• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Zagłębie Lubin
(TYP 1) 60%[126]
Remis
(TYP X) 3%[6]
Wygrywa
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 2) 37%[78]
 
15.05 nd
godz. 15:00
Zagłębie Lubin
33
:
32
Zagłębie Lubin - Torus Wybrzeże Gdańsk 33:32. Piłkarze ręczni znów na 11. miejscu Zagłębie Lubin - Torus Wybrzeże Gdańsk 33:32. Piłkarze ręczni znów na 11. miejscu 15 maja 2022 (6 opinii)

Torus Wybrzeże Gdańsk przegrał na wyjeździe z Zagłębiem Lubin 32:33 (16:16) w...

Trener

Mariusz Jurkiewicz
ocena
2.86 (14 ocen)
Jakub Bonisławski
ocena
2.71 (14 ocen)

Zawodnicy

Mateusz Wróbel
ocena
3.08 (12 ocen)
Jacek Sulej
ocena
2.92 (12 ocen)
Damian Woźniak
ocena
2.42 (12 ocen)
Ihor Turchenko
ocena
2.13 (8 ocen)
Jakub Powarzyński
ocena
2.09 (11 ocen)
Miłosz Wałach
ocena
1.86 (14 ocen)
Jeremi Stojek
ocena
1.80 (10 ocen)
Wiktor Tomczak
ocena
1.64 (11 ocen)
Mateusz Kosmala
ocena
1.64 (11 ocen)
Patryk Pieczonka
ocena
1.64 (11 ocen)
Piotr Papaj
ocena
1.44 (9 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Artur Chmieliński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dmytro Doroszczuk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Gądek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Jachlewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kelian Janikowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Daniel Leśniak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adam Witkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

18.05 (sob) godz.18:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 38:30 Zepter Legionowo
04.05 (sob) godz.18:30 Industria Kielce 33:30 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
28.04 (nd) godz.18:00 Zagłębie Lubin 36:37 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
19.04 (pt) godz.18:00 Grupa Azoty Unia Tarnów 25:33 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
13.04 (sob) godz.16:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 31:29 Corotop Gwardia Opole
06.04 (sob) godz.18:00 Piotrkowianin 29:33 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
30.03 (sob) godz.18:00 Corotop Gwardia Opole 29:33 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
24.03 (nd) godz.16:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 36:28 Arged Rebud Ostrovia
20.03 (śro) godz.20:00 Azoty Puławy 35:32 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
08.03 (pt) godz.16:30 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 28:24 Grupa Azoty Unia Tarnów

Tabela końcowa

Piłka ręczna - Orlen Superliga mężczyzn
M Z Rz Rp P Bramki Pkt
1 Orlen Wisła Płock
2 Industria Kielce
3 Górnik Zabrze
4 KGHM Chrobry Głogów
5 Azoty Puławy
6 Energa Kalisz
7 Arged Rebud Ostrovia
8 MMTS Kwidzyn
9 Gwardia Opole
10 Grupa Azoty Unia Tarnów
11 Energa Wybrzeże Gdańsk
12 Piotrkowianin
13 Zagłębie Lubin
14 Zepter

Po sezonie zasadniczym według systemu każdy z każdym mecz i rewanż osiem najlepszych drużyn awansowało do play-off, by systemem pucharowych wyłonić medalistów.
Zespoły z miejsc 9-14 w drugiej fazie sezonu grają każdy z każdym, bez rewanżów, o utrzymanie, z zachowaniem dorobku punktowego z fazy zasadniczej. Na koniec rozgrywek Ostatnia drużyna w stawce spadnie do Ligi Centralnej, a przedostatnia zagra w barażu o utrzymanie.

  • spadek do Ligi Centralnej: Zepter Legionowo
  • awans z Ligi Centralnej: Śląsk Wrocław

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża