Wiadomości

stat

Nasze Siedlce przy piłce

Na boisku Gimnazjum nr 2 przy ul. Kartuskiej odbędzie się dzisiaj II Miniturniej Piłki Nożnej dla młodzieży szkolnej dzielnicy Siedlce. Imprezę organizuje Grupa Inicjatywna Stowarzyszenie Nasze Siedlce oraz radny Eugeniusz Głogowski.

W rywalizacji weźmie udział 18 drużyn, w tym jedna dziewczęca w średniej grupie wiekowej, w których wystąpi około 200 zawodników. Zespoły zostały podzielone na trzy grupy wiekowe (8-11, 12-15 i 16-18 lat). W najmłodszej grupie wystąpią cztery ekipy, w średniej - 8, a najstarszej - 6. W trakcie turnieju rozegranych zostanie 28 spotkań. W grupach średniej i najstarszej odbędą się mecze o pierwsze i trzecie miejsca, najmłodsi zagrają w grupie każdy z każdym.

Pierwsze spotkanie rozpocznie się o godz. 9.00. Uroczyste rozpoczęcie turnieju nastąpi o 12.15. Zakończenie turnieju w sobotę o godz. 17.00. Organizatorzy przewidzieli nagrody dla trzech najlepszych ekip w każdej kategorii wiekowej. Pierwszy zespół otrzyma puchar, medale i upominki rzeczowe. Kolejne dwie drużyny dostaną medale i upominki. Nagrodzeni zostaną najlepsi strzelcy i bramkarze. Będą również nagrody pocieszenia.

Sponsorami imprezy są: Urząd Miejski w Gdańsku, Carrefour, przedsiębiorstwo LPP S.A., Dyrekcja Lasów Państwowych w Gdańsku, Invest Bank Oddział Gdańsk, Apteka Nova przy ul. Malczewskiego, Pizzeria Miś. Szkoła Podstawowa nr 58 udostępniła siatki, a Gimnazjum nr 2 - boisko.

Opinie (3)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Plebiscyt na Ligowca Roku 2019

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane