stat

Mecz towarzyski Polska - Grecja (4 opinie)

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że 16 czerwca br. o 20:45 reprezentacja Polski zmierzy się w meczu towarzyskim z Grecją. Spotkanie zostanie rozegrane na stadionie PGE Arena w Gdańsku.

Po raz ostatni reprezentacja Polski zagrała z Grecją w meczu otwarcia EURO 2012. Wówczas na Stadionie Narodowym w Warszawie padł remis 1:1.

Robert Lewandowski, Grzegorz Krychowiak, Łukasz Piszczek, Łukasz Fabiański, Dawid Kownacki, Łukasz Broź, Tomasz Jodłowiec i Michał Kucharczyk opuścili dziś zgrupowanie reprezentacji Polski i nie wystąpią w towarzyskim meczu z Grecją, który zostanie rozegrany już we wtorek o godzinie 20:45 w Gdańsku.


Obie drużyny zagrały ze sobą dotychczas 16 razy. Reprezentacja Polski wygrała 10 spotkań, trzy razy zremisowała, a trzykrotnie mecz zakończył się zwycięstwem Greków.

We wtorek, 16.06.2015 odbędzie się na PGE ARENA mecz piłki nożnej Polska-Grecja. Poniżej przedstawiamy informację, jak najszybciej i bezpiecznie dotrzeć na stadion i z niego wrócić.

Więcej informacji na stronie internetowej PGE ARENA Gdańsk

Pociągi SKM
Głównym środkiem transportu na dojazd do stadionu i na powrót z niego będą bezpłatne pociągi SKM na trasie z Gdańska Głównego do przystanku Gdańsk Stadion Expo.

Pobierz rozkład jazdy SKM do stadionu

Dojazd tramwajami
Tramwaje linii 1, 7 i 10 będą kursować wg stałych powszednich rozkładów jazdy. Uwaga! Po zakończeniu meczu ruch tramwajów w ciągu ul. Marynarki Polskiej zostanie wstrzymany. Aby skorzystać z komunikacji tramwajowej należy dojść do skrzyżowań al. Hallera/ul. Mickiewicza i al. Zwycięstwa/al. Hallera.

Po zakończeniu meczu
Głównym środkiem odwozowym ze stadionu będą tylko pociągi SKM!
Z przystanku "Al. Hallera (n/ż)" [1998] w ciągu ul. Czarny Dwór (zaraz za skrzyżowaniem z al. Hallera) w kierunku Żabianki SKM pojadą dodatkowe autobusy linii 148. Liczba kursów będzie uzależniona od frekwencji.
Z przystanku "Dworzec Główny" odjadą dodatkowe autobusy na wybranych liniach nocnych - wg potrzeb. Częstotliwość kursów na liniach będzie zależała od faktycznego zapotrzebowania.
Ruch tramwajów w ciągu ul. Marynarki Polskiej zostanie wstrzymany. Ostatni kurs linii 10 z Nowego Portu Góreckiego do Siedlec po stałej trasie zostanie zrealizowany o godz. 22:05, a z Siedlec do Nowego Portu o godz. 21:34. Wszystkie następne kursy tej linii będą wykonane na trasie objazdowej (w obu kierunkach): między zespołem przystanków "Twarda" a Nowym Portem przez ul. Kliniczną, al. Hallera i Brzeźno (jak linia 5).

Bilety na mecz
Bilety wstępu na mecz uprawniają do bezpłatnych przejazdów autobusami i tramwajami ZTM Gdańsk od godziny 15:00 w dniu 16.06.2015 do godz. 01:00 w dniu 17.06.2015!

Utrudnienia dla mieszkańców Nowego Portu
Już po godz. 17:00 przewiduje się duże natężenie ruchu drogowego w ciągu ul. Marynarki Polskiej w okolicach stadionu, co może wpłynąć również na regularność i punktualność kursowania tramwajów linii 10. Zaleca się mieszkańcom Nowego Portu, aby skorzystali z możliwości dojazdu do Nowego Portu tramwajami linii 5 lub tramwajami linii 3 do Brzeźna i dalej autobusami linii 148.

Po zakończeniu meczu, na wniosek służb mundurowych, ruch tramwajów w ciągu ul. Marynarki Polskiej zostanie wstrzymany. Ostatni kurs linii 10 z Nowego Portu Góreckiego do Siedlec po stałej trasie zostanie zrealizowany o godz. 22:05, a z Siedlec do Nowego Portu o godz. 21:34. Wszystkie następne kursy tej linii będą wykonane na trasie objazdowej (w obu kierunkach): między zespołem przystanków "Twarda" a Nowym Portem przez ul. Kliniczną, al. Hallera i Brzeźno (jak linia 5).

Inne informacje
Z uwagi na bezpieczeństwo ruchu drogowego, zarówno w fazie dowozowej jak i odwozowej mogą zostać wprowadzone operacyjnie (tj. wg potrzeb służb mundurowych) chwilowe zmiany na liniach ZTM Gdańsk. Zmiany te będą dostępne na bieżąco na stronie internetowej ZTM Gdańsk www.ztm.gda.pl.

Mecz Polska - Dania

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    30 - 60 zł
Kategoria I 60 zł
Kategoria II 40 zł
Kategoria III 30 zł

Rodzinny
Osoba dorosła 30 zł
Dziecko do lat 12 włącznie 26 zł
Osoba na wózku + opiekun 30 zł

Opinie (4) 5 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

11.04
0:0 mecz odwołany
Anwil Włocławek
11.04
HydroTruck Radom
0:0 mecz odwołany
15.04
0:0 mecz odwołany
Stelmet Enea BC Zielona Góra
19.04
0:0 mecz odwołany
MKS Dąbrowa Górnicza
19.04
Polpharma Starogard Gdański
08.04
King Szczecin
0:0 mecz odwołany
05.04
MKS Dąbrowa Górnicza
0:0 mecz odwołany
04.04
Enea Astoria Bydgoszcz
0:0 mecz odwołany
30.03 g.17.30
HydroTruck Radom
29.03 g.15.00
Legia Warszawa