• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Ceny

CENY BILETÓW NA MECZE W 2024 ROKU:

Przedsprzedaż w Biurze Klubu i online na Eventim.pl do siedmiu dniu przed meczem:

Sektory Niebieskie: 40 zł/30 (normalny/ulgowy)

Sektor Zielony: 40/30 (normalny/ ulgowy)

Sektor Czerwony (im. Mirosława Berlińskiego) 50/40 (normalny/ulgowy)

Sektor S23, Bilet VIP z cateringiem (spożywanym wyłącznie na sektorze): 100 zł


Przedsprzedaż w Biurze Klubu i online na Eventim.pl:

Sektory Niebieskie: 45 zł/35 (normalny/ulgowy)

Sektor Żółty (gości): 45/35 (normalny/ulgowy)

Sektor Zielony: 40/30 (normalny/ ulgowy)

Sektor Czerwony (im. Mirosława Berlińskiego) 55/45 (normalny/ulgowy)

Sektor S23, Bilet VIP z cateringiem (spożywanym wyłącznie na sektorze): 100 zł


Dzień meczowy online na Eventim.pl:

Sektory Niebieskie: 45 zł/35 (normalny/ulgowy)

Sektor Żółty (gości): 45/35 (normalny/ulgowy)

Sektor Zielony: 40/30 (normalny/ ulgowy)

Sektor Czerwony (im. Mirosława Berlińskiego) 55/45 (normalny/ulgowy)

Sektor S23, Bilet VIP z cateringiem (spożywanym wyłącznie na sektorze): 100 zł


Dzień meczowy w kasach stadionu:

Sektory Niebieskie: 50 zł/35 (normalny/ulgowy)

Sektor Żółty (gości): 50 /35 (normalny/ulgowy)

Sektor Zielony: 40/30 (normalny/ ulgowy)

Sektor Czerwony (im. Mirosława Berlińskiego) 60/45 (normalny/ulgowy)

Sektor S23, Bilet VIP z cateringiem (spożywanym wyłącznie na sektorze): 100 zł

Ulga obowiązuje następujące osoby:

Uczniowie i studenci za okazaniem legitymacji szkolnej/studenckiej do 25. roku życia

Mężczyźni i kobiety powyżej 65. roku życia

Do 7. roku życia wstęp wolny na wszystkie sektory, bez gwarancji miejsca siedzącego

Uczniowie Szkół Podstawowych oraz osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności (I grupa) :

Na sektor niebieski i zielony za okazaniem programu zawodów

Na sektor czerwony z biletem ulgowym

Na sektor zielony pod opieką opiekuna za darmo (opiekun kupuje wejściówkę wedle cennika),

Program zawodów w cenie 15 zł do nabycia w wyznaczonych kasach.

bilet Energa Wybrzeże Gdańsk
bilet Energa Wybrzeże Gdańsk

Statystyki

Rozegrane spotkania: 1

ligowe: 1

pucharowe: 0

Sezon: 2024

Zwycięstwa: 0

Remisy: 0

Porażki: 1

Najwyższa porażka:

ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
Cellfast Wilki Krosno
(14.04.2024)

Terminarz

21.04 (nd) godz.14:00 Arged Malesa Ostrów Wlkp. typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
27.04 (sob) godz.16:30 InvestHouse Plus PSŻ Poznań typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
05.05 (nd) godz.14:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Abramczyk Polonia Bydgoszcz
18.05 (sob) Texcom Stal Rzeszów typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
26.05 (nd) ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj H.Skrzydlewska Orzeł Łódź
14.04 (nd) godz.14:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 43:47 Cellfast Wilki Krosno LIVE!
26.08.2023 (sob) godz.16:30 Enea Falubaz Zielona Góra 59:31 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
20.08.2023 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 30:60 Enea Falubaz Zielona Góra LIVE!
13.08.2023 (nd) godz.14:00 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 51:39 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
09.07.2023 (nd) godz.14:00 Enea Falubaz Zielona Góra 49:41 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!

Tabela

METALKAS 2. Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Texom Stal Rzeszów 1 1 0 0 54:36 2
2 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 1 1 0 0 51:38 2
3 Innpro ROW Rybnik 1 1 0 0 48:42 2
4 Cellfast Wilki Krosno 1 1 0 0 47:43 2
5 Energa Wybrzeże Gdańsk 1 0 0 1 43:47 0
6 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań 1 0 0 1 42:48 0
7 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 1 0 0 1 38:51 0
8 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 1 0 0 1 36:54 0

W sezonie zasadniczym każdy pojedzie z każdym mecz i rewanż. Do play-off awansuje 6 drużyn. Następnie rozegrają ćwierćfinały (1 drużyna z 6., 2 z 5 i 3 z 4). Do półfinałów wejdą ich zwycięzcy oraz tzw. "lucky loser" - drużyna, która przegra swój ćwierćfinał najmniejszą różnicą (w przypadku równości, zdecyduje dorobek z rundy zasadniczej). Z finału awans do PGE Ekstraligi wywalczy zwycięstwa. Awansu nie otrzyma jednak drużyna zagraniczna.
Natomiast ostatni zespół sezonu zasadniczego zostanie zdegradowany do Krajowej Ligi Żużlowej.

Wyniki 2 kolejki:

  • Arged Malesa Ostrów Wlkp. - ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK (niedziela, godz. 14)
  • niedziela
  • Cellfast Wilki Krosno - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
  • Przełożone z uwagi na warunki atmosferyczne
  • H.Skrzydlewska Orzeł Łódź - #OrzechowaOsada PSŻ Poznań
  • Innpro ROW Rybnik - Texom Stal Rzeszów

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża