• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 1) 8%[19]
Remis
(TYP X) 1%[2]
Wygrywa
Górnik Zabrze
(TYP 2) 91%[220]
 
17.02 sob
godz. 16:00
29
:
29
Górnik Zabrze
Energa Wybrzeże Gdańsk - Górnik Zabrze 29:29, karne 3:4. Horror za 1 punkt Energa Wybrzeże Gdańsk - Górnik Zabrze 29:29, karne 3:4. Horror za 1 punkt 17 lutego 2024 (41 opinii)

Energa Wybrzeże Gdańsk przegrała z Górnikiem Zabrze po rzutach karnych 3:4 w...

Trener

Patryk Rombel
ocena
2.71 (24 oceny)

Zawodnicy

Amine Bedoui
ocena
4.61 (31 ocen)
Mateusz Jachlewski
ocena
4.21 (29 ocen)
Nejc Zmavc
ocena
4.17 (30 ocen)
Patryk Pieczonka
ocena
3.81 (26 ocen)
Jovan Milicević
ocena
3.70 (27 ocen)
Kornel Poźniak
ocena
3.48 (23 oceny)
Jakub Powarzyński
ocena
3.37 (27 ocen)
Mateusz Góralski
ocena
3.27 (26 ocen)
Wiktor Tomczak
ocena
3.20 (20 ocen)
Piotr Papaj
ocena
3.09 (23 oceny)
Damian Domagała
ocena
3.04 (23 oceny)
Rafał Stępień
ocena
3.00 (23 oceny)
Tomasz Kiejdo
ocena
2.95 (21 ocen)
Maciej Papina
ocena
2.86 (29 ocen)
Patryk Siekierka
ocena
2.64 (22 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Jakub Będzikowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Miklikowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Niedzielenko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Peret
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Syga
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adam Witkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adam Zakrzewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

27.04 (sob) godz.16:00 Zagłębie Lubin typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
04.05 (sob) godz.18:30 Industria Kielce typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
11.05 (sob) godz.18:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Zepter Legionowo
19.04 (pt) godz.18:00 Grupa Azoty Unia Tarnów 25:33 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
13.04 (sob) godz.16:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 31:29 Corotop Gwardia Opole
06.04 (sob) godz.18:00 Piotrkowianin 29:33 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
30.03 (sob) godz.18:00 Corotop Gwardia Opole 29:33 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
24.03 (nd) godz.16:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 36:28 Arged Rebud Ostrovia
20.03 (śro) godz.20:00 Azoty Puławy 35:32 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
08.03 (pt) godz.16:30 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 28:24 Grupa Azoty Unia Tarnów

Tabela

Piłka ręczna - Orlen Superliga mężczyzn
Drużyny M Z Rz Rp P Bramki Pkt
9 Grupa Azoty Unia Tarnów 29 10 1 1 17 757:861 33
10 Corotop Gwardia Opole 28 8 3 2 15 755:802 32
11 Energa Wybrzeże Gdańsk 29 9 0 2 18 850:887 29
11 Piotrkowianin 29 9 1 0 19 772:900 29
12 Zagłębie Lubin 28 6 3 1 17 734:855 25
14 Zepter Legionowo 29 4 0 2 22 773:911 14

Po sezonie zasadniczym według systemu każdy z każdym mecz i rewanż osiem najlepszych drużyn awansowało do play-off, by systemem pucharowych wyłonić medalistów.
Zespoły z miejsc 9-14 w drugiej fazie sezonu grają każdy z każdym, bez rewanżów, o utrzymanie, z zachowaniem dorobku punktowego z fazy zasadniczej. Na koniec rozgrywek Ostatnia drużyna w stawce spadnie do Ligi Centralnej, a przedostatnia zagra w barażu o utrzymanie.

Wyniki 29 kolejki:

  • grupa spadkowa
  • Grupa Azoty Unia Tarnów - ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK 25:33 (14:15)
  • Piotrkowianin - Zepter Legionowo 28:27 (18:13)
  • niedziela
  • Corotop Gwardia Opole - Zagłębie Lubin
  • play-off
  • KGHM Chrobry Głogów - Industria Kielce 22:30 (10:11)
  • poniedziałek
  • Górnik Zabrze - Orlen Wisła Płock

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża