stat
Impreza już się odbyła

Pomorze Cup

Akademia Sportowa Pomorze zaprasza na cykl 4 turniejów piłki nożnej halowej dla dzieci z roczników: 2008/09/10/11.

Terminy Turniejów:

23 - 24.11.2019 - rocznik 2011
07 - 08.12.2019 - rocznik 2010
14 - 15.12.2019 - rocznik 2009
04 - 05.01.2020 - rocznik 2008

Naszym celem jest propagowanie zdrowego stylu spędzania wolnego czasu oraz możliwość zaszczepienia wśród dzieci chęci do nieustannego rozwoju poprzez rywalizację i uczestnictwo w zawodach sportowych.

Mówiąc krótko - chcemy aby zdrowie i aktywność szły w parze, a piłka nożna pokazywała jak wspaniałym jest na to sposobem.

Akademia Sportowa Pomorze została założona w 2010 roku z inicjatywy osób związanych z trójmiejską piłką nożną od wielu pokoleń. Do grona jej założycieli należą znakomici trenerzy - m.in Józef Gładysz, Michał Globisz oraz byli znakomici piłkarze, występujący na poziomie Ekstraklasy, mający na koncie także występy w Reprezentacji Polski - Janusz Kupcewicz, Tomasz Dawidowski, Marek Zieńczuk, Jarosław Bieniuk, Tomasz Unton, czy Maciej Kostrzewa. Celem funkcjonowania naszego klubu jest propagowanie i rozpowszechnianie piłki nożnej wśród wszystkich młodych pasjonatów tego sportu, poprzez organizowanie treningów na najwyższym poziomie oraz uczestnictwo w turniejach regionalnych,
ogólnopolskich, czy międzynarodowych. Połączenie pasji i wiedzy osób związanych z naszą Akademią pozwala nie tylko na zapewnienie najwyższej jakości podczas zajęć piłkarskich, ale również na realizowanie celu jakim jest wychowanie młodych osób w duchu fair play oraz pokazywanie im właściwych wartości, tak aby w przyszłości wyrośli na porządnych ludzi.

Turnieje rozgrywamy na przestronnej i sprawdzonej już we wcześniejszych edycjach lokalizacji jaką jest Hala sportowa CKZiU przy ul. Smoleńska 5/7 w Gdańsku. Zapewniamy aż 120 minut gry dla każdego zespołu, natomiast drużyn jesteśmy w stanie przyjąć aż 18 dla każdego z roczników. Z edycji na
edycję staramy się zapraszać nie tylko akademie i szkółki z Pomorza, na co wskazywałaby nazwa ale również pojedyncze zespoły z całej Polski czy zagranicy.

Oprócz samych rozgrywek i dobrej zabawy chcemy propagować bezpieczne i odpowiedzialne spędzanie czasu wolnego, stąd również planujemy warsztaty i pokazy udzielania pierwszej pomocy dla dzieci i dorosłych.

Do samych rozgrywek podchodzimy odpowiedzialnie zapewniając obsadę sędziowską z Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, czy zabezpieczenie medyczne. Każdą z drużyn chcemy obdarować chociażby pamiątkowym pucharem i medalami - bo w końcu sama chęć udziału i uprawianie sportu już zasługuje na pochwałę. Oczywiście dla najlepszych drużyn i zawodników również przewidujemy niespodzianki i nagrody.

Zapraszamy zatem Państwa do kontaktu z nami w przypadku chęci nawiązania współpracy i np. patronatu medialnego nad naszym przedsięwzięciem. Chcemy żeby ten cykl turniejów nadal się rozwijał i z roku na rok oprócz dawania frajdy ze sportu dzieciom i rodzicom również promował miasto Gdańsk.

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
11.04
0:0 mecz odwołany
Anwil Włocławek
11.04
HydroTruck Radom
0:0 mecz odwołany
15.04
0:0 mecz odwołany
Stelmet Enea BC Zielona Góra
19.04
0:0 mecz odwołany
MKS Dąbrowa Górnicza
19.04
Polpharma Starogard Gdański
08.04
King Szczecin
0:0 mecz odwołany
05.04
MKS Dąbrowa Górnicza
0:0 mecz odwołany
04.04
Enea Astoria Bydgoszcz
0:0 mecz odwołany
30.03 g.17.30
HydroTruck Radom
29.03 g.15.00
Legia Warszawa