Gdynianie grają do końca

2 października 2006 (artykuł sprzed 17 lat)
W 90. minucie meczu 11. kolejki IV ligi Bałtyk Gdynia przegrywał u siebie z Murkamem Przodkowo 1:2. Ostatecznie mecz zakończył się remisem... 3:3 (0:1). Rezerwy Arki wróciły z kompletem punktów z Dzierzgonia.

W 50. minucie biało-niebiescy przegrywali z beniaminkiem już 0:2. W 35. minucie do własnej siatki piłkę posłał Krzysztof Komorowski, a po przerwie wynik poprawił Piotr Młyński. W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry Bałtykowi udało się wyrównać. Od razu dodajmmy, że szczęśliwie. Między golem Karola Grzesiuka z karnego (56. minuta), a strzałem na 2:2 Tomasza Stępnia, goście mieli trzy sytuacje sam na sam z bramkarzem, ale doskonale bronił Dariusz Grubba. Jednak nawet on w doliczonym czasie gry nie zatrzymał piłki po uderzeniu Młynskiego. Murkam jeszcze raz wyszedł na prowadzenie, tym razem 3:2. Wynik gry kapitalnym uderzeniem z przewrotki (!) ustalił Łukasz Król.

Rezerwy Arki zwyciężyły na wyjeździe Powiśle Dzierzgoń 2:0 (1:0). Prowadzenie dla gdynian zdobył w 12. minucie Marcin Pudysiak. Wynik spotkania w doliczonym czasie gry ustalił Marcin Gosz. Po kontuzji do bramki żółto-niebieskich wrócił Maciej Palczewski.

Pozostałe wyniki 11. kolejki: Gryf - Czarni Cz. 3:2, Jantar - Orzeł 1:4, Wierzyca SG - Luzino 0:2, Orkan - Bytovia 0:2, Start - Orlęta 2:2, Brda - Olimpia 1:0, Czarni PG - Wierzyca P. 1:7.

• 41 kibicow Baltyku ( w tym 29 z Pogoni Lebork) konkretnej ekipy mocnej wrazen

obserwowalo ten kapitalny pojedynek. Na meczu spokoj, po spotkaniu zaznaczamy swoja dominacje w miescie piszac kreda SKS King (obok Geant). Jak zwykle zawiedli arkowcy, wydzwaniamy do nich przez caly mecz proponujac ustawke, niestety odmawiaja tlumaczac ze do ekipy Baltyku nie maja praktycznie zadnego startu. Trudno. Teraz wyjazd do Luzina.

• 0 0

• rozgrywki dla rezerw!!!

najlepiej utworzyć rozgrywki dla drugich zespołów, Arki, Lechii,Pogoni, itp .przynajmniej byłoby na co popatrzeć, jak np. w Anglii . a reszta w rozgrywkach regionalnych.

• 0 0

• stan

a skąd ten pomysł? I jak ty to sobie wyobrażasz niby?

• 0 0

• Bałtyk jeszcze się odrodzi i wróci w glanach!

Jak juz Arka spadnie i przestana ją sposnorować tacy czy inni to krcha będzie na tym zespole bez swojego miejsca przed dłuższy czas. Wtedy to się odrodzi Bałtyk. Pieniądze będa inaczej, mądrzej, wydawane i z większą głową. A ci co chodzą na Arke będą w większkości przychodzić oglądać Bałtyk i jemu kibicować! Lepiej mieć tradycję i honor jak Bałtyk i Lechia, i czekać na czas świetności który z pewnością nadejdzie i budować od nowa jak sprzedawać się byle do celu! Przed Arką kres, przed nami wszystko!