• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

PZU Bieg Nowych Idei

Zapraszamy na 1. edycję PZU Biegu Nowych Idei w Sopocie! W ramach imprezy odbędą się: bieg na 5 km, marsz Nordic Walking na 5 km oraz biegi dla dzieci i młodzieży (150 m, 300 m i 900 m).

Więcej informacji --> www.pzubiegnowychidei.pl
 
W ramach tegorocznej edycji EFNI, dzięki współpracy PZU i miasta Sopot, zorganizowany zostanie PZU Bieg Nowych Idei. Ta wyjątkowa impreza sportowa, przygotowana z myślą o uczestnikach Forum, mieszkańcach Trójmiasta oraz turystach, to przede wszystkim oryginalna trasa wzdłuż morza i niespotykana nigdzie indziej linia startu na plaży przy Molo i linia mety na Skwerze Kuracyjnym. W ramach wydarzenia, w sobotę 3 października, zaplanowane zostały liczne atrakcje, w tym m.in.: bieg na 5 km i 5-kilometrowy marsz Nordic Walking po plaży i Łazienkach Północnych oraz biegi dla dzieci i młodzieży wokół Skweru Kuracyjnego w Sopocie. 

Miasteczko kibica
PZU Bieg Nowych Idei to również akcje charytatywne i wiele wydarzeń towarzyszących dostępnych dla wszystkich chętnych w miasteczku kibica, które powstanie na Skwerze Kuracyjnym już w piątek 02 października.

Sponsor tytularny imprezy, Grupa PZU, przygotował specjalną Strefę Zdrowia z gabinetami lekarskimi, dostępną dla wszystkich uczestników i kibiców. Właśnie tam będzie można bezpłatnie skorzystać z konsultacji lekarzy specjalistów.
W ramach akcji Podziel się Kilometrem organizowanej również przez PZU, wszyscy chętni będą mogli wybiegać lub wyjeździć kilometry na szczytny cel. Za każdy 1 km pokonany na bieżni, orbitreku lub innym urządzeniu umieszczonym w strefie PsK, ubezpieczyciel przekaże 10 zł na rzecz Stowarzyszenia Sopocki Dom.

Wsparcie Stowarzyszenia Sopocki Dom
Z każdej opłaty startowej zostanie przekazany 1 zł na Stowarzyszenie Sopocki Dom. Zapisz się już dziś i pomóż spełniać marzenia dzieciom, będącym w trudnej sytuacji życiowej --> http://bit.ly/1O2X00e

Pakiet startowy
W ramach opłaty startowej, każdy z uczestników biegu i marszu NW otrzyma pakiet startowy: koszulkę techniczną, worek materiałowy oraz kupon na posiłek regeneracyjny.

Medale w wszystkich uczestników
Każdy uczestnik na mecie otrzyma pamiątkowy medal.


Zaproś rodzinę i znajomych do udziału, wysyłając im link do wydarzenia lub plakat, który możesz pobrać z prawej strony. Podziel się informacją o biegu i marszu na swoich profilach społecznościowych.

Zapraszamy gorąco! Do zobaczenia 03 października w Sopocie!

Zapisy na stronie: www.pzubiegnowychidei.pl

Organizator nie zwraca opłat za start w przypadku nieuczestniczenia w biegu lub marszu.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

bieg na 5 km: 15,00 zł;
nordic walking na 5 km: 15,00 zł;
biegi dla dzieci i młodzieży: 0,00 zł.

Opinie

31.05 g.19.30
Chojniczanka II Chojnice
01.06 g.18.00
Abramczyk Polonia Bydgoszcz
03.06 g.12.00
Cartusia Kartuzy
03.06 g.16.00
Vineta Wolin
28.05 g.14.00
Juvenia Kraków
28.05 g.14.00
ebebe PSŻ Poznań
27.05 g.17.30
Piast Gliwice
0:1 mecz przerwany
27.05 g.17.00
Sokół Kleczew
27.05 g.15.00
Budo 2011 Aleksandrów Łódzki