Wiadomości

Olimpijczyk czwarty

Na czwartym miejscu rozgrywki w II lidze zakończyły siatkarki Olimpijczyka Gdańsk, co, jak na beniaminka, jest dobrym wynikiem. Walkę o trzecią pozycję podopieczne Jacka Łapińskiego przegrały we własnej hali, dwukrotnie ulegając Przylesiu Koszalin 0:3 (19:25, 21:25, 23:25) i 0:3 (18:25, 24:26, 23:25).

OLIMPIJCZYK: Kołodziejczyk, W. Skłucka, Kolasa, Kowalczyk, Bernatowicz, Brzóska oraz Dzierżyńska (libero w pierwszym meczu), Lorkowska (libero w drugim meczu), Pankiewicz.

Gdańszczankom nie posłużyła dwutygodniowa przerwa, po ich bojach z gdyńskim Alpatem.

- Zawodniczki najwyraźniej uznały, że sezon jest już zakończony. W ostatnim okresie drastycznie spadła frekwencja na treningach, choć w trakcie rozgrywek właśnie ona była naszą silną stroną. Rywalkom także trzeba oddać, że do gry były bardzo dobrze przygotowane
- przyznaje trener Jacek Łapiński.

Na prośbę Przylesia i aby zminimalnizować koszty gry o trzecie miejsce, zdecydowano się rozegrać oba pojedynki tego samego dnia. Gospodynie większe szanse na zdobycie honorowego seta miały w rewanżu. Szkoda zwłaszcza drugiej partii, w której Olimpijczyk prowadził 23:21, by przegrać 24:26.

- Przylesie było lepsze w każdym elemencie, a mogliśmy grać z lepszym skutkiem, gdybym miał zmienniczkę dla naszej rozgrywającej
- dodaje gdański szkoleniowiec.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.