• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Pomeranian Tennis Business Cup

W dniach 31.08.-01.09.2013 na kortach Sopockiego Towarzystwa Tenisowego przy ulicy Haffnera 80, odbędzie się Pomeranian Tennis Business Cup, który jest towarzyskim turniejem tenisowym skierowanym do przedstawicieli pomorskiego biznesu.

Do udziału zapraszamy 32 tenisistów-amatorów, reprezentujących pomorskie firmy i instytucje. Dwudniowe wydarzenie, w którego skład wchodzi turniej oraz dodatkowe atrakcje, stwarza doskonałą okazję do relaksu i rekreacji w duchu sportowej rywalizacji w gronie współpracowników, przyjaciół i rodziny.
Turniej propaguje zdrowy, sportowy tryb życia, ale również wspiera relacje pracowników i integracje zespołu w odpowiedzi na działania w obszarze CSR. Regionalny zasięg wydarzenia daje możliwość promocji biznesu województwa pomorskiego. Przyjazny i zarazem prestiżowy charakter zawodów stwarza szczególną okazję do utrwalenia pozytywnego wizerunku firmy, a także promocji jej produktów i usług wśród partnerów biznesowych oraz potencjalnych klientów.

Dodatkowe atrakcje odbywające się równolegle do turnieju umilą czas rodzinom i przyjaciołom uczestników, współpracowników oraz lokalnej społeczności. W planie przewidziano między innymi: jogę oraz zumbę (Zatoka Sztuki), zwiedzanie Muzeum Archeologicznego (Skansen Grodzisko), wspinaczkę na 8metrową ściankę wraz z instruktorem (Kolibki Adventure Park), przejaźdżkę Segwayami, akademię tenisa dla dzieci (STT, Mieczysława Andrzejewska). Odbędą się również zajęcia fitness m.in. taniec dla dzieci, power brzuch, trening funkcjonalny prowadzone przez instruktorów z Fitness House. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Czekają na Państwa specjalne oferty i rabaty na skorzystanie z usług partnerów wydarzenia m.in. Mera Hotel % SPA, Klub Akademos, Instytut Dr Irena Eris oraz liczne upominki.

Zapraszamy również do grillowania na świeżym powietrzu z Restauracją Kokieteria, baru z napojami oraz zasmakowaniu innych poczęstunków. Catering dla zawodników zapewni Restauracja Loobster, a wodę Coca-Cola.
Na zwycięzców turnieju oraz uczestników czekają atrakcyjne nagrody m.in. rejs luksusowym jachtem (Yachts and Yachting) , skok ze spadochronu (SkyDive-Club 3City), powrotny bilet dla dwóch osób na połączenie z Gdańska w ramach siatki bezpośrednich połączeń Wizz Air oraz 4 vouchery na jednorazowe skorzystanie z salonu Executive Lounge (Port Lotniczy Gdansk im. Lecha Walesy), miesięczne karnety open na siłownię i vouchery na jednorazowe wejście wraz z osobą towarzyszącą (Good Luck Club), vouchery na atrakcje w Kolbiki Adventure Park, kartę gościa Mera oraz jednorazowe wejście do strefy basenów & saun dla pracowników firmy, której reprezentant wygra turniej (Mera Spa Hotel) , voucher ma masaż relaksacyjny oraz voucher na kolację w restauracji Mercato ( Hotel Hilton), voucher na pobyt weekendowy we Wrocławiu (Hotel Scandic), wejściówki na przejazd po torze gokartowym (Kart Center), dwumiesięczne karnety na siłownię oraz saunę (Grupa Dobry Hotel) oraz zaproszenia na całodzienny pobyt w parku wodnym i godzinne wynajęcie toru bowlingowego (Aquapark Sopot). Nagrody w formie kosmetyków zapewnia Oceanic oraz Dr Irena Eris.

Partnerami wspierającymi wydarzenie zostali "Pracodawcy Pomorza" oraz Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza. Patronat medialny nad turniejem objęli portal Trojmiasto.pl, Radio Gdańsk, Magazyn Prestiż Trójmiejski, Express Biznesu, Pomorski.info oraz tenisportal.com

Nad oprawą muzyczną czuwać będzie DJ Grelik (www.dj3miasto.pl)!
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu, które mamy nadzieję będzie dla Państwa źródłem pozytywnych emocji i sposobem na mile spędzony czas.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu, które mamy nadzieję będzie dla Państwa źródłem pozytywnych emocji.
PROGRAM
Strona internetowa wydarzenia:
https://www.kortytenisowestt.pl/aktualnosc/wydarzenie_impreza_tenisowa_biznesu_pomorza

Przeczytaj także

Opinie

21.07 g.19.30
POLSKA
USA
22.07 g.19.00
Stal Rzeszów
26.07 g.20.30
Motor Lublin
28.07 g.14.00
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź
29.07 g.20.30
ŁKS Łódź
20.07 g.19.30
POLSKA
Japonia
19.07 g.20.30
Śląsk Wrocław
14.07 g.21.00
Hiszpania
2:1
Anglia
14.07 g.17.45
Texom Stal Rzeszów
10.07 g.21.00
Holandia
1:2
Anglia