• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Prezentacja

Wybierz zawodnika:
Jakub Michalczuk

Jakub Michalczuk (były zawodnik)

Dane:
ur:
1996
wzrost:
191
ocena z sezonu:
2.31 (35 ocen)
Informacje dodatkowe:

pozycja: bramkarz
w lutym 2019 przeniósł się do Gwardii Koszalin

Wykres ocen w kolejnych meczach

Sezon: Wykres wg:
Średnie oceny w kolejnych meczach sezonu

Oceny w kolejnych meczach

02.02 (sob)
g.16:00
czytaj artykul
PGE Vive Kielce
ARKA Gdynia
ocena
1.00 (4 oceny)
09.12 (nd)
g.17:00
czytaj artykul
ARKA Gdynia
Górnik Zabrze
ocena
1.40 (5 ocen)
01.12 (sob)
g.20:00
czytaj artykul
ARKA Gdynia
Gwardia Opole
ocena
1.75 (4 oceny)
09.10 (wt)
g.18:00
czytaj artykul
ARKA Gdynia
Orlen Wisła Płock
ocena
3.14 (7 ocen)
06.10 (sob)
g.17:00
czytaj artykul
MMTS Kwidzyn
ARKA Gdynia
ocena
3.18 (11 ocen)
22.09 (sob)
g.18:00
czytaj artykul
Sandra Spa Pogoń Szczecin
ARKA Gdynia
ocena
1.50 (4 oceny)

Arka Gdynia - ręczna m.

Zespół został zlikwidowany po zakończeniu
sezonu 2018/2019

Barwy klubowe:
żółto-niebieskie

Adres:
ul. Chwaszczyńska 188
81-571 Gdynia 
Oficjalny serwis www:
www.spojniagdynia.pl

Archiwum drużyny

wyniki w sezonie:
statystyki w sezonie:

Tabela

Piłka ręczna - Orlen Superliga mężczyzn
Drużyny M Z Rz Rp P Bramki Pkt
9 Corotop Gwardia Opole 26 7 3 2 14 696:753 29
10 Grupa Azoty Unia Tarnów 26 8 1 1 16 674:787 27
11 Piotrkowianin 26 8 1 0 17 694:811 26
12 Zagłębie Lubin 26 6 2 1 17 681:793 23
13 Energa Wybrzeże Gdańsk 26 6 0 2 18 753:804 20
14 Zepter Legionowo 26 4 0 1 21 695:821 13

Po sezonie zasadniczym według systemu każdy z każdym mecz i rewanż osiem najlepszych drużyn awansowało do play-off, by systemem pucharowych wyłonić medalistów.
Zespoły z miejsc 9-14 w drugiej fazie sezonu grają każdy z każdym, bez rewanżów, o utrzymanie, z zachowaniem dorobku punktowego z fazy zasadniczej. Na koniec rozgrywek Ostatnia drużyna w stawce spadnie do Ligi Centralnej, a przedostatnia zagra w barażu o utrzymanie.

Wyniki 28 kolejki:

  • grupa spadkowa
  • ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK - Corotop Gwardia Opole 31:29 (18:13)
  • Grupa Azoty Unia Tarnów - Piotrkowianin 29:21 (16:9)
  • Zagłębie Lubin - Zepter Legionowo 37:36 (14:13, karne: 4:3)
  • play-off
  • Industria Kielce - MMTS Kwidzyn 40:25 (22:8)
  • KGHM Chrobry Głogów - Azoty Puławy 34:33 (19:19)
  • Orlen Wisła Płock - Arged Rebud Ostrovia 21:20 (8:11)
  • poniedziałek
  • Górnik Zabrze - Energa Kalisz

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane