• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Trener

Łukasz Szostek
ocena z sezonu
4.36 (223 oceny)

Zawodnicy

Gabriel Junior Sipapate
ocena z sezonu
4.65 (66 ocen)
Karol Lipski
ocena z sezonu
4.57 (23 oceny)
Giga Mamagulashvili
ocena z sezonu
4.43 (49 ocen)
Anton Szaszero
ocena z sezonu
4.36 (170 ocen)
Kewin Bracik
ocena z sezonu
4.33 (166 ocen)
Kacper Krużycki
ocena z sezonu
4.29 (193 oceny)
Eujaan Botha
ocena z sezonu
4.25 (167 ocen)
Mateusz Kuleta
ocena z sezonu
4.25 (16 ocen)
Daniel Podolski
ocena z sezonu
4.17 (156 ocen)
Damian Turzyński
ocena z sezonu
4.16 (159 ocen)
Zvikomborero Chirume
ocena z sezonu
4.12 (114 ocen)
Szymon Sirocki
ocena z sezonu
4.11 (149 ocen)
Dawid Banaszek
ocena z sezonu
4.09 (199 ocen)
Łukasz Kasperek
ocena z sezonu
4.05 (73 oceny)
Mateusz Szyc
ocena z sezonu
4.05 (139 ocen)
Dominik Mohyła
ocena z sezonu
4.01 (161 ocen)
Paweł Gajowniczek
ocena z sezonu
4.00 (52 oceny)
Daniel Bartkowiak
ocena z sezonu
3.95 (43 oceny)
Sandro Papunashvili
ocena z sezonu
3.94 (114 ocen)
Oskar Zypper
ocena z sezonu
3.90 (184 oceny)
Mykoła Karasewicz
ocena z sezonu
3.85 (144 oceny)
Adam Litwińczuk
ocena z sezonu
3.85 (149 ocen)
Radosław Rakowski
ocena z sezonu
3.84 (140 ocen)
Piotr Bojke
ocena z sezonu
3.83 (108 ocen)
Nikodem Stosik
ocena z sezonu
3.77 (103 oceny)
Tymoteusz Kuzimski
ocena z sezonu
3.77 (60 ocen)
Jakub Kuzimski
ocena z sezonu
3.71 (136 ocen)
Patrick Steindl
ocena z sezonu
3.69 (95 ocen)
Robert Torbiarczyk
ocena z sezonu
3.69 (26 ocen)
Wojciech Ciuła
ocena z sezonu
3.59 (17 ocen)
Bartosz Kruk-Miler
ocena z sezonu
3.49 (84 oceny)
Oskar Derwis
ocena z sezonu
3.37 (71 ocen)

Terminarz

19.05 (nd) godz.15:30 Orlen Orkan Sochaczew 57:37 ARKA Gdynia
11.05 (sob) godz.19:00 ARKA Gdynia 29:37 OGNIWO Sopot
04.05 (sob) Budo 2011 Aleksandrów Łódzki 0:25 walkower ARKA Gdynia
20.04 (sob) godz.17:00 ARKA Gdynia 55:0 Budowlani WizjaMed Łódź
13.04 (sob) godz.16:00 Awenta Pogoń Siedlce 42:6 ARKA Gdynia
23.03 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 34:26 Juvenia Kraków
05.11.2023 (nd) godz.13:00 LECHIA Gdańsk 27:10 ARKA Gdynia
28.10.2023 (sob) godz.17:00 ARKA Gdynia 22:29 Edach Budowlani Lublin
21.10.2023 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 24:38 Orkan Sochaczew
07.10.2023 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 52:19 ARKA Gdynia

Tabela końcowa

Rugby - Ekstraliga
M Z R P Bilans Pkt.
1 Orlen Orkan Sochaczew
2 Ogniwo Sopot
3 Awenta Pogoń Siedlce
4 Juvenia Kraków
5 Edach Budowlani Lublin
6 Life Style Catering Arka Gdynia
7 Drew Pal 2 Lechia Gdańsk
8 Budowlani WizjaMed Łódź
9 Budo 2011 Aleksandrów Łódzki
  • Finał
  • Orlen Orkan Sochaczew - OGNIWO SOPOT 22:18 (12:6)
  • Mecz o 3. miejsce
  • Juvenia Kraków - Awenta Pogoń Siedlce 10:30 (3:6)
  • Degradacja
  • Budo 2011 Aleksandrów Łódzki - wycofał się po rundzie jesiennej
  • Mecz o awans i 1. miejsce w I lidze
  • Rugby Białystok - Posnania 24:0 (14:0)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki