Pogromcy Dziewic najlepsi

Kryst.
7 sierpnia 2002 (artykuł sprzed 21 lat)
14 zespołów wzięło udział w ostatnim turnieju plażowej piłki nożnej organizowanym przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gdańsku na plaży Stogi.

W grupie wiekowej 1983-86 zwyciężyła drużyna Ślizgaczy (A. Pietrzyk, Z. Pietrzyk, A. Ciszewski, D. Morawski), jednak ten triumf nie pozwolił im zająć miejsca na podium w klasyfikacji generalnej. Ostateczne zwycięstwo przypadło Pogromcom Dziewic, którzy zgromadzili 17 punktów. Zwycięcy letniej rywalizacji w ostatniej imprezie zajęli trzecie miejsce. Druga lokata, zarówno w tych zawodach, jak i w generalnym podsumowaniu, przypadła Małolatom - 15 "oczek". Na trzeciej pozycji sklasyfikowano Sporting Chełm - także 15 pkt.

W grupie 1987 i młodsi zwycięstwo w ostatniej imprezie przypadło Boeingom (M. Męski, M. Martynowski, M. Osłowski, P. Strach, K. Dumalski), które dzięki temu sukcesowi zostały sklasyfikowane na trzecim miejscu w końcowym podsumowaniu (14 pkt.). O siedem punktów więcej zgromadziły zwycięskie Potężne Kaczory, których zabrakło na podium w pożegnalnej imprezie. Drugie miejsce w ostatniej rywalizacji oraz generalnej klasyfikacji przypadło Juventusowi Pędzące Kombinerki (15).