• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Statystyki sezonowe Wybrzeża

Sezon:

Ogólne

1 Rozegrane spotkania
1 ligowe
0 puchar

ligowe

puchar

-4 Punkty
43 zdobyte (śr. 43/mecz)
47 stracone (śr. 47/mecz)

zdobyte

stracone

Meczowe

* zaliczane są wyniki osiągane w podstawowym czasie gry (bez dogrywek, rzutów karnych itp.)

0 Zwycięstwa
0 u siebie
0na wyjeździe
0 Remisy
0u siebie
0na wyjeździe
1 Porażki
1 u siebie
0 na wyjeździe
Mecze (wszystkie)
Mecze (u siebie)
Mecze (wyjazd)

zwycięstwa

remisy

porażki

Najwyższa porażka

Wygrywa
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 1) 79%[296]
Remis
(TYP X) 1%[6]
Wygrywa
Cellfast Wilki Krosno
(TYP 2) 20%[75]
 
14.04 nd
godz. 14:00
43
:
47
Cellfast Wilki Krosno
Energa Wybrzeże Gdańsk - Wilki Krosno 43:47. Nicolai Klindt z pucharem Trojmiasto.pl Energa Wybrzeże Gdańsk - Wilki Krosno 43:47. Nicolai Klindt z pucharem Trojmiasto.pl LIVE! 14 kwietnia 2024 (218 opinii)

Energa Wybrzeże Gdańsk przegrała z Cellfast Wilkami Krosno 43:47 w meczu 1....

Terminarz

21.04 (nd) godz.14:00 Arged Malesa Ostrów Wlkp. typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
27.04 (sob) godz.16:30 InvestHouse Plus PSŻ Poznań typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
05.05 (nd) godz.14:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Abramczyk Polonia Bydgoszcz
18.05 (sob) Texcom Stal Rzeszów typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
26.05 (nd) ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj H.Skrzydlewska Orzeł Łódź
14.04 (nd) godz.14:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 43:47 Cellfast Wilki Krosno LIVE!
26.08.2023 (sob) godz.16:30 Enea Falubaz Zielona Góra 59:31 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
20.08.2023 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 30:60 Enea Falubaz Zielona Góra LIVE!
13.08.2023 (nd) godz.14:00 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 51:39 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
09.07.2023 (nd) godz.14:00 Enea Falubaz Zielona Góra 49:41 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!

Tabela

METALKAS 2. Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Texom Stal Rzeszów 1 1 0 0 54:36 2
2 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 1 1 0 0 51:38 2
3 Innpro ROW Rybnik 1 1 0 0 48:42 2
4 Cellfast Wilki Krosno 1 1 0 0 47:43 2
5 Energa Wybrzeże Gdańsk 1 0 0 1 43:47 0
6 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań 1 0 0 1 42:48 0
7 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 1 0 0 1 38:51 0
8 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 1 0 0 1 36:54 0

W sezonie zasadniczym każdy pojedzie z każdym mecz i rewanż. Do play-off awansuje 6 drużyn. Następnie rozegrają ćwierćfinały (1 drużyna z 6., 2 z 5 i 3 z 4). Do półfinałów wejdą ich zwycięzcy oraz tzw. "lucky loser" - drużyna, która przegra swój ćwierćfinał najmniejszą różnicą (w przypadku równości, zdecyduje dorobek z rundy zasadniczej). Z finału awans do PGE Ekstraligi wywalczy zwycięstwa. Awansu nie otrzyma jednak drużyna zagraniczna.
Natomiast ostatni zespół sezonu zasadniczego zostanie zdegradowany do Krajowej Ligi Żużlowej.

Wyniki 2 kolejki:

  • Arged Malesa Ostrów Wlkp. - ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK (niedziela, godz. 14)
  • niedziela
  • Cellfast Wilki Krosno - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
  • Przełożone z uwagi na warunki atmosferyczne
  • H.Skrzydlewska Orzeł Łódź - #OrzechowaOsada PSŻ Poznań
  • Innpro ROW Rybnik - Texom Stal Rzeszów

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża