Młode rugby

3 lipca 2003 (artykuł sprzed 20 lat)
Zespoły UKS SP 10 Gdynia triumfowały w I Pomorskim Turnieju Dzieci i Młodzieży w Rugby 7. Podopieczni Arkadiusza Skrzyńskiego i Pawła Nowaka wygrali w obu kategoriach zawody, które w Kolbudach przeprowadziło Stowarzyszenie Rugby 7 wraz z Pomorskim Okręgowym Związkiem Rugby. Najlepszym zawodnikiem uznano Adriana Balbiera, oczywiście z Gdyni. Gościem honorowym turnieju była Danuta Wałęsa.

W rywalizacji szkół podstawowych UKS SP 10 pokonał Bryzę Kolbudy 15:0 i Sokół Sopot 25:5, a wśród gimnazjów gdynianie zwyciężali UKS Wiele 15:3, Bryzę 16:5 i Jantar Pruszcz 20:5.

- Wygraliśmy pewnie, ale najważniejsza w tym turnieju była zabawa oraz możliwość promowania rugby w mniejszych ośrodkach - podkreśla trener Skrzyński.

• Brawo Junior, brawo Arek!!!

Panowie chciałem pogratulowac, że tak "z****iście" prowadzicie młodszych zawodników Arki. Na prawde należy się wam za to gruby medal....To jest przyszłość i pierwszej i drugiej drużyny, a ich wyniki na pewno przełoża sie na sukcesy w poźniejszym wieku! TRZYMAJCIE TAK DALEJ!!!

• 0 0

• Sportowe Wakcje Rugby

Kiedy, gdzie, kto i co ma być na sportowych wakacjach.

• 0 0

• Beach Rugby Siedlce 2003

Rugby Club MKS Pogoń Siedlce zaprasza wszystkich na II Otwarte Mistrzostwa Siedlec w Rugby Plażowym w dn. 20, 27.07 i 3.08.2003r. (niedziele) nad siedlecki Zalew.
    od godz.10 - Kategoria I do lat 13
    od godz.12 - Kategoria II do lat 17
    od godz.14 - Kategoria III od lat 18 - amatorzy
    od godz.16 - Kategoria IV od lat 18 - zawodowcy
    Mistrzostwom towarzyszyć będą występy zespołów muzycznych i tanecznych, pokazy fitness, konkursy, koncerty, dyskoteki na plaży.