• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 1) 81%[204]
Remis
(TYP X) 2%[4]
Wygrywa
Grupa Azoty Unia Tarnów
(TYP 2) 17%[44]
 
08.03 pt
godz. 16:30
28
:
24
Grupa Azoty Unia Tarnów
Energa Wybrzeże Gdańsk w półfinale Pucharu Polski, najlepszy wynik od 19 lat Energa Wybrzeże Gdańsk w półfinale Pucharu Polski, najlepszy wynik od 19 lat 8 marca 2024 (9 opinii)

Energa Wybrzeże Gdańsk pokonała Grupę Azoty Unii Tarnów 28:24 (17:13) w meczu...

Trener

Patryk Rombel
ocena
3.26 (23 oceny)

Zawodnicy

Kornel Poźniak
ocena
4.15 (20 ocen)
Mateusz Jachlewski
ocena
4.09 (22 oceny)
Patryk Pieczonka
ocena
4.09 (23 oceny)
Amine Bedoui
ocena
3.90 (21 ocen)
Nejc Zmavc
ocena
3.42 (19 ocen)
Michał Peret
ocena
3.41 (22 oceny)
Rafał Stępień
ocena
3.24 (21 ocen)
Jakub Powarzyński
ocena
3.24 (21 ocen)
Piotr Papaj
ocena
3.20 (20 ocen)
Patryk Niedzielenko
ocena
3.14 (21 ocen)
Mateusz Góralski
ocena
3.05 (19 ocen)
Wiktor Tomczak
ocena
3.05 (19 ocen)
Damian Domagała
ocena
3.00 (19 ocen)
Patryk Siekierka
ocena
3.00 (19 ocen)
Jovan Milicević
ocena
2.94 (18 ocen)
Maciej Papina
ocena
2.63 (19 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Jakub Będzikowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomasz Kiejdo
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Miklikowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Syga
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adam Witkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adam Zakrzewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

18.05 (sob) godz.18:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 38:30 Zepter Legionowo
04.05 (sob) godz.18:30 Industria Kielce 33:30 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
28.04 (nd) godz.18:00 Zagłębie Lubin 36:37 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
19.04 (pt) godz.18:00 Grupa Azoty Unia Tarnów 25:33 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
13.04 (sob) godz.16:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 31:29 Corotop Gwardia Opole
06.04 (sob) godz.18:00 Piotrkowianin 29:33 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
30.03 (sob) godz.18:00 Corotop Gwardia Opole 29:33 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
24.03 (nd) godz.16:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 36:28 Arged Rebud Ostrovia
20.03 (śro) godz.20:00 Azoty Puławy 35:32 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
08.03 (pt) godz.16:30 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 28:24 Grupa Azoty Unia Tarnów

Tabela

Piłka ręczna - Orlen Superliga mężczyzn
Drużyny M Z Rz Rp P Bramki Pkt
9 Corotop Gwardia Opole 31 10 13 2 16 843:886 38
10 Grupa Azoty Unia Tarnów 31 11 1 1 18 815:922 36
11 Energa Wybrzeże Gdańsk 31 11 0 2 18 925:953 35
12 Piotrkowianin 31 10 1 0 20 825:953 32
13 Zagłębie Lubin 31 7 3 1 19 824:946 28
14 Zepter Legionowo 31 4 0 2 24 830:978 14

Po sezonie zasadniczym według systemu każdy z każdym mecz i rewanż osiem najlepszych drużyn awansowało do play-off, by systemem pucharowych wyłonić medalistów.
Zespoły z miejsc 9-14 w drugiej fazie sezonu grają każdy z każdym, bez rewanżów, o utrzymanie, z zachowaniem dorobku punktowego z fazy zasadniczej. Na koniec rozgrywek Ostatnia drużyna w stawce spadnie do Ligi Centralnej, a przedostatnia zagra w barażu o utrzymanie.

Wyniki 31 kolejki:

  • grupa spadkowa
  • ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK - Zepter Legionowo 38:30 (16:15)
  • Corotop Gwardia Opole - Grupa Azoty Unia Tarnów 34:30 (16:11)
  • Piotrkowianin - Zagłębie Lubin 27:26 (15:13)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża