• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 1) 82%[231]
Remis
(TYP X) 1%[2]
Wygrywa
Gwardia Opole
(TYP 2) 17%[48]
 
11.11 nd
godz. 13:00
25
:
28
Gwardia Opole
Porażka Energi Wybrzeża Gdańsk w Meczu Niepodległości z Gwardią Opole Porażka Energi Wybrzeża Gdańsk w Meczu Niepodległości z Gwardią Opole 11 listopada 2018 (17 opinii)

Piłkarze ręczni Energi Wybrzeża Gdańsk przegrali u siebie z Gwardią Opole...

Trener

Marcin Lijewski
ocena
3.27 (26 ocen)

Zawodnicy

Ramon Oliveira
ocena
3.08 (36 ocen)
Mateusz Wróbel
ocena
2.74 (35 ocen)
Krzysztof Komarzewski
ocena
2.74 (34 oceny)
Adrian Kondratiuk
ocena
2.68 (31 ocen)
Michał Bednarek
ocena
2.68 (31 ocen)
Jacek Sulej
ocena
2.65 (31 ocen)
Przemysław Witkowski
ocena
2.48 (27 ocen)
Paweł Salacz
ocena
2.40 (25 ocen)
Artur Chmieliński
ocena
2.40 (20 ocen)
Kamil Adamczyk
ocena
2.33 (24 oceny)
Piotr Papaj
ocena
2.33 (21 ocen)
Ksawery Gajek
ocena
2.19 (16 ocen)
Krzysztof Gądek
ocena
2.19 (16 ocen)
Wojciech Prymlewicz
ocena
2.13 (24 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Konrad Ciołak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Frańczak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Gauden
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Suchowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Wodziński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

20.04 (sob) godz.18:00 Grupa Azoty Unia Tarnów typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
27.04 (sob) godz.16:00 Zagłębie Lubin typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
04.05 (sob) godz.18:30 Industria Kielce typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
11.05 (sob) godz.18:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Zepter Legionowo
13.04 (sob) godz.16:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 31:29 Corotop Gwardia Opole
06.04 (sob) godz.18:00 Piotrkowianin 29:33 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
30.03 (sob) godz.18:00 Corotop Gwardia Opole 29:33 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
24.03 (nd) godz.16:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 36:28 Arged Rebud Ostrovia
20.03 (śro) godz.20:00 Azoty Puławy 35:32 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
08.03 (pt) godz.16:30 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 28:24 Grupa Azoty Unia Tarnów

Tabela

Piłka ręczna - Orlen Superliga mężczyzn
Drużyny M Z Rz Rp P Bramki Pkt
9 Grupa Azoty Unia Tarnów 28 10 1 1 16 732:828 33
10 Corotop Gwardia Opole 28 8 3 2 15 755:802 32
11 Energa Wybrzeże Gdańsk 28 8 0 2 18 817:862 26
11 Piotrkowianin 28 8 1 0 19 744:873 26
12 Zagłębie Lubin 28 6 3 1 17 734:855 25
14 Zepter Legionowo 28 4 0 2 21 746:884 14

Po sezonie zasadniczym według systemu każdy z każdym mecz i rewanż osiem najlepszych drużyn awansowało do play-off, by systemem pucharowych wyłonić medalistów.
Zespoły z miejsc 9-14 w drugiej fazie sezonu grają każdy z każdym, bez rewanżów, o utrzymanie, z zachowaniem dorobku punktowego z fazy zasadniczej. Na koniec rozgrywek Ostatnia drużyna w stawce spadnie do Ligi Centralnej, a przedostatnia zagra w barażu o utrzymanie.

Wyniki 28 kolejki:

  • grupa spadkowa
  • ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK - Corotop Gwardia Opole 31:29 (18:13)
  • Grupa Azoty Unia Tarnów - Piotrkowianin 29:21 (16:9)
  • Zagłębie Lubin - Zepter Legionowo 37:36 (14:13, karne: 4:3)
  • play-off
  • Industria Kielce - MMTS Kwidzyn 40:25 (22:8)
  • KGHM Chrobry Głogów - Azoty Puławy 34:33 (19:19)
  • Orlen Wisła Płock - Arged Rebud Ostrovia 21:20 (8:11)
  • poniedziałek
  • Górnik Zabrze - Energa Kalisz

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża