Terminarz

Sezon:
13.08 (sob) g.20:30
mecz pucharowy ARKA Gdynia 3:16 Budowlani Łódź przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
18.06 (sob) g.14:00
Budowlani Łódź 22:34 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
04.06 (sob) g.17:00
ARKA Gdynia 41:28 LECHIA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
14.05 (sob) g.16:00
ARKA Gdynia 60:14 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.05 (sob) g.15:00
Budowlani Łódź 29:13 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.04 (sob) g.16:00
ARKA Gdynia 22:7 LECHIA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
09.04 (sob) g.15:00
Budowlani Lublin 5:13 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.04 (sob) g.16:00
Orkan Sochaczew 7:16 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.03 (sob) g.17:00
ARKA Gdynia 50:10 Juvenia Kraków przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.11 (sob) g.13:00
Posnania Poznań 0:13 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.10 (sob) g.14:00
OGNIWO Sopot 12:43 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.10 (nd) g.16:00
mecz pucharowy ARKA Gdynia 17:3 LECHIA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.10 (sob) g.16:00
ARKA Gdynia 43:14 Budowlani Łódź przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.10 (sob) g.14:00
LECHIA Gdańsk 30:13 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.09 (sob) g.14:00
mecz pucharowy Pogoń Siedlce 10:51 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.09 (sob) g.16:00
ARKA Gdynia 17:10 Budowlani Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.09 (nd) g.16:00
ARKA Gdynia 49:8 Orkan Sochaczew przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.09 (nd) g.14:00
Juvenia Kraków 15:38 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.08 (nd) g.16:00
ARKA Gdynia 65:12 Posnania Poznań przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Budowlani Łódź 14 13 0 1 581:222 63
2 ARKA GDYNIA 14 12 0 2 455:173 55
3 LECHIA GDAŃSK 14 11 0 3 497:186 54
4 Budowlani Lublin 14 6 0 8 276:242 31
5 Orkan Sochaczew 14 5 1 8 277:393 28
6 Posnania 14 3 0 11 237:415 17
7 Juvenia Kraków 14 3 1 10 189:568 15
8 OGNIWO SOPOT 14 1 2 11 160:473 10
Półfinały
Budowlani Łódź
1 miejsce po rundzie zasadniczej
35
ARKA GDYNIA
2 miejsce po rundzie zasadniczej
41
Budowlani Lublin
4 miejsce po rundzie zasadniczej
7
LECHIA GDAŃSK
3 miejsce po rundzie zasadniczej
28
Finał
Budowlani Łódź
zwycięzca półfinału 1
22
ARKA GDYNIA
zwycięzca półfinału 2
34

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Tomasz Kmit 6 13 83.3%
2. Marek Sowiński 7 12 71.4%
3. J P 7 11 71.4%
4. Baltyk Gdynia 7 11 57.1%
5. Jakub Laskowski 7 10 57.1%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »