• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 1) 98%[298]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
Meble Wójcik Elbląg
(TYP 2) 2%[5]
 
21.10 pt
godz. 19:00
22
:
17
Meble Wójcik Elbląg
Szczypiorniści Wybrzeża poskładali Meble Szczypiorniści Wybrzeża poskładali Meble 21 października 2016 (20 opinii)

Piłkarze ręczni Wybrzeża pokonali we własnej hali Meble Wójcik Elbląg 22:17...

Trener

Damian Wleklak
ocena
5.09 (65 ocen)

Zawodnicy

Damian Kostrzewa
ocena
5.31 (105 ocen)
Artur Chmieliński
ocena
5.15 (78 ocen)
Michał Bednarek
ocena
5.08 (75 ocen)
Hubert Kornecki
ocena
4.93 (74 oceny)
Ramon Oliveira
ocena
4.84 (76 ocen)
Wojciech Prymlewicz
ocena
4.82 (76 ocen)
Adrian Kondratiuk
ocena
4.79 (73 oceny)
Mateusz Wróbel
ocena
4.76 (79 ocen)
Jacek Sulej
ocena
4.72 (74 oceny)
Łukasz Rogulski
ocena
4.63 (82 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Michał Orzechowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Piotr Papaj
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marek Podobas
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Salacz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Suchowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

18.05 (sob) godz.18:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 38:30 Zepter Legionowo
04.05 (sob) godz.18:30 Industria Kielce 33:30 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
28.04 (nd) godz.18:00 Zagłębie Lubin 36:37 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
19.04 (pt) godz.18:00 Grupa Azoty Unia Tarnów 25:33 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
13.04 (sob) godz.16:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 31:29 Corotop Gwardia Opole
06.04 (sob) godz.18:00 Piotrkowianin 29:33 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
30.03 (sob) godz.18:00 Corotop Gwardia Opole 29:33 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
24.03 (nd) godz.16:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 36:28 Arged Rebud Ostrovia
20.03 (śro) godz.20:00 Azoty Puławy 35:32 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
08.03 (pt) godz.16:30 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 28:24 Grupa Azoty Unia Tarnów

Tabela

Piłka ręczna - Orlen Superliga mężczyzn
Drużyny M Z Rz Rp P Bramki Pkt
9 Corotop Gwardia Opole 31 10 13 2 16 843:886 38
10 Grupa Azoty Unia Tarnów 31 11 1 1 18 815:922 36
11 Energa Wybrzeże Gdańsk 31 11 0 2 18 925:953 35
12 Piotrkowianin 31 10 1 0 20 825:953 32
13 Zagłębie Lubin 31 7 3 1 19 824:946 28
14 Zepter Legionowo 31 4 0 2 24 830:978 14

Po sezonie zasadniczym według systemu każdy z każdym mecz i rewanż osiem najlepszych drużyn awansowało do play-off, by systemem pucharowych wyłonić medalistów.
Zespoły z miejsc 9-14 w drugiej fazie sezonu grają każdy z każdym, bez rewanżów, o utrzymanie, z zachowaniem dorobku punktowego z fazy zasadniczej. Na koniec rozgrywek Ostatnia drużyna w stawce spadnie do Ligi Centralnej, a przedostatnia zagra w barażu o utrzymanie.

Wyniki 31 kolejki:

  • grupa spadkowa
  • ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK - Zepter Legionowo 38:30 (16:15)
  • Corotop Gwardia Opole - Grupa Azoty Unia Tarnów 34:30 (16:11)
  • Piotrkowianin - Zagłębie Lubin 27:26 (15:13)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża