• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Mecz żużlowej reprezentacji Polish Speedway Battle (4 opinie)

W sezonie 2015 agencja Best Speedway Manegment we współpracy z Główną Komisją Sportu Żużlowego proponują kibicom nowy rodzaj pozytywnych, sportowych emocji związanych z żużlową reprezentacją Polski. Polish Speedway Battle to cykl czterech spotkań naszej narodowej kadry z drużynami złożonymi z największych światowych gwiazd "czarnego sportu".

Dotychczas takie spotkania, cieszące się dużą popularnością, odbywały się sporadycznie i nieregularnie. Chcemy to zmienić. Pragniemy aby nasz narodowy team, który w ostatnim czasie odniósł przecież wiele sukcesów i dostarczył nam wielu radości i wzruszeń, mógł gościć częściej na stadionach, w konfrontacji z rywalami z innych krajów.

W sezonie 2015 zaplanowaliśmy cztery takie imprezy.
• 19 kwietnia w Krośnie
• 03 czerwca w Pile
• 1 sierpnia w Gdańsku
• 10 października w Lublinie

Dla uatrakcyjnienia cyklu każdorazowo rywal biało-czerwonych zostanie zbudowany z zawodników zagranicznych dobranych według innych kryteriów. W Gdańsku zespół gości utworzą obcokrajowcy, którzy w przeszłości bronili barw Wybrzeża, natomiast w Lublinie dojdzie do rewanżowego meczu pomiędzy naszą reprezentacją, a ekipą Mistrzów. Pierwsze takie spotkanie odbyło się na tamtejszym torze jesienią 2013 roku i okazało się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę! Mecz głosami Czytelników "Tygodnika Żużlowego" otrzymał zaszczytny tytuł Imprezy Roku!

Organizując cykl spotkań zależy nam na promocji żużlowej, reprezentacji naszego kraju. Doceniając osiągnięcia polskich siatkarzy, piłkarzy ręcznych, skoczków narciarskich wypada zauważyć, że polscy żużlowcy w ostatniej dekadzie aż sześć razy zdobywali Puchar Świata!

Chcemy aby naszych reprezentantów mogli zobaczyć na żywo kibice, którzy na co dzień nie mają takiej możliwości. Stąd też dobór miast gospodarzy meczów nie jest przypadkowy. To ośrodki II-ligowe. Ten wybór traktujemy jako ukłon dla kibiców tych miast za wierność swojej drużynie i wierność naszemu sportowi.

W Gdańsku na torze zaprezentują się m.in.: Nicki Pedersen, Tomasz Gollob, Darcy Ward, Krystian Pieszczek. Zespół gwiazd poprowadzi legendarny Marvyn Cox.

Uwaga!
Eskorta na Speedway Battle" w Gdańsku - zapraszamy rodziców dzieci pomiędzy 6 a 12 rokiem życia do wzięcia udziału w konkursie, w którym wygrać można odprowadzenie zawodnika do prezentacji podczas meczu Polish Speedway Battle w Gdańsku.

Polub naszą stronę na facebooku, polub link konkursowy i w komentarzu pokaż, jak wraz ze swoją pociechą spędzasz żużlowe wakacje. Dodatkowo powiedz nam, którego z zawodników żużlowych Twoje dziecko ceni najbardziej i za co. Wykaż się kreatywnością i spraw swojemu dziecku niezapomnianą pamiątkę z wakacji.

W komentarzu prosimy umieścić również imię oraz wiek dziecka. Opiekun prawny, który przybędzie ze swoją pociechą na mecz Reprezentacja Polski - Byłe Gwiazdy Wybrzeża, 01.08.2015, otrzyma bilet wstępu na zawody.
Konkurs trwa od 20.07. 2015 do 28.07.2015
Regulamin znajduje się poniżej w komentarzu.
Osoby biorące udział w konkursie, prosimy o sprawdzenie, czy komentarz ma status "publiczny".
Powodzenia! Do dzieła!
Nagrodzimy dwanaścioro dzieci!

Szczegóły

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  29 zł
 • Bilet ulgowy
  25 zł
Bilet normalny kosztował będzie 29 złotych, ulgowy (uczniowie, studenci do 26 lat, emeryci i renciści) 25 złotych, dzieci do lat 6 mają wstęp wolny. Bilety są do nabycia od poniedziałku 13 lipca na www.kupbilet.pl oraz w salonach sieci Empik oraz STS. W Gdańsku bilety można kupić w sklepie firmy Kibicfanshop przy ul. Marynarki Polskiej 98 oraz w Galerii Handlowej Bałtycka, ul.Grunwaldzka 141.

W niedzielę promocyjna sprzedaż biletów na mecz Polska-Byłe Gwiazdy Wybrzeża!
Wszystkich kibiców, którzy zjawią się w niedzielę 26 lipca na stadionie przy ulicy Długie Ogrody w Gdańsku, na meczu Polskiej 2.Ligi Żużlowej Wybrzeże - KSM Krosno czeka niespodzianka.

Przy okazji pobytu na stadionie będą bowiem mieli możliwość zakupu biletów na imprezę sezonu w Gdańsku - mecz reprezentacji Polski z Byłymi Gwiazdami Wybrzeża, który odbędzie się w sobotę 1 sierpnia. Bilety po promocyjnych cenach: 25 złotych normalny oraz 17 złotych ulgowy będą do nabycia tylko w tym dniu w kasie przy sektorze kibiców gości od godz.15,00. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z możliwości zakupu tańszych biletów.

Opinie (4)

 • (2)

  To na jakiej ulicy jest stadion bo na plakacie jest co innego niż w artykule.

  • 0 0

  • Stadion jest przy ul. Zawodników (1)

   j.w.

   • 0 0

   • zawodników z Długich Ogrodów

    • 1 0

 • przecież wiadomo!

  Każdy wie gdzie jest stadion żużlowy i gdzie ma się odbyć ta impreza, ale zawsze głupie gadki, teksty i stękanie na artykuł muszą być...

  • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

16.06 g.20.00
King Szczecin
16.06 g.21.00
Serbia
Anglia
17.06 g.15.00
Rumunia
Ukraina
17.06 g.18.00
Belgia
Słowacja
17.06 g.21.00
Austria
Francja
16.06 g.18.00
Słowenia
1:1
Dania
16.06 g.15.00
Polska
Holandia
15.06 g.21.00
Włochy
2:1
Albania
15.06 g.18.00
Hiszpania
3:0
Chorwacja
15.06 g.16.30
Cellfast Wilki Krosno