• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Sandra Spa Pogoń Szczecin
(TYP 1) 90%[191]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 2) 10%[21]
 
18.09 sob
godz. 19:30
Sandra Spa Pogoń Szczecin
27
:
33
Pogoń Szczecin - Wybrzeże Gdańsk 27:33. Pierwsze punkty w Superlidze Pogoń Szczecin - Wybrzeże Gdańsk 27:33. Pierwsze punkty w Superlidze 18 września 2021 (15 opinii)

Torus Wybrzeże Gdańsk wygrało na wyjeździe z Sandra Spa Pogonią Szczecin...

Trener

Mariusz Jurkiewicz
ocena
4.15 (20 ocen)

Zawodnicy

Miłosz Wałach
ocena
4.62 (21 ocen)
Mateusz Kosmala
ocena
4.47 (19 ocen)
Leonardo Comerlatto
ocena
3.84 (19 ocen)
Mateusz Jachlewski
ocena
3.72 (18 ocen)
Santiago Mosquera
ocena
3.56 (18 ocen)
Patryk Pieczonka
ocena
3.56 (18 ocen)
Damian Woźniak
ocena
3.47 (19 ocen)
Krzysztof Gądek
ocena
3.22 (18 ocen)
Artur Chmieliński
ocena
3.18 (22 oceny)
Kelian Janikowski
ocena
3.18 (17 ocen)
Jacek Sulej
ocena
3.17 (18 ocen)
Mateusz Wróbel
ocena
3.11 (19 ocen)
Jeremi Stojek
ocena
3.06 (18 ocen)
Piotr Papaj
ocena
3.00 (19 ocen)
Dmytro Doroszczuk
ocena
2.89 (19 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Daniel Leśniak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Powarzyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wiktor Tomczak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

18.05 (sob) godz.18:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 38:30 Zepter Legionowo
04.05 (sob) godz.18:30 Industria Kielce 33:30 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
28.04 (nd) godz.18:00 Zagłębie Lubin 36:37 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
19.04 (pt) godz.18:00 Grupa Azoty Unia Tarnów 25:33 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
13.04 (sob) godz.16:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 31:29 Corotop Gwardia Opole
06.04 (sob) godz.18:00 Piotrkowianin 29:33 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
30.03 (sob) godz.18:00 Corotop Gwardia Opole 29:33 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
24.03 (nd) godz.16:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 36:28 Arged Rebud Ostrovia
20.03 (śro) godz.20:00 Azoty Puławy 35:32 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
08.03 (pt) godz.16:30 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 28:24 Grupa Azoty Unia Tarnów

Tabela końcowa

Piłka ręczna - Orlen Superliga mężczyzn
Tabela końcowa
1 Orlen Wisła Płock
2 Industria Kielce
3 Górnik Zabrze
4 KGHM Chrobry Głogów
5 Azoty Puławy
6 Energa Kalisz
7 Arged Rebud Ostrovia
8 MMTS Kwidzyn
9 Gwardia Opole
10 Grupa Azoty Unia Tarnów
11 Energa Wybrzeże Gdańsk
12 Piotrkowianin
13 Zagłębie Lubin
14 Zepter Legionowo
  • Finał (do dwóch zwycięstw)
  • Industria Kielce - Orlen Wisła Płock 0:2
  • Mecze o 3. miejsce (do dwóch zwycięstw)
  • Górnik Zabrze - KGHM Chrobry Głogów 2:0
  • Półfinały play-off (do dwóch zwycięstw)
  • Industria Kielce - KGHM Chrobry Głogów 2:0
  • Orlen Wisła Płock - Górnik Zabrze 2:0
  • Kolejność na miejscach 5-8
  • drużyny, które odpadły w ćwierćfinałach play-off na podstawie miejsc zajętych po sezonie zasadniczym
  • Azoty Puławy - MMTS Kwidzyn 37:36
  • Energa Kalisz - Arged Rebud Ostrovia 27:22
  • Azoty Puławy - Energa Kalisz 30:25
  • MMTS Kwidzyn - Arged Rebud Ostrovia 28:33
  • Ćwierćfinały play-off (do dwóch zwycięstw)
  • Industria Kielce - MMTS Kwidzyn 2:0
  • KGHM Chrobry Głogów - Azoty Puławy 2:1
  • Orlen Wisła Płock - Arged Rebud Ostrovia 2:0
  • Górnik Zabrze - Energa Kalisz 2:0
  • Kolejność na miejsca 11-14
  • ustalona na podstawie wyników sezonu zasadniczego oraz pięciu kolejek między tymi drużynami systemem każdy z każdym bez rewanżów
  • Spadek do Ligi Centralnej: Zepter Legionowo
  • Awans z Ligi Centralnej: Śląsk Wrocław
  • Baraż o prawo gry w Orlen Superlidze w sezonie 2024/25
  • (przedostatnia drużyna Orlen Superligi z wicemistrzem Ligi Centralnej)
  • Zagłębie Lubin - Padwa Zamość (29:29, 38:28)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża