Wiadomości

Iga Świątek - Hubert Hurkacz, 13.07 Gdynia. Dodatkowe bilety dla zaszczepionych

Zwycięzca licytacji za możliwość rozegrania w Gdyni tie-breaka z Igą Świątek i Hubertem Hurkaczem, zapłacił 9900 zł. W sprzedaży są już dodatkowej wejściówki na pokazowy mecz, wyłącznie dla osób zaszczepionych na Covid-19.
Zwycięzca licytacji za możliwość rozegrania w Gdyni tie-breaka z Igą Świątek i Hubertem Hurkaczem, zapłacił 9900 zł. W sprzedaży są już dodatkowej wejściówki na pokazowy mecz, wyłącznie dla osób zaszczepionych na Covid-19. mat. prasowe

Hubert Hurkacz po przegranej walce o finał Wimbledonu z Włochem Matteo Berrettinim, 13 lipca zamelduje się w Gdyni, gdzie o godz. 14 razem z Igą Świątek spotka się z kibicami. Na godz. 15:30 zaplanowo mecz pokazowy. Do sprzedaży internetowej trafiła dodatkowa pula 700 biletów dla osób zaszczepionych. Można nabyć je w tej samej cenie, co wcześniej bilety normalne, czyli po 100 zł. Zakończyła się natomiast licytacja możliwości rozegrania tie-breaka z Igą i Hubertem. Zwycięzca aukcji zapłacił za nią 9900 zł.Początek pokazowego meczu został przesunięty na godz. 15:30.

BNP Paribas Poland Open. Turniej WTA 250. Sprawdź biletyHubert Hurkacz przegrał w półfinale Wimbledonu z Matteo Berrettinimi 3:6, 0:6, 7:6 (7:3), 4:6. Mimo tego, pogromca legendarnego Rogera Federera przyjedzie do Gdyni świeżo po największym sukcesie w karierze.

Tenisista, który za udział w Wimledonie zagwarantował sobie blisko 2,5 mln zł, nad morzem zagra w pokazowym meczu, który będzie wstępem do żeńskiego turniej tenisa WTA 250 Gdynia, który odbędzie się od 17 do 25 lipca na kortach Arki przy ul. Ejsmonda.

Program wydarzenia:
godz. 12: Otwarcie bram, atrakcje dla dzieci
14: Wywiady z Igą Świątek i Hubertem Hurkaczem
Trening Igi Świątek i Huberta Hurkacza z dziećmi
15:30: Mecz miksta Iga Świątek/Marcin Matkowski - Hubert Hurkacz/Klaudia Jans Ignacik


Już wcześniej bilety na mecz pokazowy trafiły do sprzedaży w cenie 50 (ulgowe, do 18. roku życia i dla osób niepełnosprawnych) i 100 zł (normalne). Dla nich pula wyniosła 1853 wejściówek. Teraz to sprzedaży trafiły także bilety dla osób zaszczepionych, które posiadają certyfikat szczepienia przeciwko Covid-19.

Bilety na mecz Iga Świątek - Hubert Hurkacz, 13.07 Gdynia. Będzie specjalny kort- Dodatkowe 700 biletów na mecz Iga Świątek - Hubert Hurkacz można już nabyć przez internet. Z racji, że przysługują osobom zaszczepionym, a więc głównie pełnoletnim, do sprzedaży trafiły wejściówki normalne, w cenie 100 zł. Dodatkowe pule 700 biletów dla zaszczepionych można kupić także na każdy dzień turnieju - mówi nam Marcin Matkowski, dyrektor BNP Paribas Poland Open.
Przypomnijmy, że chętni mogli licytować rozegranie w Gdyni tie-breaka z Igą Świątek i Hubertem Hurkaczem do 7 zdobytych punktów. Zwycięzca aukcji zdecydował się zapłacić 9900 zł.

Opinie wybrane


wszystkie opinie (77)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

więcej artykułów »

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane