• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Terminarz

Sezon:
11.11 (sob) g.14:30
ARKA Gdynia 22:22
karne 2:1
Budowlani Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.10 (sob) g.15:30
OGNIWO Sopot 55:19 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.10 (sob) g.13:00
ARKA Gdynia 36:10 Juvenia Kraków przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.10 (nd) g.15:00
Pogoń Siedlce 20:0 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.10 (nd) g.14:00
Budowlani Lublin 57:24 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.09 (nd) g.15:00
ARKA Gdynia 40:14 KS Budowlani Łódź przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.09 (sob) g.16:00
ARKA Gdynia 17:48 Budowlani SA Łódź przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.08 (nd) g.16:00
ARKA Gdynia 13:27 LECHIA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.05 (sob) g.18:00
ARKA Gdynia 15:19 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.05 (sob) g.15:00
Budowlani Łódź S.A. 62:5 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.05 (sob) g.18:00
ARKA Gdynia 41:17 Budowlani Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.04 (sob) g.15:00
Juvenia Kraków 25:45 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.04 (sob) g.14:00
KS Budowlani Łódź 26:39 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.04 (sob) g.13:00
ARKA Gdynia 8:45 Pogoń Siedlce przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.03 (sob) g.16:00
LECHIA Gdańsk 14:29 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela końcowa

Rugby - Ekstraliga
M Z R P Bilans Pkt.
1 Budowlani Łódź SA 
2 Ogniwo Sopot 
3 Pogoń Siedlce 
4 Lechia Gdańsk 
5 Arka Gdynia 
6 Budowlani Lublin 
7 Juvenia Kraków 
8 KS Budowlani Łódź 
  • Finał
  • Budowlani Łódź SA - OGNIWO SOPOT 16:3 (5:3)
  • o 3. miejsce
  • Pogoń Siedlce - LECHIA GDAŃSK 18:3 (6:0)
  • o 5. miejsce
  • ARKA GDYNIA - Budowlani Lublin 22:22 (5:10), karne 2:1
  • o 7. miejsce
  • Juvenia Kraków - KS Budowlani Łódź 24:18 (19:10)
  • KS Budowlani zostają zdegradowani.
  • Awans z I ligi Orkan Sochaczew po finałowym zwycięstwie nad Skrą Warszawa 35:19 (17:14)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Beata Xxxv 15 40 86.7%
2. Zygmunt Bębenek 15 40 80%
3. Radosław Dymkowski 15 39 93.3%
4. Fc Zdunkowo 15 39 86.7%
5. BOGUSŁAW BOHL 15 39 86.7%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »