykupione w przedsprzedaży internetowej - dedykowany wjazd przy pubie ARENA od ulicy Gospody.

W trosce o mieszkańców osiedla Żabianka bardzo prosimy nie korzystać z miejsc parkingowych zlokalizowanych w obrębie osiedli i dedykowanych głównie dla mieszkańców.
Prosimy o zwracanie uwagi na oznakowanie dróg, oraz stosowanie się do poleceń służb porządkowych i obsługi parkingu.
Dodatkowo w dniu 18 czerwca w godzinach 9.00 - 13.00 do Państwa dyspozycji funkcjonować będzie infolinia (nr 58-76-72-101 ), gdzie można będzie uzyskać wiele cennych informacji dotyczących kwestii organizacyjnych.

Harmonogram imprezy:

otwarcie drzwi dla widzów - godz. 13.00
początek meczu - 14:30
planowane zakończenie : 16.15 - 16.30
Informacja o biletach:
Kategoria I – 99 pln
Kategoria II – 79 pln
Kategoria III – 49 pln
Grupy zorganizowane – 15 pln*
Sprzedaż biletów

Przeczytaj także

Dodaj zdjęcie

Opinie (4)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

18.11 g.17.30
POLSKA
Mołdawia
18.11 g.20.30
Wisła Płock
19.11 g.15.00
Dafi Społem Kielce
19.11 g.15.30
Polonia Środa Wlkp.
19.11 g.15.30
Śląsk Wrocław
17.11 g.18.00
King Szczecin
17.11 g.17.00
Stal Mielec
15.11 g.20.15
MMTS Kwidzyn
15.11 g.19.00
KPR Gminy Kobierzyce
15.11 g.18.15
Czarni Słupsk