• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk. Piotr Stokowiec: Klub to nie bankomat

Jacek Główczyński
6 lutego 2020 (artykuł sprzed 4 lat) 

Lechia Gdańsk

Piłka znów po stronie Piotra Stokowca. Jak wyjdzie mu kolejna przebudowa drużyny Lechii Gdańsk? W tle Jarosław Bako, trener bramkarzy biało-zielonych. Piłka znów po stronie Piotra Stokowca. Jak wyjdzie mu kolejna przebudowa drużyny Lechii Gdańsk? W tle Jarosław Bako, trener bramkarzy biało-zielonych.

Lechia Gdańsk zagra ze Śląskiem Wrocław dokładnie 2 miesiące po ostatniej wygranej w ekstraklasie. Jak wiele zmieniło się w zespole, najlepiej świadczy fakt, że ze zwycięskiej "11" w piątek nie zagra 5, a być może nawet 6 piłkarzy. - Nie przesadzajmy, że jesteśmy w jakimś agonalnym stanie. Podjęliśmy ryzyko przebudowy. Ważne, aby była płynność finansowa, a w zespole rywalizacja. Uznaliśmy, że potrzeba świeżej krwi, zawodników jeszcze bardziej zdeterminowanych i głodnych sukcesu. Nie możemy pozwolić na to, aby klub był traktowany tylko jako bankomat - deklaruje Piotr Stokowiec, trener biało-zielonych.Relacja LIVE


Typowanie wyników

7 lutego 2020, godz. 20:30
3 pkt.
Śląsk Wrocław
LECHIA Gdańsk

Jak typowano

43% 198 typowań Śląsk Wrocław
29% 135 typowań REMIS
28% 132 typowania LECHIA Gdańsk

Twoje daneBalans między wartością sportową a finansowąLechia Gdańsk ostatnie zwycięstwo w ekstraklasie odniosła 7 grudnia, wygrywając u siebie z Wisłą Płock 2:0. Wówczas była na 5. miejscu ze stratą 2 punktów do 3. miejsca i 5 do lidera. Jednak przegrane w dwóch ostatnich kolejkach ubiegłego roku nie tylko powiększyły tę różnice o 3 kolejne punkty, ale przyczyniły się do znacznej przebudowy drużyny. Potwierdziło się to o czym informowaliśmy w ostatnich tygodniach. Decyzje personalne zapadały zarówno ze względów na ocenę sportowej przydatności danego zawodnika jak i obciążenia finansowe, które dla klubu niesie wypłacanie kontraktu.

- Umówiliśmy się na ocenę na koniec rozgrywek, ale w piłce nożnej nie da się wszystkiego przewidzieć. Piłkarze muszą być gotowy na to, że cały czas są obserwowani i oceniani. To oni kreują rzeczywistość. Nie spodziewałem się, że tak będą wyglądać ostatnie mecze. Ja również nie akceptuję przegranej u siebie z beniaminkiem 0:3. Uznaliśmy, że potrzeba świeżej krwi, zawodników jeszcze bardziej zdeterminowanych i głodnych sukcesu. Nie możemy pozwolić na to, aby klub był traktowany tylko jako bankomat, aby chodziło wyłącznie o pieniądze. Z Legią Warszawa i Lechem Poznań nie wygramy finansowego wyścigu. Musimy kroić garnitur na własną miarę. Nazwiska już tutaj były i mogło to spowodować katastrofę finansową, a nie pożądane wyniki sportowe. Trzeba to wszystko umiejętnie zbalansować - ocenia Piotr Stokowiec

Znamy datę 44. derbów Trójmiasta Lechia Gdańsk - Arka GdyniaRyzyko obniżenia jakości, ale...Z "11", która 2 miesiące temu rozpoczynała wygrany mecz z Wisłą Płock, we Wrocławiu nie zagra 5, a być może nawet 6 piłkarzy. Skala przebudowy drużyny w pewnym stopniu zaskoczyła i szkoleniowca, ale zapewnia on, że o wszystkich decyzjach wiedział, a co ważniejsze, że je akceptował.

- Na pewno nie na wszystko byliśmy przygotowani. Część decyzji zapadła dużo wcześniej i o nich wiedziałem. Nie nazywałbym się trenerem, skoro wszystko odbywałoby się beze mnie. Na niektóre decyzje mogę mieć większy, na inne mniejszy wpływ. Nie ma teraz znaczenia, które w większym stopniu były podejmowane przez zarząd, a które przeze mnie. Są to decyzje klubu i ja je akceptuję. Uczestniczyłem w każdym procesie. Nic bez mojej wiedzy się nie odbywało. Nie przesadzajmy, że jesteśmy w jakimś agonalnym stanie. Podjęliśmy ryzyko przebudowy zespołu, co wiąże się z ryzykiem utraty wartości sportowej. Jednak wierzę, że będzie jeszcze więcej determinacji i zaangażowania, bo to jest równie ważne. Czasami warto zrobić krok do tyłu, by następnie pójść dwa do przodu. Myślę, że wszystko wraca do normy. Ważne, aby była płynność finansowa w klubie, a w zespole rywalizacja - zapewnia szkoleniowiec biało-zielonych.

Czy to on zastąpi Lukasa Haraslina w Lechii Gdańsk?SKŁAD LECHII GDAŃSK Z OSTATNIEGO WYGRANEGO MECZU W EKSTRAKLASIE:
Alomerović*
Fila**, Nalepa, Maloca, Mladenović
Makowski
Peszko* (77 Arak*), Lipski*, Wolski* (86 Gajos), Paixao
Sobiech*
* nie zagra we Wrocławiu
** gra stoi pod znakiem zapytania


Lechia Gdańsk nie zmienia decyzji. Sławomir Peszko: Nikt ze mną nie rozmawiaZ gimnazjum na uniwersytet, a potem wzmocnieniaW okresie przygotowawczym w Lechii dokonano swoistego remanentu nie tylko w zespole seniorów, ale także w najstarszych rocznikach klubowej akademii. Najzdolniejsi juniorzy trenowali z pierwszą drużyną i w dużej liczbie zobaczymy ich także w kadrze meczowej we Wrocławiu. Wciąż mogą się wykazać, nim do klubu napłyną wzmocnienia.

- Naprawdę nie czuję się rozgoryczony. To nowe wyzwanie. Muszę przygotowywać zespół z tych zawodników, których mam. Nie ma co załamywać rąk. Trzeba wyjść i grać. Na stawianiu na młodych zawodników nikt jeszcze nie stracił, aczkolwiek należy zachować odpowiednie proporcje. Na zgrupowaniu mieliśmy 11 piłkarzy z rocznika 2000 i młodszych. Przyglądaliśmy się im, aby nie ściągać do klubu graczy... gorszych od nich. 2-3 z tych nastolatków już w najbliższej przyszłości może otrzymać szanse, ale potrzeba cierpliwości, bo nie jest łatwo przeskoczyć z gimnazjum na uniwersytet. Dlatego drużynę trzeba wzmocnić, przeprowadzić kilka transferów, bo jest miejsce w zespole na nowych zawodników. Takie są też ustalenia, które poczyniliśmy w dziale sportowym - przyznaje trener Stokowiec.

Piotr Stokowiec: Podtrzymać dumę mimo trudności - wywiad z trenerem Lechii GdańskAwans do ósemki pierwszym celemLechia czyni m.in. starania, aby Łukasz Zwoliński, który związał się z Lechią kontraktem od 1 lipca, przeniósł się z Chorwacji do Gdańska już teraz. Mają też nie być rozpatrywane kolejne oferty dotyczące sprzedaży kolejnych piłkarzy, a takie w ostatnim czasie trafiły odnośnie Filipa MladenoviciaPatryka Lipskiego. Jednak trzeba liczyć się z tym, że proces przebudowy biało-zielonych nie zostanie zakończony w ciągu najbliższych dni. Okno transferowe otwarte będzie aż do 2 marca.

- Z okresu przygotowawczego jestem bardzo zadowolony. Dobrze wyglądaliśmy jeszcze w sparingu z Dinamem Moskwa, ale graliśmy z Lukasem HaraslinemDamianem Łukasikiem i nie było wiadomo o kłopotach zdrowotnych Żarko Udovicicia. Najtrudniej zastąpić będzie Lukasa. Z drugiej strony naturalną rzeczą jest, że piłkarz się u nas rozwinął i odszedł za dobre pieniądze. To dobrze świadczy o pracy, którą wykonujemy. Chcielibyśmy w każdym sezonie wychować jednego takiego piłkarza. Co do celów na wiosnę, to poczekajmy do ostatecznego wykrystalizowania się składu. Na pewno chcemy znaleźć się w ósemce. Co dalej? Sami jesteśmy ciekawi, jak to będzie wyglądało. Nie szukam alibi, nie uciekam przed trudnymi decyzjami, bo już tutaj wiele ich podjąłem. Wierzę, że to wszystko wyjdzie nam na dobre, choć nie jest to łatwo poukładać. Mamy swój plan. Zobaczymy, jaka będzie jego realizacja? - deklaruje Piotr Stokowiec.

Łukasz Zwoliński i Bartosz Kopacz w Lechii Gdańsk od nowego sezonu. Co trzeba zrobić, by przyszli już wiosną?Tabela po 20 kolejkach

Piłka nożna - Ekstraklasa
Drużyny M Z R P Bramki Pkt.
1 Legia Warszawa 20 12 2 6 40:20 38
2 Cracovia 20 11 3 6 29:16 36
3 Pogoń Szczecin 20 10 5 5 22:16 35
4 Śląsk Wrocław 20 9 7 4 27:21 34
5 Lech Poznań 20 8 7 5 33:20 31
6 Piast Gliwice 20 9 4 7 22:21 31
7 Lechia Gdańsk 20 8 6 6 23:22 30
8 Wisła Płock 20 9 3 8 25:32 30
9 Jagiellonia Białystok 20 8 5 7 31:26 29
10 Zagłębie Lubin 20 8 4 8 31:28 28
11 Raków Częstochowa 20 9 1 10 24:29 28
12 Górnik Zabrze 20 5 8 7 24:27 23
13 Arka Gdynia 20 5 6 9 17:28 21
14 Korona Kielce 20 6 3 11 12:24 21
15 Wisła Kraków 20 5 2 13 22:35 17
16 ŁKS Łódź 20 4 2 14 20:37 14
W sezonie zasadniczym każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Po 30 kolejkach nastąpi podział na grupę mistrzowską i spadkową, a w każdej zagra po 8 drużyn. Wszystkie punkty zostaną zaliczone, a w drugiej fazie w obu grupach każdy zagra z każdym, ale już bez rewanżów.
Z ekstraklasy zdegradowane zostaną 3 ostatnie drużyny. Mistrz Polski zagra w eliminacjach Ligi Mistrzów, a dwie kolejne drużyny w eliminacjach Ligi Europy.
Tabela wprowadzona: 2019-12-21

Wyniki 20 kolejki

 • LECHIA GDAŃSK - Raków Częstochowa 0:3 (0:0)
 • Lech Poznań - ARKA GDYNIA 1:1 (0:1)
 • ŁKS Łódź - Wisła Kraków 2:4 (1:3)
 • Cracovia - Śląsk Wrocław 2:0 (0:0)
 • Pogoń Szczecin - Korona Kielce 0:1 (0:0)
 • Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2:1 (0:1)
 • Wisła Płock - Piast Gliwice 2:1 (1:1)
 • Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 3:0 (1:0)

Kluby sportowe

Opinie (193) ponad 20 zablokowanych

Wszystkie opinie

 • Lechia Gdańsk nasza Najukochańsza (2)

  i Najwspanialsza. Wierzymy w Pana Trenerze i liczymy, że w tym roku będziemy mieli również wiele powodów do radości. Dziękujemy Panu Trenerze za ubiegły rok, a my w tym roku także będziemy starali się dopingiem wspierać naszą Lechię.

  • 71 52

  • lechia to już trup, wszystkie szczury uciekły, zostali emeryci, nieudacznicy i juniorzy (1)

   • 4 14

   • Zobaczysz śledziu na derbach

    kto jest kim. Buahahahaha

    • 5 1

 • Panie Stokowiec dużo straciłeś w oczach kibiców tym tekstem (26)

  Klub to nie bankomat ? Kto podpisał z Peszko wysoki kontrakt ? Sam sobie podpisał ? Nie. Prezes Mandziara, który teraz chcę go siłą i pod przymusem rozwiązać odsyłając go do rezerw. Nikt po za pojedynczymi niedzielnymi kibicami nie wierzy już w jakiekolwiek słowa prezesa. Nawet w sumie nie trzeba dużo wiedzieć co się dzieje w klubie żeby wyczuć same kłamstwa. Przecież Peszko akurat jako jeden z nielicznych zapiep**ał na boisku i zawsze walczył, a wy teraz pod zarzutem bankomatu go wyrzucacie. Skoro się podpisało umowę to trzeba płacić. Jak z emerytem Milą podpisaliście, który rzeczywiście nie grał tylko siedział na budach piwku i bilardzie cały sezon za 100k miesięcznie to nie płakaliście i nie szukaliście świeżej krwi ? Ta wasza świeża krew czyt. mniejsze pieniądze na grajków kończy się tym, że we Wrocławiu nie mamy kim grac, Peszko na rezerwach a zarabia te same siano. I siedź tam SŁawek jak grubas Mila ! SIedź i kasuj Mandziare ile wlezie niech płacze. A 14 lutego na bursztynku ..wiele nie napisze, ale prezes będzie mocno czerwioniutki po przyśpiewkach :)

  • 162 47

  • Peszko walczył???? (4)

   A kto osłabiał klub kolejnymi czerwonymi kartkami, karami, etc...

   • 30 34

   • jak to ma się z "nie walczeniem"

    • 18 4

   • jak to kto? Udovicic! (1)

    kartki Peszko to chyba nie ten sezon, obrońco rudego kombinatora

    • 15 4

    • A dwa ostatnie mecze to pewnie podłożył Stokowiec z Madziarą patokibolu !

     • 8 6

   • To ile

    Tych czerwonych kartek dostal peszko?? Tylko cztery zolte !!

    • 6 4

  • Pomachajmy chusteczkami (2)

   Obu Panom M. i S.

   • 13 26

   • Brawo P .Stokowiec

    Kretynow się nie sieje, niestety sami się rodzą.

    • 14 9

   • Kiedyś wam patokibolom pomachamy !!

    • 9 8

  • Przyśpiewki kotów pół Nocy? Oni są tacy sami jak ten prezes

   • 27 11

  • (1)

   ty mów za siebie a nie za wszystkich kibiców.Piotrze wybrałeś dobrą drogę by odnowić Lechię.Prawdziwi kibice Ci co przychodzą na stadion są z Tobą.Masz pełne zaufanie.

   • 13 18

   • Zakochani w naszych profesjonalistach

    Proszę naszych piłkarzy aby zwracali uwagę na zdrowie, sezon jeszcze długi, może na razie grajcie z trochę mniejszym zaangażowaniem ale za to bez kontuzji. Zdrowia życzę :-)

    • 0 2

  • (2)

   Lwy do weterynarza!

   • 7 10

   • (1)

    a trener papuga prezesa.

    • 14 14

    • Ty to głąb kapuściany?

     • 7 5

  • Może w Twoich stracił, w moich raczej zyskał. (1)

   Do Stokowca nie mam żadnych zastrzeżeń, a choć nie jestem fanem Mandziary, to te ruchy całkowicie popieram i nie mogę patrzyć na te wasze lamentowanie, jak stare baby. Tylko marudzicie i narzekacie. To ma być kibicowanie? Takie zachowanie stoi w zupełnej sprzeczności z definicją tego słowa! Co do Sławka, to nie wiem czy nie odwalił jakiejś maniany z wezwaniami do zapłaty, czy nie nasyłał prawników, nie straszył komornikiem, więc się nie wypowiadam. Fakt jest taki, że nigdy nie był wart tych pieniędzy jakie zarabia i pretensje to można było mieć gdy podpisywali z nim umowę, a nie teraz.

   • 31 9

   • a nawet jeśli to co w tym nienormalnego ? ty jak nie dostajesz siana za prace to siedzisz cicho ?

    • 14 4

  • (2)

   Kibolu kup sobie klub i pakuj kasę. To co Peszko zrobił z Rakowem to jest celowe podłożenie się i on stracił w oczach wielu kibiców. Potem jeszcze roszczenia o kasę która i tak by dostał. Dał się wkręcić w szantaż wobec klubu. Mógł strajkować na treningu ale nie na meczu za który zapłaciłem. Won z takimi zawodnikami , a teraz płacze bo nikt go nie chce. Po co siedzi w klubie który nie płaci.

   • 18 13

   • Co zrobil z rakowem?? (1)

    Strzelil w slupek!! Byl najlepszy na boisku

    • 12 4

    • No i spowodował karnego dla rakowa

     • 0 1

  • Peszko (1)

   Z nim klub podjął pewne ryzyko...
   Kupili piłkarza który grał w kadrze. Za każdy mecz kadry klub dostawał kasiorę, za sam udział w ostatnich mistrzostwach 900 tys złotych. Wtedy nikkt nie płakał ze Peszko duzo zarabia. Niestety kontrakt podpisali za długi i tyle w temacie.

   • 12 2

   • Im projekt droższy tym się bardziej opłaca.

    • 3 0

  • Nie tylko Peszko

   • 3 0

  • Proponuje bojkot do

   Czasu przywrocenia slawka. W zamian bedziemy chodzic na czwarta lige

   • 3 10

  • Daj sobie na luzik z Panem pilkarzem .

   On gra co najwyzej na 40% swoich mozliwosci .Tak mysle .

   Moze sie myle .

   Msj juz swoj wiek .

   Wiecej chyba juz nie wyciagnie z siebie ?

   • 2 2

  • No właśnie oto chodzi, że pieniądze nie są wypłacane na czas

   • 1 0

  • A kto się domagał żeby Milę do Gdańska sprowadzić ?

   Kto marudził że Mandziara żałuje na Mile ? A kto żądał żeby Wolskiego sprowadzać ? To samo z Sobiechem.

   Całe szczęście że z Wszołkiem nie wyszło. Myślę że to trenera decyzja i słuszna.

   • 0 0

 • Na spokojnie (5)

  Haraslin to był dobry 3 lata temu. Potem zatrzymał sie w rozwoju. Ile goli ostatnio strzelił? Ile miał asyst?
  Wolski??? Trzeba go było opchnac jak go Legia chciała. Człowiek szklanka. Ile goli strzelił?
  Łukasik??? Ile hejtu zebrał na tym forum? Makowski nie gorszy, a młodszy.
  Sobiech??? Miał momenty ale oczekiwałbym wiecej. Mogl zostać.
  Peszko??? Ostatnie dobre mecze to przed MŚ.
  Nie wiem za co go kibice tak lubia. Ze doi nasz klub? Fajny? Bo lalkę kopnął?
  Tak wiec spokojnie...
  Najważniejsze zeby pensje były wypłacane to nie bedzie zle.
  Nasza liga jest tak cienka ze na ogół to wystarczy

  • 98 34

  • (1)

   Pełna zgoda. Młodzi głodni lepsi od tych odcinaczy kuponów.

   • 26 2

   • Na pewno młodzi są kilka klas gorsi ale przynajmniej taniej dla klubu

    • 0 2

  • Każdy z nich oprócz Wolskiego dawał coś drużynie więc post słaby , chyba że ty oglądałeś inne mecze. Ta obecna Lechia tez coś pokaże i nie będzie gorsza z tamtymi kopaczami.
   A liga jest jaka jest , jak się niema czego lubi to się lubi co się ma. A

   • 7 0

  • A co (1)

   Na temat Mladenovica???Wg mnie tak jak on pracował to mało ktory

   • 11 1

   • Mały bez siły liga Polska to szczyt możliwości

    • 2 0

 • Cała ekstraklasa to bankomat.

  Przepłacani piłkarze, kontrakty kompletnie z czapy. Jeżeli to nakręcanie zarobków nie padnie, to ja nie widzę szansy na poprawę jakości naszych rozgrywek.

  • 99 2

 • Mandziarko kibice to nie ci*le ! (2)

  Nie zobaczysz za ten szajs PLNów od białozielonej braci. stoki przestań kłamać zacznij działać.

  • 45 19

  • To patole którzy nie chodzą na mecze

   • 2 6

  • d**il

   • 0 0

 • (13)

  Uważam, że to rozsądne podejście. Mierz siły na zamiary. Może to wyjść na dobre. Nie można doprowadzić do bankructwa jak choćby w Arce, bo to się może okazać sytuacja bez wyjścia. Zrobić porządek raz a dobrze! Kibice nie idioci, zrozumieją. Ważne żeby piłkarze dawali z siebie wszystko.

  • 47 13

  • Spoko. W naszej Ekstraklasie nie trzeba mieć nie wiadomo ile kasy i piłkarzy. Przykład choćby z zeszłego roku. Piast wyru....ał Ległe. Porównajmy budżety tych dwóch klubów.

   • 30 3

  • (3)

   Wierzę Stokowcowi. Z pustego i Salomon nie naleje.

   • 34 12

   • Ja jemu juz dawno nie wierze. przydu*as cygana. (1)

    • 3 8

    • Zdanie kibola warte tyle co wczorajszy dziennik!

     • 3 1

   • to uwierz i kibicom - za badziewie nie będziemy płacić 50 zł

    • 2 4

  • (4)

   Ale w Arce akurat finanse sa bez zastrzezen. Nie ma dlugow, a pensje sa na czas.

   • 6 8

   • (3)

    Nie pij więcej. Arka to bankrut. Widać jak się interesujesz piłką.

    • 5 4

    • (2)

     Tak sobie tłumacz. Wszystkie kluby w lidze to bankruci tylko nie nasza wielka lechia, a nadzór finansowy i ujemne punkty to fanaberia pzpnu

     • 2 3

     • (1)

      Poczytaj sobie na Onecie o Areczce!

      • 1 0

      • Onet, zrodlo prawdy objawionej. I co tam takiego onet napisal, ze arka ma dlug w wysokosci 300tys pln. Jak to sie ma do 60mln dlugu w Lechii?

       • 0 0

  • Jak podpisywał umowy to o tym nie myślał?

   Mandziara to taki dyzma

   • 4 3

  • Arka vs Lechia

   W Arce w tym sezonie wyprowadzają kasę podobnie jak w Lechi jaakos czas temu gdy co rundę przyjeżdżał wagon piłkarzy. Oczywiście w Gdyni na mniejsza skalę bo nie ma tyłu sponsorów (Energa peytren) w Gdyni brakuje kasy która Gdynia cofnela z tą kasą klub miałby pełna płynność. Gdyby w Gdansku miasto cofnęło kasę w Gdańsku zrobiłoby się takie samo bagno

   • 1 2

  • Mierzenie sił na zamiary oznacza coś odwrotnego

   • 0 3

 • A tu się zgadzam z Panem! (2)

  Skoro Lechia to nie bankomat....jak i inny klub w Polsce to proponuje samemu dać przykład i poprosić o obniżenie dochodów...nie małych jak mniemam... tak aby dało się ratować Polska piłkę nożną...bo jak na razie to wszyscy drenują klubowe kasy i dziwią się że przegrywamy z kelnerami ze wschodu w eliminacjach każdej ligi:) Do boju trenerze,....daj Pan przykład:) Tak ciachnij se 30% gaży:) Zobaczymy kto ma jaja a kto tylko gada:)

  • 66 23

  • Do i**oty (1)

   Pokaż jaja i idź do swojego szefa że chcesz mniej zarabiać

   • 7 9

   • Ty pokaż jaja idź do szefa i powiedź że przyjdziesz do pracy ale nie będziesz pracował i kasę zacten czas na ci wypłacić

    • 2 0

 • Życie pokarze (3)

  Walka o 8. Trenerze trochę realizmu. Niech pan nie uczestniczy w propagandzie zarządu. Wyjdzie lub nie. Jak nie to i tak pana pożegnają. Niestety klub jest coraz słabszy tak jak cała liga. Trzeba zmian i to mądrych.

  • 39 8

  • A ja myślę, że rzycie pokarze ...

   Zamiast pić przed meczem, polecam słownik

   • 13 1

  • oj - ciebie to z pewnością pokarze, surowo!

   • 7 2

  • My arkowcy

   wieżym że sie utrzymniem w liga i nie spadniem. Trza mieć wiara, bo co to za kibic co niewieży, no nie.

   • 3 3

 • Prawda leży po środku. Mówię wam. Nie placzcie i tych zawodnikach bo kij wie czy ktoś fermentu nie sial.

  • 26 9

 • A pan trener dostaje swoje wynagrodzenie? (3)

  • 26 7

  • Tak. Ja i adas przekazujemy se kase zawsze punktualnie.

   • 15 5

  • A panowie pilkarze wykonywali swoją pracę za której oglądanie ja zapłaciłem.

   • 5 0

  • Podobno za sezon z góry dostaje

   • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najbliższy mecz Lechii

Górnik Łęczna
20 kwietnia 2024, godz. 17:30
8% Górnik Łęczna
27% REMIS
65% LECHIA Gdańsk

Najlepiej oceniani

Najlepiej typujący wyniki Lechii

Imię i nazwisko Typ. Pkt. Skuteczność
1 Piotr Matusiak 28 61 67.9%
2 Łukasz Gawlik 28 59 57.1%
3 Miś Beżuś 28 57 67.9%
4 Mariusz Kamiński 28 56 60.7%
5 Mirosław P. 28 55 64.3%

Ostatnie wyniki Lechii

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
92% LECHIA Gdańsk
3% REMIS
5% Bruk-Bet Termalica Nieciecza
7 kwietnia 2024, godz. 15:00
HIT
20% GKS Katowice
26% REMIS
54% LECHIA Gdańsk

Relacje LIVE

Najczęściej czytane