Terminarz

16.05 (nd) godz.15:30 OGNIWO Sopot typuj Juvenia Kraków
22.05 (sob) godz.16:00 Skra Warszawa typuj OGNIWO Sopot
30.05 (nd) godz.13:00 OGNIWO Sopot typuj LECHIA Gdańsk
08.05 (sob) godz.14:00 OGNIWO Sopot 10:16 bez publiczności Master Pharm Łódź
02.05 (nd) godz.11:00 Awenta Pogoń Siedlce 17:18 bez publiczności OGNIWO Sopot
17.04 (sob) godz.15:00 OGNIWO Sopot 34:14 bez publiczności Edach Budowlani Lublin

Statystyki

Rozegrane spotkania: 13

ligowe: 13

pucharowe: 0

Sezon: 2020

Zwycięstwa: 12

Remisy: 0

Porażki: 1

Najwyższe zwycięstwo:

OGNIWO Sopot
Sparta Jarocin
(29.08.2020)

Najwyższa porażka:

OGNIWO Sopot
Master Pharm Łódź
(08.05.2021)

Wiadomości Klubowe

archiwum wiadomości »

Sport w obiektywie

zobacz więcej »

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 OGNIWO SOPOT 13 12 0 1 427:176 58
3 Master Pharm Łódź 13 10 1 2 448:185 51
2 Skra Warszawa 13 11 0 2 421:238 50
4 Awenta Pogoń Siedlce 13 6 1 6 373:292 35
5 Orkan Sochaczew 13 5 2 6 312:312 31
6 LECHIA GDAŃSK 12 5 1 6 301:303 29
7 Edach Budowlani Lublin 12 5 0 7 290:306 27
8 ARKA GDYNIA 13 4 0 9 301:452 20
9 Juvenia Kraków 13 3 1 8 224:376 18
10 Sparta Jarocin 13 0 0 13 174:647 0

W sezonie zasadniczym każdy gra z każdy mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny zagrają następnie o złoty, a dwa kolejne zespoły w tabeli o brązowy medal. Gospodarzem będą zespoły zajmujące wyższe miejsca w tabeli.
Ostatnia drużyna zagra baraż z mistrzem I ligi na własnym terenie.
Zespoły z miejsc 5-9 kończą rozgrywki po sezonie zasadniczym.

Wyniki 13 kolejki:

  • Awenta Pogoń Siedlce - OGNIWO SOPOT 17:18 (12:7)
  • Skra Warszawa - ARKA GDYNIA 7:67 (31:7)
  • LECHIA GDAŃSK - Edach Budowlani Lublin (odwołany z powodu kłopotów zdrowotnych w zespole gości)
  • Orkan Sochaczew - Sparta Jarocin 48:7 (14:0)
  • Juvenia Kraków - Master Pharm Rugby Łódź 10:47 (3:21)

    Mecz zaległy z 11. kolejki
    OGNIWO - Master Pharm 10:16 (7:6)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Ogniwa

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 16.05.2021 godz. 15:30

mecz ligowy

Jak typują inni

1

100%

139 typowań

x

0%

0 typowań

2

0%

0 typowań

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Ogniwa

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Grzegorz Szustkiewicz 13 34 92.3%
2. Włodzimierz Kamelski 13 34 92.3%
3. Maciej Żurawski 12 33 100%
4. Osa Kosa 13 33 92.3%
5. Kazimierz Wróblewski 13 33 92.3%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »