Zadaj pytanie Maksymowi Chłaniowi (Lechia Gdańsk)
Informacja została wysłana do redakcji
19 marca 2024
(10 opinii)
24.07 (pt)
g.20:00
|
Cracovia |
3:2
po dogrywce |
LECHIA Gdańsk | LIVE! | |||
19.07 (nd)
g.17:30
|
Śląsk Wrocław | 1:2 | LECHIA Gdańsk | LIVE! | |||
15.07 (śro)
g.20:30
|
LECHIA Gdańsk | 0:0 | Legia Warszawa | LIVE! | |||
12.07 (nd)
g.17:30
|
Lech Poznań | 3:2 | LECHIA Gdańsk | LIVE! | |||
08.07 (śro)
g.20:00
|
Lech Poznań |
1:1
karne 3:4 |
Lechia Gdańsk | LIVE! | |||
04.07 (sob)
g.20:00
|
LECHIA Gdańsk | 0:3 | Cracovia | LIVE! | |||
28.06 (nd)
g.15:00
|
Jagiellonia Białystok | 1:2 | LECHIA Gdańsk | LIVE! | |||
24.06 (śro)
g.18:00
|
LECHIA Gdańsk | 1:0 | Piast Gliwice | LIVE! | |||
21.06 (nd)
g.12:30
|
Pogoń Szczecin | 0:1 | LECHIA Gdańsk | LIVE! | |||
14.06 (nd)
g.18:00
|
Pogoń Szczecin |
1:1
bez publiczności |
LECHIA Gdańsk | LIVE! | |||
09.06 (wt)
g.18:00
|
LECHIA Gdańsk |
1:3
bez publiczności |
Cracovia | LIVE! | |||
05.06 (pt)
g.20:30
|
Górnik Zabrze |
2:2
bez publiczności |
LECHIA Gdańsk | LIVE! | |||
31.05 (nd)
g.17:30
|
LECHIA Gdańsk |
4:3
bez publiczności |
ARKA Gdynia | LIVE! | |||
11.03 (śro)
g.18:00
|
LECHIA Gdańsk |
2:1
bez publiczności |
Piast Gliwice | LIVE! | |||
07.03 (sob)
g.17:30
|
Zagłębie Lubin | 4:4 | LECHIA Gdańsk | LIVE! | |||
04.03 (śro)
g.20:30
|
LECHIA Gdańsk | 0:2 | Legia Warszawa | LIVE! | |||
01.03 (nd)
g.12:30
|
Korona Kielce | 1:2 | LECHIA Gdańsk | LIVE! | |||
23.02 (nd)
g.17:30
|
Lech Poznań | 2:0 | LECHIA Gdańsk | LIVE! | |||
14.02 (pt)
g.20:30
|
LECHIA Gdańsk | 1:0 | Piast Gliwice | LIVE! | |||
07.02 (pt)
g.20:30
|
Śląsk Wrocław | 2:2 | LECHIA Gdańsk | LIVE! | |||
21.12 (sob)
g.15:00
|
LECHIA Gdańsk | 0:3 | Raków Częstochowa | LIVE! | |||
15.12 (nd)
g.17:30
|
Jagiellonia Białystok | 3:0 | LECHIA Gdańsk | LIVE! | |||
07.12 (sob)
g.20:00
|
LECHIA Gdańsk | 2:0 | Wisła Płock | LIVE! | |||
04.12 (śro)
g.17:45
|
LECHIA Gdańsk | 3:2 | Zagłębie Lubin | LIVE! | |||
01.12 (nd)
g.17:30
|
Wisła Kraków | 0:1 | LECHIA Gdańsk | LIVE! | |||
23.11 (sob)
g.20:00
|
LECHIA Gdańsk | 3:1 | ŁKS Łódź | LIVE! | |||
10.11 (nd)
g.17:30
|
LECHIA Gdańsk | 0:1 | Pogoń Szczecin | LIVE! | |||
02.11 (sob)
g.17:30
|
Cracovia | 1:0 | LECHIA Gdańsk | LIVE! | |||
30.10 (śro)
g.13:00
|
Chełmianka Chełm | 0:2 | LECHIA Gdańsk | ||||
26.10 (sob)
g.20:00
|
LECHIA Gdańsk | 1:1 | Górnik Zabrze | LIVE! | |||
20.10 (nd)
g.15:00
|
ARKA Gdynia | 2:2 | LECHIA Gdańsk | LIVE! | |||
05.10 (sob)
g.20:00
|
LECHIA Gdańsk | 1:2 | Zagłębie Lubin | LIVE! | |||
28.09 (sob)
g.17:30
|
Legia Warszawa | 1:2 | LECHIA Gdańsk | LIVE! | |||
24.09 (wt)
g.15:30
|
Gryf Wejherowo | 2:3 | LECHIA Gdańsk | LIVE! | |||
21.09 (sob)
g.17:30
|
LECHIA Gdańsk | 2:0 | Korona Kielce | LIVE! | |||
14.09 (sob)
g.17:30
|
LECHIA Gdańsk | 2:1 | Lech Poznań | LIVE! | |||
31.08 (sob)
g.17:30
|
Piast Gliwice | 1:2 | LECHIA Gdańsk | LIVE! | |||
24.08 (sob)
g.17:30
|
LECHIA Gdańsk | 1:1 | Śląsk Wrocław | LIVE! | |||
18.08 (nd)
g.17:30
|
Raków Częstochowa | 2:1 | LECHIA Gdańsk | LIVE! | |||
12.08 (pon)
g.18:00
|
LECHIA Gdańsk | 1:1 | Jagiellonia Białystok | LIVE! | |||
04.08 (nd)
g.15:00
|
Wisła Płock | 1:2 | LECHIA Gdańsk | LIVE! | |||
01.08 (czw)
g.19:30
|
Broendby Kopenhaga |
4:1
po dogrywce |
LECHIA Gdańsk | LIVE! | |||
28.07 (nd)
g.17:30
|
LECHIA Gdańsk | 0:0 | Wisła Kraków | LIVE! | |||
25.07 (czw)
g.19:00
|
LECHIA Gdańsk | 2:1 | Broendby Kopenhaga | LIVE! | |||
19.07 (pt)
g.20:30
|
ŁKS Łódź | 0:0 | LECHIA Gdańsk | LIVE! | |||
13.07 (sob)
g.20:30
|
Piast Gliwice | 1:3 | LECHIA Gdańsk | LIVE! |
Końcowa kolejność | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Legia Warszawa | ||||||
2 | Lech Poznań | ||||||
3 | Piast Gliwice | ||||||
4 | Lechia Gdańsk | ||||||
5 | Śląsk Wrocław | ||||||
6 | Pogoń Szczecin | ||||||
7 | Cracovia | ||||||
8 | Jagiellonia Białystok | ||||||
9 | Górnik Zabrze | ||||||
10 | Raków Częstochowa | ||||||
11 | Zagłębie Lubin | ||||||
12 | Wisła Płock | ||||||
13 | Wisła Kraków | ||||||
14 | Arka Gdynia | ||||||
15 | Korona Kielce | ||||||
16 | ŁKS Łódź |
Z ekstraklasy zdegradowane zostały 3 ostatnie drużyny. Mistrz Polski zagra w eliminacjach Ligi Mistrzów, a dwie kolejne drużyny w eliminacjach Ligi Europy.
ocena
ocena
ocena
wtorek, g. 20:30
imię i nazwisko | typowań | pkt. | skuteczność |
---|---|---|---|
1. Piotr Matusiak | 25 | 54 | 68% |
2. Miś Beżuś | 25 | 51 | 68% |
3. Łukasz Gawlik | 25 | 51 | 56% |
4. Mariusz Kamiński | 25 | 50 | 60% |
5. Mirosław P. | 25 | 49 | 64% |
2 kwietnia 2024, godz. 20:30
15 marca 2024, godz. 18:00
10 marca 2024, godz. 12:40