• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Mikołajkowy Przejazd Rowerowy w AWFiS

Świąteczna Integracja na Dwóch Kółkach: Mikołajkowy Przejazd Rowerowy w AWFiS w Gdańsku otwarty dla wszystkich!

maj 23-27

czwartek - poniedziałek

Gdynia,
bilety 1149 zł
W tym roku Święty Mikołaj nie będzie podróżować tylko saniami! Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku planuje nietypowy Przejazd Mikołajkowy na rowerach, który odbędzie się 6 grudnia 2023 roku w godzinach 15.00-16.30. Wydarzenie, dedykowane nie tylko studentom i pracownikom uczelni, ale również wszystkim z zewnątrz, obiecuje niezapomnianą świąteczną przygodę.

Zapisz się poprzez formularz zgłoszeniowy: https://awf.gda.pl/2023/11/swiateczna-integracja-na-dwoch-kolkach-mikolajkowy-przejazd-rowerowy/

Start: 6 grudnia, godz. 15.00 AWFiS, ul. Kazimierza Górskiego 1, budynek główny

Trasa przejazdu została zaplanowana z rozmachem, prowadząc uczestników z Uczelni przez Ergo Arenę oraz malownicze ścieżki nadmorskie, aż do słynnego Molo w Sopocie. Po przejeździe, uczestnicy powrócą do punktu startu, gdzie będzie czekać na nich zasłużona herbatka rozgrzewająca. Każdy uczestnik przejazdu otrzyma prezent od Mikołaja.

Organizatorzy zdecydowali, aby uczestnicy mieli okazję wprowadzić trochę świątecznej magii, nosząc obowiązkowe czapeczki mikołajkowe. Ta niewielka, ale urocza zmiana dodatkowo podkreśli świąteczny charakter przejazdu rowerowego, tworząc niezapomnianą oprawę dla wszystkich uczestników.

Organizatorzy liczą na duże zainteresowanie wydarzeniem. To doskonała okazja do wspólnego świętowania, cieszenia się atmosferą świąt, jednoczesnego wspierania zdrowego stylu życia i integracji społeczności.

Niech Przejazd Mikołajkowy stanie się jednym z najbardziej kolorowych i pełnych radości wydarzeń w uczelnianym kalendarzu!

Ważna uwaga: dopuszczamy również hulajnogi.

Komentarz Mikołaja Polaka, Rzecznika Prasowego AWFiS:

Z radością ogłaszamy, że Mikołajkowy Przejazd Rowerowy jest teraz otwarty dla wszystkich! Niezależnie od tego, czy jesteś studentem, pracownikiem uczelni, czy po prostu miłośnikiem rowerów, serdecznie zapraszamy do udziału w tej świątecznej przygodzie.

Chcemy, aby Przejazd Mikołajkowy był wyjątkowym wydarzeniem integracyjnym, łączącym różne społeczności. Wprowadzając obowiązkowe czapeczki mikołajkowe, pragniemy stworzyć atmosferę pełną radości i wspólnego świętowania dla wszystkich, którzy dołączą do naszej rowerowej karawany.

Dołączcie do nas i razem stwórzmy niezapomnianą świąteczną historię na dwóch kółkach!

Informacja o biletach

Zapisz się poprzez formularz zgłoszeniowy: https://awf.gda.pl/2023/11/swiateczna-integracja-na-dwoch-kolkach-mikolajkowy-przejazd-rowerowy/

Opinie

01.03 g.13.30
Świt Skolwin
01.03 g.20.30
GKS Tychy
02.03 g.15.30
Anwil Włocławek
02.03 g.16.00
Piotrkowianin
03.03 g.17.30
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
29.02 g.20.00
Polski Cukier AZS UMCS Lublin
27.02 g.20.00
Polski Cukier AZS UMCS Lublin
25.02 g.17.30
Ślepsk Malow Suwałki
25.02 g.15.00
Znicz Pruszków
25.02 g.12.40
Stal Rzeszów