Wiadomości

Lechia - Cracovia bez kibiców gości

Lechia Gdańsk

Stadion gości na PGE Arenie przechodzi modernizację. Kibice Cracovii, którzy tego dnia chcieliby przyjechać do Trójmiasta, mogą kibicować Arce, która w tym samym czasie co mecz ekstraklasy w Gdańsku zaprasza na spotkanie I ligi do Gdyni.
Stadion gości na PGE Arenie przechodzi modernizację. Kibice Cracovii, którzy tego dnia chcieliby przyjechać do Trójmiasta, mogą kibicować Arce, która w tym samym czasie co mecz ekstraklasy w Gdańsku zaprasza na spotkanie I ligi do Gdyni. fot. Maciej Czarniak/Trojmiasto.pl

Sobotni mecz Lechia - Cracovia odbędzie się bez kibiców gości. Powodem jest modernizacja sektora przyjezdnych na PGE Arenie. Ponadto w tym samym czasie na spotkanie I ligi do siebie zaprasza Arka, gdyż jak wiadomo kibice gdyńskiego klubu zaprzyjaźnieni są z krakowskimi. Na trybunach gdańskiego stadionu ma panować w pełni przyjazna atmosfera. Dlatego po raz drugi podjęta została akcja zaproszenia na obiekt wszystkich uczniów miejscowych szkół podstawowych. W pierwszej edycji bezpłatne vouchery na bilety wymieniło blisko 800 nastolatków. Musieli oni przyjść na obiekt pod opieką osoby dorosłej.W sobotę Lechia rozpocznie mecz w ekstraklasie z Cracovią o 18:00, a pół godziny wcześnie Arka w I lidze zacznie spotkanie z Wigrami Suwałki. Żółto-niebiescy, którzy chcieliby wspierać "Pasy" w Gdańsku, nie będą musieli wybierać. Sympatycy przyjezdnych nie zostaną wpuszczeni.

- Kierownictwo PGE Areny już wcześniej poinformowało PZPN, że w tym terminie planuje modernizację sektora gości. W związku z tymi pracami sobotni mecz odbędzie się bez przyjezdnych - potwierdza Tomasz Motyka, dyrektor ds. organizacyjnych Lechii.

Kibice Cracovii, jeśli mimo wszystko wybiorą się do Trójmiasta, będą mogli w sobotę wspierać Arkę.

- My nie kierowaliśmy się terminem spotkania w Gdańsku. Jeśli kolejka przypada na weekend, a nie ma z naszego stadionu transmisji telewizyjnej, to gramy w sobotę od 17:30 - zaznacza Tomasz Rybiński, rzecznik gdyńskiego klubu.

TO BYŁY MECZE LECHII Z NAJWIĘKSZĄ FREKWENCJĄ W EKSTRAKLASIE

Mecz Lechia - Cracovia, rozegrany 14 sierpnia 2011 roku, to wciąż rekord frekwencji na obiekcie w Letnicy podczas meczów ekstraklasy.

- Wówczas też nie było kibiców gości - przypomina dyrektor Motyka.

Typowanie wyników

mecz ligowy
04.10.2014 godz.17:30
wartość: 3 punkty

Jak typowano

1

85%

430 typowań

x

9%

46 typowań

2

6%

32 typowania

mecz ligowy
04.10.2014 godz.18:00
wartość: 3 punkty

Jak typowano

1

86%

413 typowań

x

9%

45 typowań

2

5%

24 typowaniaGdański klub szuka sposobów, aby trybuny stadionu zapełniać w jak największym stopniu. Gra piłkarzy ma nie być jedynym motywem przyjścia bądź nie na stadion.

LECHIA ZAPROSIŁA PONAD 26 TYSIĘCY DZIECI

Dwa tygodnie temu do gdańskich szkół skierowano ponad 26 tysięcy voucherów dla uczniów od zerówek do szóstych klas. Mogli oni przyjść za darmo na stadion, ale w towarzystwie osoby dorosłej, która musiała wykupić bilet po tradycyjnej cenie. Skorzystało 791 dzieci.

Przed spotkaniem z Cracovią Lechia ponawia akcję i liczy na większy oddźwięk. Po pierwsze dlatego, że mecz odbędzie się w sobotę (poprzednio piątek 20:30), a przede wszystkim z uwagi na wcześniejsze rozpoczęcie akcji.

Wówczas vouchery trafiły do szkół na dwa dni przed spotkaniem, a do niektórych nawet w przededniu. Tym razem zmieniła się forma i termin dystrybucji.

Od czwartku, 26 września vouchery są do odebrania Wydziale Rozwoju Społecznego Urzędu Miasta w Gdańsku. -Wysłane zostało od nas powiadomienie do wszystkich szkół o tym, że będą czekały na nich w wydziale vouchery na Lechię. Mocno kibicujemy tej akcji, ponieważ naszym zdaniem scala ona całe środowiska: nauczycieli i rodziców, oraz oczywiście uczniów - mówi Piotr Kowalczuk, dyrektor Wydziału Rozwoju Społecznego UMG.

Przedstawiciel szkoły po odebraniu voucherów z wydziału rozdaje je wśród swoich uczniów. Następnie trzeba je wymienić na bezpłatny bilet w tzw. wyspach klubowych lub w kasach stadionu najpóźniej do piątku, 3 października. Uczeń może przyjść na stadion za darmo, ale w towarzystwie osoby dorosłej, która musiała wykupić bilet po tradycyjnej cenie.

W dniu meczu przed stadionem ma działać dmuchane miasteczko dla dzieci, na którym będą się one bawić na festynie organizowanym w ramach projektu miejskiego "Kibice Razem". Ponadto fan zone ustawi platforma nc+.

Natomiast na obiekcie, na dwóch promenadach (niebieska, żółta) przygotowano strefy rodzinne. W programie gry i zabawy dla najmłodszych, a także strefa zdrowia i urody... dla mam.

Harmonogram sprzedaży biletów w kasach stadionu
od strony ul. Żaglowej:
Wtorek 30 września, godz. 10.00-18.00
Środa 1 października, godz. 10.00-18.00
Czwartek 2 października, godz. 10.00-18.00
Piątek 3 października, godz. 10.00-20.00
Sobota 3 października, od godz. 9.00

od strony ul. Uczniowskiej:
Sobota 3 października, od godz. 16.00

bilet Lechia Gdańsk
Bilety można kupić przez internet na stronie bilety.lechia.pl

W sezonie 2020/21 ulgi przysługują:
- dzieciom do lat 13,

- młodzieży uczącej się i studentom do 26 roku życia (warunkiem jest weryfikacja aktualnej legitymacji szkolnej/studenckiej – kupujesz przez Internet, prześlij skan legitymacji na adres bilety@lechia.pl aby aktywować ważność ulgi do końca jej ważności),

- seniorom w wieku powyżej 60 lat.
Dodatkowo obowiązuje 20% zniżki od cen zakupu biletów na trybunach kategorii IV dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny, a dzieci do lat 6 mają możliwość wejścia na mecz bezpłatnie, bez zajmowania osobnego krzesełka (mecz mogą oglądać na kolanach u rodziców).

Opinie (205) ponad 10 zablokowanych

 • marketing w Lechii....nie dziękuję (17)

  "Przedstawiciel szkoły po odebraniu voucherów z wydziału rozdaje je wśród swoich uczniów. Następnie trzeba je wymienić na bezpłatny bilet w tzw. wyspach klubowych lub w kasach stadionu najpóźniej do piątku, 3 października."
  dlaczego nie podajecie dalszą część wątku?dziecko samo nie wejdzie,taka sytuacja ma miejsce w momencie zakupu biletu przez dorosłego.Jest to typowe wprowadzanie w bład.Mamy odpowiedź dlaczego na tyle rozdanych voucherów przyszło tylko tyle osób.Chwyt marketingowy bardzo trafiony jak...kula w płot.Ktos powinien za to odpowiedzieć-myślę,że dział marketingu Lechii i wydział rozowoju społecznego.Powtarzam jak dla mnie celowe wprowadzanie w błąd,ktoś liczy na nieświadomość lub brak asertywnosci......bo jak będzie chciał wymienić i dowie się o dodatkowych wymaganiach,to będzie głupio sie wycofac.Jak widać głupich nie sieją jak uwazają w marketingu.Dziękuję nie korzystam z tego typu "promocji"

  • 86 70

  • a czytac nie nauczyli napisali ci jak wol (8)

   Mogli oni przyjść za darmo na stadion, ale w towarzystwie osoby dorosłej, która musiała wykupić bilet po tradycyjnej cenie.

   Czytaj więcej na:

   • 37 18

   • inna sprawa, że ma rację (7)

    to nie jest promocja, tylko wykorzystanie dzieci, żeby sprowadziły swoich rodziców. Promocja byłaby wtedy, gdyby było, że dziecko za free, opiekun za pół ceny

    • 42 14

    • Re: inna sprawa, że ma rację (5)

     i najlepiej odebrać dziecko z domu i odwieź je spowrotem,to pewnie był/abyś/ zadowolona/y/

     • 11 12

     • NIE - czytaj ze zrozumieniem :) (3)

      powtórzę bo widzę, że kłopot ze zrozumieniem :) Dziecko za free, a opiekun za polowe ceny. Wtedy jest uczciwie, a nie tak jak tutaj. Zapraszamy Cię chłopczyku... ale Tata/Mama musi przyjść i zapłacić za siebie... to jak ja bym Cię zaprosił do knajpy, ale powiedział, ze masz ze sobą wziąć kumpla który będzie nam stawiał :)

      • 22 5

      • I jeszcze niech posprzata po sobie ;)

       • 9 0

      • Debilu (1)

       Najlepiej żeby jeszcze klub zapłacił Ci za przyjście na mecz. Moje dziecko zawsze ma frajdę i szaleje na zielonej jak je zabiorę. Dla mnie fajnie, wezmę córeczkę i będzie się fajnie bawić i to za darmo. Wcześniej musiałem płacić normalnie za jej bilet i taka mi pasuje. A Ty idź do Biedronki albo Żabki i szukaj sobie promocji 2 w cenie 1.

       • 3 6

       • Ja osobiście nie kupuję w bierze, ale widać musisz żeby starczyło na lans :)Twoi idole nie doplacaja, to trzeba na rodzinie zaoszczędzić. strasznie to smutne

        • 3 1

     • a jak to jest "spowrotem"

      • 8 0

    • A dlaczego? Po to żebyś przyszedł ze względu na promocję i zapłacił mniej niż prawdziwy kibic, który chodzi od lat???

     • 5 1

  • leniwy nauczyciel czy wygodny rodzic z ciebie (1)

   dziecko musi pozostawac pod opieką dorosłych!

   • 5 10

   • Taaa.... A co z dziećmi na zielonej??? Lwy nie martwią się, bo mają przedstawiciela w klubie i znajdą łosia w razie co. Bardzo śmieszne. KMWTW

    • 6 3

  • skuteczność promocji 3% (3)

   • 18 7

   • Co za ignorant (2)

    3% czyli 791 dzieciaków. Czyli de facto 1582 osoby. Rozumiem, że był/byłabyś zadowolony/zadowolona, jeśli skuteczność promocji kształtowałaby się na poziomie 99 %.

    • 11 6

    • matematyk! a wziąłeś pod uwagę tych, którzy zapłacili? (1)

     może ci z 791, którzy zapłacili już wcześniej mieli karnet i tylko dziecko na tym skorzystało bo weszło za darmo. a skuteczność 3% jest żałosna, policz choćby koszty samej organizacji tej promocji

     • 7 10

     • Ignorant!

      A może Ci z 791 nie mieli wcześniej karnetu ? A wiesz, że działanie marketingowe to dość długofalowy proces? 3% tu (choć się z tym wyliczeniem nie zgadzam), 3 % gdzieś indziej itp. itd. i z 800 dzieciaków może się zrobić 5000. Koszty organizacji - jak nie wyłożysz to nie zarobisz. Są też inne mierniki marketingowe niż tylko samo zwiększenie wpływów do kasy. Podpisałbyś się czasem ;)

      • 7 2

  • Albo darmowe albo naciągane. Kłamstwu pod szyldem "przyjdź na stadion "mówię STOP

   • 11 5

  • to nie marketing tylko zwykły debilizm

   naprawdę trzeba być debilem żeby coś takiego wymyślić. Ale w Lechii źle się dzieje na wielu płaszczyznach, sądziłem że nowy właściciel wprowadzi jakiś porządek, ale się myliłem bo jest coraz gorzej. W taki debilny sposób stadionu się nie zapełni, a jeśli nie zadba się o tych najwierniejszych kibiców, to już niedługo nikt nie będzie kupował karnetów.

   • 5 3

 • Tyle lat czekałem na zmiany i są zmiany! (3)

  Ale na gorsze...

  • 69 11

  • (2)

   dokładnie - co to wogóle za mecz bez kibiców? najlepiej same dzieci zaproście... zbudowaliście stadion, na którym ciągle brak kibiców gości bo się boicie, że zepsują? idźcie w piz..u

   • 6 1

   • (1)

    masz chyba nie halo z banią goście są prawie zawsze ale tacy z nożami są nie mile widziani cały Kraków powinien mieć zakaz wpuszczania na mecze wyjazdowe aż się pozbędą sprzętu jedni i drudzy !

    • 2 5

    • to policz mi proszę, ile razy byli goście a ile ich nie było? chyba, że liczysz jako gościa twoją ciocię i wujka z Wejherowa? dla mnie mecz bez kibiców gości jest niemal jak mecz jednej drużyny, jakoś poprzednio cracovia była i co? pocięli wszystkich pikników czy w tvn powiedzieli, że mieli ze sobą noże i to ci wystarczy? nie kocham ich, ale dla mnie niewpuszczanie kibiców gości, do tego tłumaczenie się remontem trzyletniego, najbezpieczniejszego w Polsce obiektu jest żenującym skandalem

     • 7 0

 • a trenera juz mata??? (5)

  • 54 11

  • kabaretu ciag dalszy (4)

   nowy stadion trzeba modernizowac,pieknie

   • 32 7

   • (3)

    to jest matołku tylko tłumaczenie żeby nie wpuścić nożowników z Cracovii na mecz stadion ma się całkiem dobrze !!!

    • 17 6

    • nożownicy to z milicyjnego klubu "20 maczet na człowieka" (1)

     • 21 7

     • słyszała pani?? człowieka zabili!

      • 1 2

    • by musieli mlyn wam zamykac non stop, bo co chwila nozownicy z gtsu wpadaja na darmowe drinki i lolki.

     • 2 0

 • Hajto (6)

  Jednym ze sposobów jest zatrudnienie nowego szkoleniowca Tomasza Hajto. Niemcy pogardzają Polakami, uważając nasz za złodziejaszków i drobnych geszefciarzy. Tymczasem niemiecki właściciel chce zatrudnić jako szkoleniowca człowieka prawomocnie skazanego za szmugiel papierosów na terenie Niemiec. Himalaje hipokryzji. Pan Wernze ma nas chyba za skończonych durniów. Nie dajmy się zwariować.

  • 80 12

  • (5)

   Odpie..cie się od tego Hajty!
   K...a a jak się facetowi uda i Lechia będzie wygrywać przy tym grając ładny dla oka football? Będziesz miał cywilną odwagę i odszczekasz ty, i tobie podobni to co wypisujecie na forum?
   W d*pie mam kto będzie trenerem, Lechia ma wygrywać i już

   • 8 19

   • (4)

    Naucz się czytać ze zrozumieniem. Bo z Twojego postu wynika, że masz z tym duży problem.

    • 7 6

    • (3)

     Problem ze zrozumieniem masz Ty. Po co mieszasz Hajtę z tematem o nie wpuszczeniu kibiców Cracovii na mecz. Nie wycierajcie sobie geby Hajto, bo to też człowiek. A jak jesteś taki prawiczek i niczego w życiu nie przeskrobałeś, to weż cegłę i przy...dol mu oszołomie!

     • 4 1

     • (2)

      Ale jesteś agresywny. W tekście jest również o zapełnianiu stadionu. Moim zdaniem, podobnie jak Krawczyka i wielu innych, zatrudnienie Hajto nie wpłynie na podniesienie frekwencji. Wręcz przeciwnie. A co do mojej osoby - nie szmuglowałem papierosów i nikogo nie zabiłem.

      • 5 3

      • (1)

       I co z tego, że nie szmuglowałeś fajek. Nie miałeś możliwości to nie szmuglowałeś. K...a co polska piep..na przypadłość. Jeden świętszy od drugiego. Zanim zaczniemy szukać i prać brudy innych "wstawmy własną pralkę".
       Co do frekwencji, to stolec prawda co piszesz Ty, co sądzi Krawczyk i wielu innych. Jeżeli Hajto zostanie trenerem ( lub kto inny) a Lechia będzie wygrywać, to stadion się sam zapełni.
       Co do agresji-tak jest, bo wku..ia mnie, czepianie się faceta który w życiu popełnił błędy a to na forum to sami świętojebliwi, którzy są czyści jak łza.

       • 2 7

       • buhha

        Hajto zamknij r y j wiadomo że to ty piszesz
        !!!! znajdz sobie inna pracę bo w Gdańsku ciebie krętaczu nie chcemy
        h.. ci w ...du/..

        • 1 2

 • (10)

  Lechia cierpi na typowy problem "bogactwa". Gdyby obiekt był kameralny, taki jak choćby w Gdyni, nie byłoby problemu z wypełnieniem trybun i stworzeniem fajnego klimatu. W obecnej sytuacji działacze dwoją się i troją, żeby przyciągnąć publiczność, żeby nie było pustych placków.

  • 51 47

  • jak na to wpadłeś? (3)

   jak Lechia grała na Traugutta (czy jak wolisz kameralnym obiekcie jak w Gdyni), to jakoś kompletów nie widywano :)

   • 7 7

   • (1)

    sporo osób chodzi teraz bo jest moda na Lechię kameralny stadion Bałtyku jeszcze nigdy nie był zapełniony do końca przez arczan ale mają najwięcej do powiedzenia każdy mecz Lechii gromadzi publiczność której nawet raz nie osiągną arczanie

    • 0 3

    • zagalopowałeś się

     Na PGE były już mecze gdzie przychodziło po 8 000. Do tego frekwencja liczona z biletów rozdanych, a nie z kołowrotków, tak więc zawyżona trochę. Na Arce na otwarciu było chyba 13 000, później mecze z Lechem czy Wisłą też przyciągnęły ponad 10 000 mimo tego iż temperetura przekraczała -10 stopni. Tak więc nie napinaj tak się bo Ci zyłka puści.

     • 2 0

   • Włącz myślenie

    Jakie warunki do oglądania spotkań były na Waszym starym stadionie? Zadaszona jedna trybuna. Gdyby w Gdańsku był obiekt jak w Gdyni, albo trochę większy to by była o niebo lepsza atmosfera a i wyglądało by to dużo lepiej.

    • 0 1

  • W gdynie nie dość że kameralny 15,000 to i tak zapełnia się w 20 % także nie pisz o wypełnieniu trybun w gdyni... (3)

   • 22 16

   • (2)

    Nie pisałem o wypełnianiu trybun w Gdyni i gdyńskiej frekwencji ( że niby jest komplet) tylko o tym, że gdyby Lechia grała na obiekcie podobnym do tego w Gdyni, miałaby mniejszy problem z zapełnieniem go. Wynika to z prostej matematyki. Nie gorączkuj się tylko czytaj ze zrozumieniem i myśl przy okazji.

    • 14 2

    • tyle że stadion był wybudowany na EURO 2012 i musiał mieć minimum 40,000 Lechia nie budowała tego obiektu (1)

     • 6 2

     • Taka prawda

      Ale chyba Kupcewicz czy jakiś były Arkowiec zasiadał w radzie do budowy stadionu. Wraz z aktorami i celebrytami. Mówił że taki stadion w Gdańsku to głupoto to go wyrzucili. Teraz macie. Można było wybudować tak obiekt żeby po euro zmniejszyć jego pojemność, ale wszyscy łykali bajki o tym że będzie się zapełniał ;)
      Co do kolegi wyżej na ostatnim meczu było ok 30%, a 10% to spora różnica

      • 0 0

  • jak zapadła decyzja o budowie tego nocnika na 40 tys. ludzi (1)

   to niektórzy pukali się w głowę na rozpowszechnianą propagandę, że to będzie wielki stadion dla wielkiej Lechii. Jak widać to oni mieli rację a nie banda polityków i urzędników, którzy zorganizowali igrzyska za miliardy z podatków.
   Ten stadion nie był i nie jest potrzebny klubowi. To zabawka Budynia, który teraz goni swoich podwładnych żeby jakoś złagodzili ten dramat z frekwencją, bo coraz więcej mieszkańców przed wyborami zaczyna dostrzegać jak zbędny to jest balast. Tzn dramat może nie jest, bo ok 10 tys. ludzi to w zupełności dobra frekwencja. Tylko, że nie na stadionie na 40 tys. ludzi, który tym samym obala tezy o tym, że był potrzebny do czegoś innego niż igrzyska ełro koko spoko.

   • 17 10

   • 25 000 - 30 000

    to góra co powinno powstać w Gdańsku. Wtedy na lepszych meczach komplet. Lepiej żeby na niektóre mecze brakowało miejsc niż żeby na każdym było multum wolnych... Taki stadion jest gdańskowi potrzebny jak ECS ;)

    • 0 0

 • nabijanie sztucznej (9)

  frekwencji ciąg dalszy..

  • 86 31

  • dokładnie (8)

   a później zamiast dopingu słychać wyjące dzieci

   • 26 13

   • (7)

    czy wy piszecie z zakładu psychiatrycznego ?!?!?!?!

    • 18 14

    • (6)

     Nie, z działu marketingu :)

     • 10 5

     • To psychiatryk ma dział marketingu? (5)

      • 8 2

      • (4)

       tak,siedzę w pokoju na końcu korytarza-tak tam na wprost .podaję adres ul.Pokoleń Lechii Gdańsk.A po 17 krzycze "precz z komuną".
       ps.nikt do tej pory nie smiał na nas powiedzieć ,że jesteśmy z psychiatryka.nakabluję Januszowi B.

       • 6 3

       • ale IP masz z Gdyni ciekawe.... (3)

        • 5 5

       • rozkmina trwa

        ej,no przestań

        • 2 1

       • (1)

        śledzie mają ból du..y bo nie mogą znowu oficjalnie wejść na PGE Arenę z drugiej strony nie dziwie się im każdy chce zobaczyć trochę elity kibicowskiej przy własnej marnej frekwencji

        • 1 7

       • Lewy północy macie kompleksy jak mało kto.

        • 0 0

 • i znowu na majstra trza nam iść (1)

  Czy z voucherami dla dzieci , z gośćmi czy bez
  idziem znowu na majstra.
  I na puchary.

  NIc się nie stało

  • 27 14

  • Oraz rok nie wyrok

   • 6 2

 • Brawo. (6)

  Przynajmniej ktos przyjdzie na mecz arki. Gdyby Lechia wypuściła kibicow Cracovii na Bursztynek, w Gdyni na meczu stawili by sie tylko piłkarze.

  • 60 42

  • :) (4)

   głupi żart za głupi żart :) Arka przynajmniej nie musiała sobie przed sezonem kupować kilkudziesięciu kibiców jak Wy :) Przecież nie ulega wątpliwości, że tych 21 piłkarzy co do Was przyszło to dla podniesienia frekwencji kupiliście, dlatego zamiast na boisku siedzą na trybunach :)

   • 32 20

   • (3)

    bo na boisku siedzą tylko w Gdynii

    • 13 9

    • a co to jest Gdynii? (2)

     • 10 2

     • glupi zart za glupi zart (1)

      Dzieki Lechii arka nie musi przekladac swojego spotkania, jak to mialo miejsce w ubieglych latach.

      • 9 6

      • Przekładała ze względu na wymogii policji

       a nie Lechii. I pamiętaj nazwy klubów piszemy z dużej litery. Przez brak szacunku do rywala pokazujesz tylko swój poziom ;)

       • 2 1

  • HAHAHA !!!!

   Stadionik na Euro budowany i nie są w stanie zabezpieczyć przyjazdu kibiców !

   Craxa odegra się w ten sam sposób, swoją drogą nie ma takiej potrzeby bo betoniarnia nie występuje na wyjazdach .

   Tacy kibice !

   Wstyd za Budżetowy Klubik , ich działaczy i kiboli !

   A fee ! Ale siara na całą Polskę .

   Rozdajcie w przedszkolach i żłobkach bilety , może i w Kocborowie parę by poszło ???

   • 1 0

 • rozdawanie 5 zł (2)

  cena biletu dla dziecka na rodzinny 5 zł - cena dla opiekuna 20 zł . kalkulacja wliczona.

  • 31 7

  • głupiec nie kalkuluje tylko krytykuje

   • 2 5

  • Zapomniałeś dodać, że dziecko może wejść na każdy sektor gdzie opiekun kupi bilet a to duża różnica. Ogólnie rodziny jest kiepski do oglądania meczu.

   • 0 2

 • co za przekręt (10)

  oczywiście tej modernizacji nie można dokonać za 2 miesiące jak będzie przerwa w rozgrywkach, albo nie można było dwa miesiące temu jak była przerwa w rozgrywkach. Trzeba akurat teraz, akurat na tym meczu na którym wiadomo było, że przyjedzie dużo przyjezdnych... co za bez sens :)

  • 82 11

  • (4)

   akurat klub nie chce wydawać na ochronę meczu z nożownikami remontu żadnego niema ale tłumaczenie klubu jest wystarczające dla takich lemingów jak ty

   • 8 16

   • (1)

    "z nożownikamI"
    czyli wisły nie wpuszczą...

    • 14 4

    • jedni są warci drugich cały Kraków do wyrznięcia

     • 1 0

   • Zapomniałeś toi toi-u kto walczy z kiblami

    • 6 2

   • Jak klub nie chce wydawać na ochronę to nie powinien dostac licencji

    Wpuszczanie gości to obowiązek. Jak Lechia robi takie numery to wszystkie kluby powinny się zmówić i tylko Lechii nie wpuszczać do siebie na stadion. A jeszcze nie tak dawno Lechia płakała że Jaga nie chce ich wpuszczać... Jeżeli jest wymyślona modernizacja to EK powinna nakazać zamknięcia wszystkich trybun na ten mecz. Byłoby sprawiedliwie i zgodnie z duchem sportu, a nie jedni mogą być dopingowanie przez swoich kibiców na wyjazdach, a inni nie bo ktoś chce oszczędzić

    • 2 0

  • trzoda przyjedzie poniszczy stadion (4)

   Trzoda do chlewu!!!

   • 6 5

   • (2)

    Jedna taka trzoda przyjechała rok temu do Gdyni,z choujnic czy coś takiego.Też nie potrafili zachować sięw mieście.W pijanym widzie zdawało im się że ich pisuary atakują

    • 15 2

    • Nie pitolcie

     nie piszcie głupot, rok temu przyjechali z Krakowa wraz z Śledziami na PGE i niczego nie zdemolowali. O co chodzi?

     ps
     nawet zdjęcie jest z tego meczu

     • 9 0

    • trzody szukaj u siebie w domu

     • 0 5

   • A co było w zeszłym sezonie z Waszą zgodą z Chojnic?

    Razem z nimi zdemolowaliście sektor gości. Mimo tego klub z Gdyni nie robił dwa tygodnie temu problemu i przyjął Chojniczankę na sektor gości. Tym razem potrafili się zachować.

    • 4 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Plebiscyt na Ligowca Roku 2020

Najbliższe spotkanie Lechii

początek meczu: 30.01.2021 godz. 17:30

mecz ligowy

Jak typują inni

1

78%

137 typowań

x

12%

20 typowań

2

10%

18 typowań

TYPUJ!

Najwyżej ocenieni zawodnicy Lechii

Najlepiej typujący wyniki Lechii

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Radosław Dymkowski 16 32 68.8%
2. Marcin Dymkowski 16 30 62.5%
3. Krzysztof Ogonowski 16 29 68.8%
4. Stefan Sandach 16 29 62.5%
5. Doktor Kuki 16 29 62.5%

Aktualna tabela

Piłka nożna - Ekstraklasa
Drużyny M Z R P Bramki Pkt.
1 Legia Warszawa 14 9 2 3 23:15 29
2 Raków Częstochowa 14 8 4 2 27:15 28
3 Pogoń Szczecin 14 8 4 2 20:8 28
4 Śląsk Wrocław 14 7 2 5 21:15 23
5 Górnik Zabrze 14 7 2 5 18:14 23
6 Zagłębie Lubin 14 6 4 4 18:15 22
7 Jagiellonia Białystok 14 6 2 6 22:24 20
8 LECHIA GDAŃSK 14 6 1 7 20:19 19
9 Lech Poznań 14 4 5 5 23:22 17
10 Cracovia 14 5 6 3 18:17 16
11 Wisła Płock 14 4 4 6 17:20 16
12 Wisła Kraków 14 3 5 6 19:19 14
13 Piast Gliwice 14 3 5 6 17:18 14
14 Warta Poznań 14 4 1 9 13:19 13
15 Stal Mielec 14 3 4 7 17:28 13
16 Podbeskidzie Bielsko-Biała 14 2 3 9 13:38 9

Rozgrywki trwać będą przez 30 kolejek systemem każdy z każdym mecz i rewanż. Nie będzie rywalizacji w drugiej fazie, w grupach. Zdegradowana zostanie tylko najsłabsza drużyna, bo od kolejnego sezonu ekstraklasa zostanie powiększona do 18 zespołów.
Cracovia rozpoczęła sezon z pięcioma ujemnymi punktami.

Wyniki 14 kolejki:

 • Cracovia - LECHIA GDAŃSK 0:3 (0:1)
 • Śląsk Wrocław - Warta Poznań 2:1 (1:0)
 • Wisła Płock - Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:1 (3:0)
 • Legia Warszawa - Stal Mielec 2:3 (2:2)
 • Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 1:0 (0:0)
 • Lech Poznań - Wisła Kraków 0:1 (0:0)
 • Piast Gliwice - Raków Częstochowa 0:0
 • Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 1:0 (0:0)

Terminarz

30.01 (sob) godz.17:30 LECHIA Gdańsk typuj bez publiczności Jagiellonia Białystok
05.02 (pt) godz.18:00 LECHIA Gdańsk typuj Warta Poznań
09.02 (wt) Puszcza Niepołomice LECHIA Gdańsk
19.12.2020 (sob) godz.17:30 Cracovia 0:3 bez publiczności LECHIA Gdańsk LIVE!
14.12.2020 (pon) godz.18:00 LECHIA Gdańsk 0:1 bez publiczności Wisła Płock LIVE!

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »