• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
RENAULT ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 1) 99%[494]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
Lubelski Węgiel KMŻ
(TYP 2) 1%[6]
 
01.09 nd
godz. 18:00
65
:
25
Lubelski Węgiel KMŻ
Żużlowcy Wybrzeża znów liderami I ligi Żużlowcy Wybrzeża znów liderami I ligi LIVE! 1 września 2013 (76 opinii)

Żużlowcy Renault Zdunek Wybrzeża Gdańsk rozgromili na własnym torze Lubelski...

Trener

Zawodnicy

Dawid Stachyra
ocena
4.46 (208 ocen)
Renat Gafurow
ocena
4.46 (206 ocen)
Krystian Pieszczek
ocena
3.94 (206 ocen)
Thomas Jonasson
ocena
3.93 (199 ocen)
Artur Mroczka
ocena
3.92 (202 oceny)
Robert Miśkowiak
ocena
3.69 (198 ocen)
Marcel Szymko
ocena
3.36 (207 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Oliver Berntzon
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Beśko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adrian Gomólski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Jabłoński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dominik Kossakowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kamil Matyjas
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mathias Thoernblom
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Wittstock
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

28.07 (nd) godz.14:00 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
03.08 (sob) godz.16:30 Innpro ROW Rybnik typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
04.08 (nd) ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Innpro ROW Rybnik
14.07 (nd) godz.17:45 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 48:41 Texom Stal Rzeszów LIVE!
07.07 (nd) godz.14:00 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 60:30 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
29.06 (sob) godz.16:30 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 41:49 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań LIVE!
23.06 (nd) godz.14:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 38:50 Arged Malesa Ostrów Wlkp. LIVE!
15.06 (sob) godz.16:30 Cellfast Wilki Krosno 57:33 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
26.05 (nd) godz.15:05 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 41:49 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź LIVE!
18.05 (sob) godz.16:30 Texom Stal Rzeszów 52:38 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!

Tabela

METALKAS 2. Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 12 9 0 3 +96 22
2 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 11 7 0 4 +119 18
3 Innpro ROW Rybnik 10 7 0 3 +24 17
4 Cellfast Wilki Krosno 11 6 0 5 -10 15
5 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań 11 6 1 4 -4 15
6 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 12 4 0 8 -54 9
7 Texom Stal Rzeszów 12 4 0 8 -47 9
8 Energa Wybrzeże Gdańsk 11 1 1 9 -124 3

W sezonie zasadniczym każdy pojedzie z każdym mecz i rewanż. Do play-off awansuje 6 drużyn. Następnie rozegrają ćwierćfinały (1 drużyna z 6., 2 z 5 i 3 z 4). Do półfinałów wejdą ich zwycięzcy oraz tzw. "lucky loser" - drużyna, która przegra swój ćwierćfinał najmniejszą różnicą (w przypadku równości, zdecyduje dorobek z rundy zasadniczej). Z finału awans do PGE Ekstraligi wywalczy zwycięzca.
Natomiast ostatni zespół sezonu zasadniczego zostanie zdegradowany do Krajowej Ligi Żużlowej.

Wyniki 12 kolejki:

  • ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK - Texom Stal Rzeszów 48:41 (pierwszy mecz 38:52, bonus dla Texom Stali Rzeszów)
  • H. Skrzydlewska Orzeł Łódź - Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 39:51 (pierwszy mecz 43:47, bonus dla Arged Malesa Ostrów Wielopolski)
  • Niedziela, 21 lipca:
  • Abramczyk Polonia Bydgoszcz - #OrzechowaOsada PSŻ Poznań (pierwszy mecz 42:48)
  • Cellfast Wilki Krosno - Innpro ROW Rybnik (pierwszy mecz 34:56)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża