• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Żużlowcy Wybrzeża sprawili sensację!

Rafał Sumowski
13 kwietnia 2014 (artykuł sprzed 9 lat) 

Energa Wybrzeże - żużel

Najnowszy artykuł o klubie Energa Wybrzeże - żużel Energa Wybrzeże Gdańsk. Partnerki żużlowców. Zobacz zdjęcia

Upadek Emila Sajfutdinowa w biegu 12 był punktem zwrotnym w niedzielnym meczu.

Żużlowcy Renault Zdunek Wybrzeża startując bez uczestnika Grand Prix Fredrika Lindgrena sensacyjnie pokonali Unibax Toruń 46:44. O zwycięstwie gdańszczan, którzy ani przez chwilę nie prowadzili w meczu, zadecydował ostatni wyścig! Trener Stanisław Chomski nie mógł sobie wymarzyć lepszego prezentu na 57 urodziny. Poniżej zapis relacji, którą przeprowadziliśmy ze stadionu im. Zbigniewa Podleckiego.9. Artur Mroczka 10+2 (1,2*,1,3,2*,1)
10. Marcel Szymko 0 (0,-,0,-,-)
11. Renat Gafurow 7+1 (2*,d,0,2,3)
12. Leon Madsen 12 (3,1,2,3,3)
13. Thomas Jonasson 2 (0,d,-,2)
14. Dominik Kossakowski 2 (0,1,1)
15. Krystian Pieszczek 13+1(3,2,3,3,u,2*)
Sędziowie: Grodzki (Opole)
Widzów: 7000
Składy
1. Emil Sajfutdinow 7+1 (3,2*,2,w)
2. Wiktor Kułakow 5+1 (2*,3,0,-,-)
3. Chris Holder 7+1 (0,2*,2,1,2)
4. Adrian Miedziński 6+1 (1,3,1*,1,0)
5. Tomasz Gollob 4 (3,0,1,d,-)
6. Paweł Przedpełski 6+1 (1*,1,3,1)
7. Oskar Fajfer 9 (2,1,3,3,0)


Kibice oceniająPomeczowy komentarz trenera Stanisława Chomskiego: Wszyscy w Polsce mówili, że nasze zwycięstwo jest niemożliwe, a my pokazaliśmy, że w sporcie wszystko jest możliwe.

Traciliśmy pozycje na dystansie, przegrywaliśmy różnicą 10 punktów, Renatowi Gafurowi rozsypał się na starcie silnik. Udało nam się jednak znaleźć odpowiedni rytm i wykorzystać moment zwrotny jakim był upadek Emila Sajfutdinowa w 12 biegu.

Zespół odśpiewał mi dziś "sto lat", wręczył wspaniały tort, ale wygrana była najwspanialszym prezentem. Cieszę się, że mamy w Gdańsku prawdziwy zespół. Oby tylko to zwycięstwo nas nie uśpiło. Moi zawodnicy pokazali dzisiaj, że zasługują na to, aby w nich inwestować. Jeśli chodzi o brak w składzie Fredrika Lindgrena, było to tylko i wyłącznie moja decyzja. Trzeba respektować zasady panujące w drużynie.

Relacja LIVE

ważne zdarzenie
Torunianie startują dziś bez Darcy'ego Warda. Australijczyk pauzuje z powodu złamanego kciuka. Kontuzji tej nabawił się podczas inauguracyjnych zawodów cyklu Grand Prix w Nowej Zelandii.
Trener gdańszczan Stanisław Chomski nie zamierza z kolei korzystać dziś z usług Fredrika Lindgrena. Szwed, który rozpoczął sezon od 4. miejsca w Grand Prix, nie pojawił się na ani jednym sparingu Wybrzeża. Choć ściągnięto go do drużyny zimą jako potencjalnego lidera, dzisiaj gospodarze mają sobie radzić bez niego.
Trener Chomski obchodzi dziś 57. rocznicę urodzin. Szkoleniowcowi życzymy dużo zdrowia i jak najlepszych wyników jego podopiecznych.
ważne zdarzenie
Od tego sezonu w każdej kolejce ekstraligi jedno ze spotkań rozgrywane jest dzień przed pozostałymi. Dlatego już w sobotę pierwszy mecz w Zielonej Górze rozegrały miejscowy SPAR Falubaz i Grupa Azoty Unia Tarnów. Sensacyjne zwycięstwo 47:43 odnieśli goście, w których barwach najskuteczniejszym zawodnikiem był Martin Vaculik. Słowak, który w sezonie 2009 jeszcze jako junior startował dla Gdańska, zdobył przeciwko mistrzom Polski aż 13 punktów.
Do próby toru wyjechali Tomasz Gollob (UNIBAX) i Adrian Miedziński (UNIBAX) ze strony gości. Gospodarzy reprezentowali Krystian Pieszczek (RENAULT ZDUNEK WYBRZEŻE) i Leon Madsen (RENAULT ZDUNEK WYBRZEŻE).
Przypominamy, że w ekstralidze początek godziny spotkania jest równoznaczny ze startem pierwszego wyścigu. Inaczej było w I lidze, gdzie początek meczu oznaczał wyjście zespołów do prezentacji.
kibice
W sektorze gości zasiadło ok. 300 kibiców z Torunia.
kibice
Trybuny powoli się zapełniają. Na 10 minut przed rozpoczęciem meczu zasiada na nich ok 5,5 tys. widzów.
Zawodnicy wyjeżdżają na lawecie do prezentacji.
Kapitanowie zespołów Thomas Jonasson (RENAULT ZDUNEK WYBRZEŻE) i Chris Holder (UNIBAX) wyszli na prezentację z proporczykami klubowymi. Ich wymiana pomiędzy zespołami, niczym na meczach piłkarskich, to nowy zwyczaj w ekstralidze. Wprowadzono go od tego sezonu.
Z kolei Renat Gafurow (RENAULT ZDUNEK WYBRZEŻE) wyszedł do prezentacji w klubowym szaliku Wybrzeża.
Gdańscy kibice niezbyt miło przywitali zespół z Torunia. Na trybunach pojawiły się wulgarne transparenty odnoszące się do dezercji Unibaksu z ubiegłorocznego finału ekstraligi.
start wyścigu
I
W biegu wystartują:
  Artur Mroczka,
  Wiktor Kułakow,
  Marcel Szymko,
  Emil Sajfutdinow.
Zawody odbędą się według I zestawu startowego. Gdańszczanie rozpoczną mecz z pól zewnętrznych.
bieg 5:1
I
[1:5] Wynik biegu: 1:5. Kolejność: Emil Sajfutdinow (3 pkt), Wiktor Kułakow (2 pkt), Artur Mroczka (1 pkt), Marcel Szymko (0 pkt).

Gospodarze ze startu na 5:1, ale Kułakow wyprzedził najpierw Szymkę, a następnie minął Mroczkę. Artur do końca gonił rywala, ale nie zdołał odbić pozycji. Sajfutdinow wygrał niezagrożony.
start wyścigu
II
W biegu wystartują:
  Dominik Kossakowski,
  Oskar Fajfer,
  Krystian Pieszczek,
  Paweł Przedpełski.
bieg 3:3
II
[4:8] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Krystian Pieszczek (3 pkt), Oskar Fajfer (2 pkt), Paweł Przedpełski (1 pkt), Dominik Kossakowski (0 pkt).

Świetny start gdańszczan, którzy jadąc parą prowadzili przez trzy okrążenia. Presji rywali nie wytrzymał jednak Kossakowski, który dał się minąć torunianom przy krawężniku.
start wyścigu
III
W biegu wystartują:
  Renat Gafurow,
  Adrian Miedziński,
  Leon Madsen,
  Chris Holder.
bieg 5:1
III
[9:9] Wynik biegu: 5:1. Kolejność: Leon Madsen (3 pkt), Renat Gafurow (2 pkt), Adrian Miedziński (1 pkt), Chris Holder (0 pkt).

Świetny start i jazda parą gdańszczan! Gafurow do samej mety odpierał ataki Miedzińskiego. Daleko na końcu stawki Holder. Szał radości wśród kibiców gospodarzy!
start wyścigu
IV
W biegu wystartują:
  Thomas Jonasson,
  Oskar Fajfer,
  Krystian Pieszczek,
  Tomasz Gollob.
bieg 4:2
IV
[11:13] Wynik biegu: 2:4. Kolejność: Tomasz Gollob (3 pkt), Krystian Pieszczek (2 pkt), Oskar Fajfer (1 pkt), Thomas Jonasson (0 pkt).
W pierwszym łuku rywale wywieźli pod płot Jonassona, ale na pierwsze miejsce wskoczył Pieszczek! Junior Wybrzeża dał się jednak minąć rywalom przy krawężniku na prostej. Zdołał jeszcze odbić drugą pozycję mijając na wyjściu z łuku Fajfera.
Przerwa na równanie toru.
Do tej pory znakomicie spisuje się Pieszczek, który podjął walkę z samym Tomaszem Gollobem. Zawiedli natomiast Mroczka i Jonasson. Z kolei w zespole gości w pierwszym starcie rozczarował bezbarwny Holder.
Na uwagę zasługują dobre starty gdańszczan i całkiem udane próby jazdy parowej. Podręcznikowo jechali wręcz Madsen z Gafurowem i Pieszczek z Kossakowskim. Niestety, drugiemu z gdańskich juniorów zabrakło szybkości.
start wyścigu
V
W biegu wystartują:
  Renat Gafurow,
  Wiktor Kułakow,
  Leon Madsen,
  Emil Sajfutdinow.
bieg 5:1
V
[12:18] Wynik biegu: 1:5. Kolejność: Wiktor Kułakow (3 pkt), Emil Sajfutdinow (2 pkt), Leon Madsen (1 pkt), Renat Gafurow (d/0 pkt).

Na starcie zdefektował motocykl Gafurowa. Osamotniony Madsen przegrał wyjście spod taśmy. Duńczyk dwoił się i troił by przedzielić gości, ale skończył wyścig na trzeciej pozycji.
start wyścigu
VI
W biegu wystartują:
  Thomas Jonasson,
  Adrian Miedziński,
  Dominik Kossakowski,
  Chris Holder.
bieg 5:1
VI
[13:23] Wynik biegu: 1:5. Kolejność: Adrian Miedziński (3 pkt), Chris Holder (2 pkt), Dominik Kossakowski (1 pkt), Thomas Jonasson (d/0 pkt).

Fatalny start gdańszczan. Jonasson próbował gonić torunian, ale jego motocykl zdefektował na prostej już na drugim okrążeniu. Kossakowski nie miał szans z bardziej doświadczonymi rywalami. Na pociechę zdobył swój pierwszy punkt w ekstralidze.
start wyścigu
VII
W biegu wystartują:
  Artur Mroczka,
  Paweł Przedpełski,
  Krystian Pieszczek,
  Tomasz Gollob.
Pieszczek jako rezerwa taktyczna za Szymkę.
7'
Nad stadionem zaczyna delikatnie kropić deszcz.
bieg 5:1
VII
[18:24] Wynik biegu: 5:1. Kolejność: Krystian Pieszczek (3 pkt), Artur Mroczka (2 pkt), Paweł Przedpełski (1 pkt), Tomasz Gollob (0 pkt).
Fenomenalna jazda Pieszczka i Mroczki! Gdańszczanie znakomicie rozegrali pierwszy łuk i uciekli Tomaszowi Gollobowi! Mroczka przez cały bieg odpierał ataki najsłynniejszego polskiego żużlowca. Gollob ostatecznie przedobrzył przy próbie ataku i spadł na ostatnią pozycję. Dla gdańskich kibiców najważniejsze jest to, że Wybrzeże wygrało 5:1, a wychowanek gdańskiego klubu pokonał byłego mistrza świata!
Przerwa na równanie toru.
kibice
Głośny doping kibiców z Torunia, którzy nie śpiewają o Unibaksie, a o... Apatorze. To bowiem tą wieloletnią nazwę uznają w swoich przyśpiewkach.
kibice
Po wyłączeniu czterech sektorów decyzją wojewody, nie wszyscy kibice Wybrzeża mają miejsca siedzące. Przynajmniej dwa rzędy widzów stoją na koronie stadionu
start wyścigu
VIII
W biegu wystartują:
  Artur Mroczka,
  Wiktor Kułakow,
  Krystian Pieszczek,
  Emil Sajfutdinow.
Mroczka za Jonassona jako rezerwa taktyczna.
bieg 4:2
VIII
[22:26] Wynik biegu: 4:2. Kolejność: Krystian Pieszczek (3 pkt), Emil Sajfutdinow (2 pkt), Artur Mroczka (1 pkt), Wiktor Kułakow (0 pkt).

Znakomity start gdańszczan. Mroczka dał się jednak wyprzedzić przy krawężniku Sajfutdinowowi. Nie dał rady odbić pozycji, ale po raz kolejny fenomenalnie pojechał Pieszczek!
start wyścigu
IX
W biegu wystartują:
  Artur Mroczka,
  Adrian Miedziński,
  Marcel Szymko,
  Chris Holder.
Przerwa dla Mroczki, który wystartuje bieg po biegu.
kibice
IX
Głośny doping z trybun: GKS!
bieg 3:3
IX
[25:29] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Artur Mroczka (3 pkt), Chris Holder (2 pkt), Adrian Miedziński (1 pkt), Marcel Szymko (0 pkt).
Znakomity start i pewne prowadzenie Mroczki do mety. Szymko przez trzy okrążenia odpierał ataki Miedzińskiego, ale skapitulował na ostatnim, gdy torunianin zaatakował go po zewnętrznej części toru.
start wyścigu
X
W biegu wystartują:
  Renat Gafurow,
  Oskar Fajfer,
  Leon Madsen,
  Tomasz Gollob.
bieg 4:2
X
[27:33] Wynik biegu: 2:4. Kolejność: Oskar Fajfer (3 pkt), Leon Madsen (2 pkt), Tomasz Gollob (1 pkt), Renat Gafurow (0 pkt).
Znakomity wyścig i wspaniała walka w wykonaniu Madsena i Fajfera! Goście wyszli ze startu na 5:1, ale atakiem na prostej przedzielił ich Madsen, który skorzystał z tego, że Gollob czekał na Fajfera. Madsen wyszedł na pierwszą pozycję, ale młodzieżowiec Unibaksu zdołał ją odbić atakiem po wewnętrznej części toru. Gafurowa "kąsał" Golloba, ale ostatecznie przyjechał czwarty.
Przerwa na równanie toru.
Gdańszczanie przegrywają różnicą 6 punktów, ale mało kto spodziewał się tak zażartej walki. Widać to szczególnie po kibicach gości, którzy mimo prowadzenia, wcale nie celebrują.
start wyścigu
XI
W biegu wystartują:
  Thomas Jonasson,
  Oskar Fajfer,
  Krystian Pieszczek,
  Chris Holder.
Fajfer jako rezerwa zwykła za Kułakowa, Pieszczek jako rezerwa zwykła za Szymkę.
bieg 4:2
XI
[29:37] Wynik biegu: 2:4. Kolejność: Oskar Fajfer (3 pkt), Thomas Jonasson (2 pkt), Chris Holder (1 pkt), Krystian Pieszczek (u/0 pkt).

Pieszczek upadł bez kontaktu z rywalem na wyjściu z pierwszego łuku, ale szybko zabrał motocykl z toru. Jonasson nie zdołał dogonić prowadzącego od startu Fajfera. Po raz kolejny bardzo słabo pojechał Holder, który nie nawiązał walki.
start wyścigu
XII
W biegu wystartują:
  Renat Gafurow,
  Paweł Przedpełski,
  Dominik Kossakowski,
  Emil Sajfutdinow.
kontuzja
Wyścig przerwany! Sajfutdinow jechał spokojnie na prowadzeniu i nagle "wyskoczył" z motocykla. Prawdopodobnie to zerwany łańcuch lub skutek dziury na torze. Po Rosjanina wyjechał ambulans
Sajfutdinow wstał z toru o własnych siłach za co otrzymał gromkie brawa. Z powtórki wyścigu będzie jednak wykluczony jako sprawca jego przerwania.
12'
Zawodnicy ustawiają się w trójkę do powtórki 12. wyścigu.
bieg 3:3
XII
[32:40] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Paweł Przedpełski (3 pkt), Renat Gafurow (2 pkt), Dominik Kossakowski (1 pkt), Emil Sajfutdinow (w/0 pkt).
Start wygrał Przedpełski. Gafurow minął go atakiem po zewnętrznej części toru, ale junior Unibaksu szybko odbił pozycję. Rosjaninowi brakowało szybkości by dogonić rywala.
start wyścigu
XIII
W biegu wystartują:
  Artur Mroczka,
  Adrian Miedziński,
  Leon Madsen,
  Tomasz Gollob.
bieg 5:1
XIII
[37:41] Wynik biegu: 5:1. Kolejność: Leon Madsen (3 pkt), Artur Mroczka (2 pkt), Adrian Miedziński (1 pkt), Tomasz Gollob (d/0 pkt).

Defekt Golloba po starcie. W pierwszym łuku zdefektował motocykl Golloba. Gdańszczan minął i ledwo opanował motocykl tracąc pozycję. Olbrzymia euforia na gdańskich trybunach, ten mecz nie jest jeszcze przegrany!
Przerwa na równanie toru. Na murawie stadionu przeprowadzany jest pokaz ratownictwa medycznego.
start wyścigu
XIV
W biegu wystartują:
  Krystian Pieszczek,
  Paweł Przedpełski,
  Renat Gafurow,
  Oskar Fajfer.
Kułakow za Fajfera, Przedpełski za Golloba, Pieszczek za Szymko w ramach rezerw zwykłych.
bieg 5:1
XIV
[42:42] Wynik biegu: 5:1. Kolejność: Renat Gafurow (3 pkt), Krystian Pieszczek (2 pkt), Paweł Przedpełski (1 pkt), Oskar Fajfer (0 pkt).

Świetny start gdańszczan i pewna jazda na 5:1 do mety! Wynik meczu rozstrzygnie się w ostatnim biegu!
start wyścigu
XV
W biegu wystartują:
  Leon Madsen,
  Chris Holder,
  Artur Mroczka,
  Adrian Miedziński.
bieg 4:2
XV
[46:44] Wynik biegu: 4:2. Kolejność: Leon Madsen (3 pkt), Chris Holder (2 pkt), Artur Mroczka (1 pkt), Adrian Miedziński (0 pkt).

Świetnie rozegrał pierwszy łuk Madsen, który znalazł się na prowadzeniu. Mroczka przez cztery okrążenia gonił trzeciego Miedzińskiego i na ostatnim z nich atakiem przy krawężniku wyszedł na trzecią lokatę dając gdańszczanom sensacyjne zwycięstwo!
Wielkie świętowanie w obozie gospodarzy. Gdańszczanie dokonali niemal niemożliwego pokonując dream team z Torunia.

Typowanie wyników

RENAULT ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
Unibax Toruń

Jak typowano

15% 77 typowań RENAULT ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
1% 8 typowań REMIS
84% 438 typowań Unibax Toruń

Twoje dane


Tabela

PGE Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Fogo Unia Leszno 1 1 0 0 52:38 2
2 Stal Gorzów Wlkp. 1 1 0 0 50:40 2
3 Grupa Azoty Unia Tarnów 1 1 0 0 47:43 2
4 Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 1 1 0 0 46:44 2
5 SPAR Falubaz Zielona Góra 1 0 0 1 43:47 0
6 Betard Sparta Wrocław 1 0 0 1 40:50 0
7 Kantor Online Włókniarz Częstochowa 1 0 0 1 38:52 0
8 Unibax Toruń 1 0 0 1 44:46 -8

* Unibax Toruń został ukarany na starcie sezonu ośmioma ujemnymi punktami za rezygnację z uczestnictwa w finałowym spotkaniu w sezonie 2013.

Tabela wprowadzona: 2014-04-14

Wyniki 1 kolejki

 • RENAULT ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK - Unibax Toruń 46:44
 • SPAR Falubaz Zielona Góra - Grupa Azoty Unia Tarnów 43:47
 • Betard Sparta Wrocław - Stal Gorzów Wlkp 40:50
 • Fogo Unia Leszno - Kantor Online Włókniarz Częstochowa 52:38

Opinie (248) ponad 10 zablokowanych

 • Mówiłem, że wygramy bo na początku sezonu sprzet jest jeszcze wyrównany plus własny tor. (14)

  Każdy jechał na nowych kozach i tu jest sekret zwycięstwa.
  To zostałem zminusowany, że chyba śnię...
  I kto tu śnił, ja czy wy lemingi...
  hehe

  moja wypowiedź z 2014-03-26 19:54
  "Wszyscy mają motocykle w takim samym stanie więc kwestie pieniężne nie odgrywają tu jeszcze roli.
  Do tego dla wszystkich taka sama przerwa i rozluźnienie przedsezonowe.
  Znajomość toru na naszą minimalną korzyść.
  Kibice na naszą więcej niż minimalna korzyść."

  • 85 28

  • bez przesady! (1)

   golob, holder czy miedziński mają taki sprzęt i taki umiejętności jego dopasowania że i tak powinniśmy to przegrać. Ciekawe czy takie zaangażowanie nasi zawodnicy otrzymają do końca sezonu

   • 12 22

   • to twierdzisz, ze powinnissmy przegrac, ja ze wygrac

    i to ja mam racje jak sam widzisz :-)

    • 18 2

  • wow, jestes super

   to co zrobiłeś, było wielkie.

   • 20 3

  • Normalnie wróż Maciej.

   Numery lotto jeszcze przepowiedz.

   • 27 3

  • Nie podniecaj się tak wielki ANTYlemingu (1)

   • 11 20

   • no ciesze sie :-)

    • 15 3

  • Wklej jeszcze te posty w których plotłeś same bezedury :) (2)

   • 7 12

   • chyba ty

    • 12 4

   • to by musiał wkleić twoje

    • 4 4

  • (1)

   A postawiłeś na to kasę?

   • 3 10

   • 300 stówki moje

    • 11 4

  • bzdury (2)

   Głupio gadasz, uważaj, żeby Ci ego za bardzo nie urosło.

   Twoje argumenty są marne. Laik mógłby sobie wymyślić takie uzasadnienie.

   Wygraliśmy, bo Emil miał upadek, ot cała prawda.

   • 0 3

   • do "zieeew" (1)

    jedynym laikiem w tej dyskusji jesteś ty,
    niby marne argumenty miał antyLeming a jednak takie życiowe,
    chłopak pomyślał i jak pokazał czas ma rację
    a ty szkrabie idź już spać bo ziewasz
    nie pozdrawiam

    • 2 1

    • Haha, nie ośmieszaj się dziecko Neostrady.
     Z myśleniem jest u ciebie tak samo ciężko jak u wszystkich, którzy uważają jak antyLeming
     Bez poważania

     • 0 1

 • Brawo!!!!!!!!!!!!! (5)

  • 76 4

  • (4)

   nie chce gadać, ale jak tylko przychodzę na mecz jest wygrana :)
   pozdrawiam uroczą niewiastę w brązowej kurtce skórzanej z czerwonymi paznokietkami i szaliczkiem GKS przy której siedział jakiś rozczochrany jegomość z bródką
   call me ;)

   • 7 9

   • podaj numer

    • 13 2

   • Wpadaj na Lechię, kupuję Ci bilet :-) (2)

    • 3 5

    • (1)

     dzięki, tyle że chodzę i jeżdżę na każdy mecz :) tma to niestety nie działa, Bródka dzięki ale mnie chodziło te obok :)

     • 3 2

     • to nie idź teraz, może wtedy zadziała

      • 0 2

 • (2)

  Ale niespodzianka , ale walka , to jak wygrać z Realem , a TVP niech żałuje !

  • 131 3

  • chyba n-gniot (1)

   • 18 4

   • Niech wszyscy żałują że nie puszczają tego ludowi i tvp i n, tvn i canal +może nawet eurosport bo niby żużel popularny ale jakoś nikt go w otwartej tv nie uraczył za to mecze bayernu i dortmundu to ciągle , no ale jak kraj wykupiony przez niemca to się nie dziwie.

    • 25 5

 • Tym razem trzeba posypac głowe popiołem. Gratuluje . (3)

  Nie zmienia to dalej faktu że sprowadzenie Okoniewskiego to priorytet. Z Szymką daleko nie zajedziemy

  • 83 7

  • 2 senior to mus..

   nie wiadomo kiedy Renat dostanie papiery. Na Częstochowę trzeba brać chociażby Ząbika

   • 21 1

  • nowego seniora w klubie nie bedzie bo nie ma kasy (1)

   nie łudźmy sie

   • 7 12

   • Po takim meczu, mogą się pojawić sponsorzy. No i ludzie będą chodzić na mecze.

    • 11 1

 • wszystkiego najlepszego Trenerze

  mnóstwo szczęścia, ale te sprzyja lepszym. Krystian WIELKI mecz, Artur i Leon klasa. Lindgren MUSI wrócić do składu, no i co z tym 2 seniorem...
  Gratulacje Panowie

  • 81 5

 • nie wierzę (2)

  ten Terlecki to jakiś szarlatan czy co:)

  • 64 9

  • celujemy w piate miejsce :)

   • 14 2

  • Ma chlop szczescie ale tak latwo mu nie bedzie zawodnicy zastrajkuja przed nzstepnym meczem za nie placenie i robercik nie bedzie juz chodzil taki usmiechniety

   • 4 5

 • Kibic

  Ale super niespodzianka na koniec weekendu !!! Brawo !!! A jedna można. Toruńskie "gwiazdy" HA, HA, HAAAAA !!!

  • 72 3

 • Nie wierzę, nie wierzę, nie wierzę!!!

  BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 81 3

 • brawo

  • 51 1

 • Gratulacje!!!!

  Toć to siok!!!!!!!!!!!

  • 61 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najbliższy mecz Wybrzeża

Cellfast Wilki Krosno
14 kwietnia 2024
93% ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
1% REMIS
6% Cellfast Wilki Krosno

Ostatnie wyniki Wybrzeża

Enea Falubaz Zielona Góra
26 sierpnia 2023, godz. 16:30
96% Enea Falubaz Zielona Góra
0% REMIS
4% ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
Enea Falubaz Zielona Góra
9% ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
1% REMIS
90% Enea Falubaz Zielona Góra

Relacje LIVE

Najczęściej czytane