• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Juniorzy zagrają o finał

Do turnieju finałowego mistrzostw Polski juniorek starszych awansowały zespoły AZS AWF Gdańsk i Słupi. Wśród piłkarzy ręcznych w tej kategorii wiekowej Wybrzeże w rozgrywce o medale może być reprezentowane aż przez trzy drużyny.

W turniejach półfinałowych Wybrzeże Gdańsk i MMTS Kwidzyn dysponować będą atutem własnego parkietu, a Truso Elbląg szukać będzie szczęścia w Zabrzu. Tym razem jako przerywnik młodzieżowych rozgrywek można potraktować meczu o miejsca 7-12 w ekstraklasie mężczyzn pomiędzy DGT Wybrzeżem Gdańsk a Blachami Pruszyński Łódź.

Zawodnicy MMTS mają w kolekcji już złote medale z mistrzostw Polski młodzików i Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Po tytuły sięgali w przedziale dwuletnim. A właśnie dwa lata minęły od ostatniego triumfu. Zatem podopieczni Romana Makula znów mierzą w najwyższe cele i nie powinni mieć kłopotów w półfinale. W hali przy ul. Mickiewicza kwidzynianie zmierzą się z MKS Końskie (piątek 18.00), AZS Zielona Góra (sobota 18.00) i Ostrovią (niedziela 12.00). Na sukces liczy również Wybrzeże. W rozgrywkach wojewódzkich gdańszczanie niespodziewanie wyprzedzili MMTS. W półfinale w hali przy ul. Zawodników zespół Zbigniewa Markuszewskiego zmierzy się z Ruchem Bytom (piątek 17.00), Stilonem Gorzów (sobota 12.30) i MKS Poznań (niedziela 12.30).

Codziennie gospodarze grać będą w drugim pojedynku, ale do hali warto przyjść już dwie godziny wcześniej, gdyż występować będą konkurenci naszych drużyn.

Truso od piątku do niedzieli grać będzie w Zabrzu z tamtejszym MOSiR, Orlenem Płock i Bosmanem-Szabel Koszalin.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Relacje LIVE