• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Grupa Azoty Tarnów
(TYP 1) 66%[160]
Remis
(TYP X) 1%[3]
Wygrywa
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 2) 33%[79]
 
06.03 pt
godz. 18:00
Grupa Azoty Tarnów
31
:
34
Grupa Azoty Tarnów - Torus Wybrzeże Gdańsk 31:34. Doczekali się wygranej w Superlidze Grupa Azoty Tarnów - Torus Wybrzeże Gdańsk 31:34. Doczekali się wygranej w Superlidze 6 marca 2020 (19 opinii)

Torus Wybrzeże Gdańsk wygrało z Grupą Azoty Tarnów 34:31 (15:17) w wyjazdowym...

Trener

Krzysztof Kisiel
ocena
3.38 (8 ocen)

Zawodnicy

Wojciech Prymlewicz
ocena
4.14 (21 ocen)
Paweł Salacz
ocena
4.04 (23 oceny)
Kamil Adamczyk
ocena
3.43 (21 ocen)
Paweł Kiepulski
ocena
2.89 (18 ocen)
Artur Chmieliński
ocena
2.79 (14 ocen)
Ksawery Gajek
ocena
2.75 (12 ocen)
Krzysztof Komarzewski
ocena
2.73 (11 ocen)
Jacek Sulej
ocena
2.73 (11 ocen)
Kelian Janikowski
ocena
2.71 (14 ocen)
Jakub Moryń
ocena
2.69 (16 ocen)
Krzysztof Gądek
ocena
2.67 (12 ocen)
Michał Bednarek
ocena
2.50 (10 ocen)
Ramon Oliveira
ocena
2.42 (12 ocen)
Michał Frańczak
ocena
2.31 (13 ocen)
Patryk Pieczonka
ocena
2.27 (11 ocen)
Piotr Papaj
ocena
2.09 (11 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Damian Didyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Malinski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Powarzyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Artur Sadowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Przemysław Witkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Wodziński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Wróbel
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

02.03 (sob) godz.16:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Piotrkowianin
06.03 (śro) godz.18:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Grupa Azoty Unia Tarnów
20.03 (śro) godz.20:00 Azoty Puławy typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
24.03 (nd) godz.16:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Arged Rebud Ostrovia
30.03 (sob) godz.18:00 Corotop Gwardia Opole typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
23.02 (pt) godz.18:00 Grupa Azoty Unia Tarnów 29:33 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
17.02 (sob) godz.16:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 29:29 karne 3:4 Górnik Zabrze
14.02 (śro) godz.18:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 28:23 Azoty Puławy
11.02 (nd) godz.16:00 Energa Kalisz 26:24 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
08.02 (czw) godz.18:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 23:35 Orlen Wisła Płock

Tabela

Piłka ręczna - Orlen Superliga mężczyzn
Drużyny M Z Rz Rp P Bramki Pkt
1 Orlen Wisła Płock 22 22 0 0 0 759:478 66
2 Industria Kielce 21 20 0 0 1 817:557 60
3 Górnik Zabrze 22 14 3 0 5 655:593 48
4 KGHM Chrobry Głogów 22 15 0 0 7 637:634 45
5 Azoty Puławy 22 12 0 1 9 695:661 37
6 Energa Kalisz 22 9 1 1 11 561:619 30
7 Arged Rebud Ostrovia 22 9 1 1 11 611:665 30
8 MMTS Kwidzyn 22 7 1 3 11 607:656 26
9 Corotop Gwardia Opole 21 7 2 1 11 559:595 26
10 Piotrkowianin 22 8 1 0 13 603:697 26
11 Grupa Azoty Unia Tarnów 22 7 1 1 13 578:661 24
12 Zagłębie Lubin 22 5 1 1 15 571:663 18
13 Zepter Legionowo 22 4 0 0 18 597:696 12
14 Energa Wybrzeże Gdańsk 22 3 0 2 17 617:692 11

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Zespoły z miejsc 9-14 zagrają o utrzymanie. Te ekipy przystąpią do gry z dorobkiem punktowym z fazy zasadniczej. Każdy z nich zagra po pięć meczów. Ostatnia drużyna w stawce spadnie do Ligi Centralnej, a przedostatnia zagra w barażu o utrzymanie.

Wyniki 22 kolejki:

  • Grupa Azoty Unia Tarnów - ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK 29:33 (17:18)
  • Orlen Wisła Płock - MMTS Kwidzyn 44:22 (24:12)
  • Arged Rebud Ostrovia - Zepter Legionowo 39:33 (17:17)
  • Górnik Zabrze - Energa Kalisz 26:21 (11:12)
  • Azoty Puławy - Zagłębie Lubin 36:24 (17:12)
  • Piotrkowianin Piotrów Trybunalski - KGHM Chrobry Głogów 26:31 (15:13)
  • poniedziałek
  • Gwardia Opole - Industria Kielce

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża