Nie dogonili

18 listopada 2007 (artykuł sprzed 16 lat)
Hokeiści Energi Stoczniowiec zdobyli trzy ostatnie gole w meczu wyjazdowym z Cracovią Comarch, ale wcześniej poniesionych strat nie odrobili. Gdańszczanie przegrali z liderem 5:6 (1:3, 1:1, 3:2). Tym samym została przerwana punktowa seria ośmiu kolejnych spotkań w PLH podopiecznych Henryka Zabrockiego.

1:0 Słaboń (1)
1:1 Vitek (7)
2:1 D. Laszkiewicz - L. Laszkiewicz - Słaboń (16 - w przewadze)
3:1 Pasiut - M. Piotrowski (19)
4:1 Pasiut - Drzewiecki (36 - w osłabieniu)
4:2 Łopuski (40 - w osłabieniu)
5:2 L. Laszkiewicz (41 - w przewadze)
6:2 Drzewiecki (48)
6:3 Łopuski (53)
6:4 Kostecki (57 - w podwójnej przewadze)
6:5 Vitek (59)

STOCZNIOWIEC: Odrobny - Wróbel, Bigos; Skutchan, Jurasek, Vitek - Skrzypkowski, Rompkowski; Kostecki, Rzeszutko, Łopuski - Smeja, Leśniak; Furo, Urbanowicz, Jankowski - Benasiewicz, Młynarczyk; Prokop, Sowiński, Poziomkowski.

Kary: Cracovia - 16, Stoczniowiec - 26 minut, w tym 10 Michała Smeji za niesportowe zachowanie.

Pozostałe wyniki 24. kolejki: GKS Tychy - Zagłębie Pol-Aqua Sosnowiec 3:4 (1:1, 0:1, 2:2), Wojas Podhale Nowy Targ - TKH ThyssenKrupp Toruń 6:2 (1:0, 3:2, 2:0), KH Sanok - Unia Oświęcim 6:3 (3:3, 1:0, 2:0), Polonia Bytom - Naprzód Janów 0:2 (0:1, 0:0, 0:1).

[tabela]

Nic się nie stało Stoczniowiec Nic się nie stąło!

• 0 0

• sie kurna ten

Drzewiecki to nam czkawką odbije jeszcze, zagrał jeden mecz dopiero przeciwko Stoczni a tu brama i asysta :P Chłopak chyba chce coś udowodnić Kosteckiemu :P Ambitniak :P