• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Stal Mielec
(TYP 1) 5%[13]
Remis
(TYP X) 0%[2]
Wygrywa
WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 2) 95%[270]
 
26.10 śro
godz. 19:00
Stal Mielec
25
:
27
Zwycięski horror szczypiornistów Wybrzeża Zwycięski horror szczypiornistów Wybrzeża 26 października 2016 (16 opinii)

Piłkarze ręczni Wybrzeża pokonali na wyjeździe Stal Mielec 27:25 (13:14)....

Trener

Damian Wleklak
ocena
4.93 (59 ocen)

Zawodnicy

Sebastian Suchowicz
ocena
5.32 (76 ocen)
Damian Kostrzewa
ocena
5.27 (92 oceny)
Jacek Sulej
ocena
4.74 (57 ocen)
Paweł Salacz
ocena
4.61 (49 ocen)
Michał Bednarek
ocena
4.57 (58 ocen)
Hubert Kornecki
ocena
4.54 (54 oceny)
Łukasz Rogulski
ocena
4.53 (70 ocen)
Mateusz Wróbel
ocena
4.50 (56 ocen)
Adrian Kondratiuk
ocena
4.45 (58 ocen)
Wojciech Prymlewicz
ocena
4.42 (53 oceny)
Artur Chmieliński
ocena
4.26 (54 oceny)
Ramon Oliveira
ocena
4.16 (50 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Michał Orzechowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Piotr Papaj
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marek Podobas
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

27.04 (sob) godz.16:00 Zagłębie Lubin typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
04.05 (sob) godz.18:30 Industria Kielce typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
11.05 (sob) godz.18:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Zepter Legionowo
19.04 (pt) godz.18:00 Grupa Azoty Unia Tarnów 25:33 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
13.04 (sob) godz.16:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 31:29 Corotop Gwardia Opole
06.04 (sob) godz.18:00 Piotrkowianin 29:33 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
30.03 (sob) godz.18:00 Corotop Gwardia Opole 29:33 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
24.03 (nd) godz.16:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 36:28 Arged Rebud Ostrovia
20.03 (śro) godz.20:00 Azoty Puławy 35:32 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
08.03 (pt) godz.16:30 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 28:24 Grupa Azoty Unia Tarnów

Tabela

Piłka ręczna - Orlen Superliga mężczyzn
Drużyny M Z Rz Rp P Bramki Pkt
9 Grupa Azoty Unia Tarnów 29 10 1 1 17 757:861 33
10 Corotop Gwardia Opole 29 8 3 2 16 782:830 32
11 Energa Wybrzeże Gdańsk 29 9 0 2 18 850:887 29
11 Piotrkowianin 29 9 1 0 19 772:900 29
12 Zagłębie Lubin 29 7 3 1 17 762:882 28
14 Zepter Legionowo 29 4 0 2 22 773:911 14

Po sezonie zasadniczym według systemu każdy z każdym mecz i rewanż osiem najlepszych drużyn awansowało do play-off, by systemem pucharowych wyłonić medalistów.
Zespoły z miejsc 9-14 w drugiej fazie sezonu grają każdy z każdym, bez rewanżów, o utrzymanie, z zachowaniem dorobku punktowego z fazy zasadniczej. Na koniec rozgrywek Ostatnia drużyna w stawce spadnie do Ligi Centralnej, a przedostatnia zagra w barażu o utrzymanie.

Wyniki 29 kolejki:

  • grupa spadkowa
  • Grupa Azoty Unia Tarnów - ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK 25:33 (14:15)
  • Piotrkowianin - Zepter Legionowo 28:27 (18:13)
  • Corotop Gwardia Opole - Zagłębie Lubin 27:28 (10:12)
  • play-off
  • KGHM Chrobry Głogów - Industria Kielce 22:30 (10:11)
  • poniedziałek
  • Górnik Zabrze - Orlen Wisła Płock

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża