Aktualnie do typowania
Data | Kto z kim | Obecne typowania | ||
---|---|---|---|---|
20.03 (śro)
g.20:00 |
Azoty Puławy
:
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
22.03 (pt)
g.15:00 |
GEDANIA 1922 Gdańsk
:
Wikęd Luzino
(Wartość: 2 pkt.)
|
typuj! | ||
22.03 (pt)
g.17:30 |
TREFL Gdańsk
:
PSG Stal Nysa
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
23.03 (sob)
g.16:00 |
ARKA Gdynia
:
Juvenia Kraków
(Wartość: 2 pkt.)
|
typuj! | ||
23.03 (sob)
g.17:30 |
TREFL Sopot
:
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
(Wartość: 2 pkt.)
|
typuj! | ||
24.03 (nd)
g.14:00 |
Awenta Pogoń Siedlce
:
LECHIA Gdańsk
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
24.03 (nd)
g.16:00 |
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
:
Arged Rebud Ostrovia
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
30.03 (sob) |
Elana Toruń
:
GEDANIA 1922 Gdańsk
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
30.03 (sob)
g.15:00 |
Miedź Legnica
:
ARKA Gdynia
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! LIVE! | ||
30.03 (sob)
g.15:30 |
Orkan Sochaczew
:
OGNIWO Sopot
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
30.03 (sob)
g.15:30 |
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
:
TREFL Sopot
(Wartość: 2 pkt.)
|
typuj! | ||
30.03 (sob)
g.17:30 |
Indykpol AZS Olsztyn
:
TREFL Gdańsk
(Wartość: 2 pkt.)
|
typuj! | ||
30.03 (sob)
g.18:00 |
Corotop Gwardia Opole
:
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
01.04 (pon)
g.15:30 |
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
:
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
02.04 (wt)
g.20:30 |
LECHIA Gdańsk
:
Odra Opole
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! LIVE! | ||
04.04 (czw)
g.18:20 |
TREFL Gdańsk
:
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
(Wartość: 1 pkt.)
|
typuj! | ||
04.04 (czw)
g.19:30 |
MKS Dąbrowa Górnicza
:
TREFL Sopot
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
05.04 (pt)
g.20:30 |
ARKA Gdynia
:
Chrobry Głogów
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
06.04 (sob) |
Asseco Resovia
:
TREFL Gdańsk
(Wartość: 2 pkt.)
|
typuj! | ||
06.04 (sob) |
GEDANIA 1922 Gdańsk
:
Unia Solec Kujawski
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
07.04 (nd)
g.15:00 |
GKS Katowice
:
LECHIA Gdańsk
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
07.04 (nd)
g.17:30 |
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
:
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
11.04 (czw)
g.17:30 |
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
:
Dziki Warszawa
(Wartość: 2 pkt.)
|
typuj! | ||
13.04 (sob) |
LECHIA Gdańsk
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
13.04 (sob) |
Motor Lublin
:
ARKA Gdynia
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
13.04 (sob)
g.15:00 |
Flota Świnoujście
:
GEDANIA 1922 Gdańsk
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
13.04 (sob)
g.15:30 |
Tauron GTK Gliwice
:
TREFL Sopot
(Wartość: 2 pkt.)
|
typuj! | ||
14.04 (nd)
g.13:00 |
OGNIWO Sopot
:
Edach Budowlani Lublin
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
14.04 (nd)
g.14:00 |
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
:
Cellfast Wilki Krosno
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
20.04 (sob) |
ARKA Gdynia
:
Wisła Płock
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
20.04 (sob) |
Górnik Łęczna
:
LECHIA Gdańsk
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
20.04 (sob) |
GEDANIA 1922 Gdańsk
:
Unia Swarzędz
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
20.04 (sob)
g.15:30 |
MKS Dąbrowa Górnicza
:
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
(Wartość: 2 pkt.)
|
typuj! | ||
21.04 (nd)
g.13:00 |
LECHIA Gdańsk
:
OGNIWO Sopot
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
21.04 (nd)
g.14:00 |
Arged Malesa Ostrów Wlkp.
:
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
21.04 (nd)
g.17:30 |
TREFL Sopot
:
Śląsk Wrocław
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
24.04 (śro) |
LECHIA Gdańsk
:
Polonia Warszawa
(Wartość: 2 pkt.)
|
typuj! | ||
24.04 (śro) |
Znicz Pruszków
:
ARKA Gdynia
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
27.04 (sob) |
TREFL Sopot
:
King Szczecin
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
27.04 (sob) |
Icon Sea Czarni Słupsk
:
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
(Wartość: 2 pkt.)
|
typuj! | ||
27.04 (sob) |
InvestHouse Plus PSŻ Poznań
:
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
27.04 (sob) |
ARKA Gdynia
:
Resovia
(Wartość: 2 pkt.)
|
typuj! | ||
27.04 (sob) |
Stal Rzeszów
:
LECHIA Gdańsk
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
27.04 (sob) |
Cartusia Kartuzy
:
GEDANIA 1922 Gdańsk
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
04.05 (sob) |
LECHIA Gdańsk
:
GKS Tychy
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
04.05 (sob) |
Podbeskidzie Bielsko-Biała
:
ARKA Gdynia
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
04.05 (sob) |
GEDANIA 1922 Gdańsk
:
Pogoń II Szczecin
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
04.05 (sob)
g.16:00 |
OGNIWO Sopot
:
Juvenia Kraków
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
05.05 (nd) |
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
:
Abramczyk Polonia Bydgoszcz
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
09.05 (czw)
g.18:00 |
POLSKA
:
Słowacja
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
11.05 (sob) |
ARKA Gdynia
:
Zagłębie Sosnowiec
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
11.05 (sob) |
Wisła Kraków
:
LECHIA Gdańsk
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
11.05 (sob) |
KP Starogard Gdański
:
GEDANIA 1922 Gdańsk
(Wartość: 2 pkt.)
|
typuj! | ||
11.05 (sob)
g.16:00 |
ARKA Gdynia
:
OGNIWO Sopot
(Wartość: 2 pkt.)
|
typuj! | ||
15.05 (śro) |
GEDANIA 1922 Gdańsk
:
Pogoń Nowe Skalmierzyce
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
18.05 (sob) |
LECHIA Gdańsk
:
ARKA Gdynia
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
18.05 (sob) |
Texcom Stal Rzeszów
:
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
18.05 (sob) |
Stolem Gniewino
:
GEDANIA 1922 Gdańsk
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
18.05 (sob)
g.16:00 |
OGNIWO Sopot
:
Awenta Pogoń Siedlce
(Wartość: 2 pkt.)
|
typuj! | ||
25.05 (sob) |
GEDANIA 1922 Gdańsk
:
Błękitni Stargard
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
26.05 (nd) |
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
:
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
26.05 (nd)
g.15:00 |
ARKA Gdynia
:
GKS Katowice
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
26.05 (nd)
g.15:00 |
Miedź Legnica
:
LECHIA Gdańsk
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
01.06 (sob) |
Innpro ROW Rybnik
:
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
01.06 (sob) |
Zawisza Bydgoszcz
:
GEDANIA 1922 Gdańsk
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
08.06 (sob) |
GEDANIA 1922 Gdańsk
:
Vineta Wolin
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
15.06 (sob) |
Cellfast Wilki Krosno
:
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
23.06 (nd) |
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
:
Arged Malesa Ostrów Wlkp.
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
29.06 (sob) |
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
:
InvestHouse Plus PSŻ Poznań
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
06.07 (sob) |
Abramczyk Polonia Bydgoszcz
:
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
14.07 (nd) |
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
:
Texcom Stal Rzeszów
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
28.07 (nd) |
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź
:
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! | ||
04.08 (nd) |
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
:
Innpro ROW Rybnik
(Wartość: 3 pkt.)
|
typuj! |