Sopocka Liga Halowa

Tomasz Łunkiewicz
12 lutego 2004 (artykuł sprzed 20 lat)
Pierwsza serii gier rundy rewanżowej III Edycji Sopockiej Ligi Halowej im. Pawła Orlińskiego o Puchar Idei nie przyniosła zmian w tabeli.

Mecze w rundzie rewanżowej rozgrywane są w odwrotnej kolejności niż w pierwszej. W dziewiątej serii doszło do rewanżów za ósmą. Szansę wykorzystały trzy drużyny. W dwóch przypadkach także bilans bramkowy jest remisowy. SS Kamionka przed tygodniem uległa Jantarowi 6:12. W rewanżu wygrała również różnicą sześciu bramek - 7:1. Serię wygranych Manhattanu przerwało Torpedo, pokonując rywala 6:4. Tydzień wcześniej było 6:5 na korzyść Manhattanu. Trzecim zespołem, któremu udał się rewanż, był SPK. Siedem dni wcześniej Compact zwyciężył 6:3. W dziewiątej kolejce górą był SPK, który również wygrał różnicą trzech goli - 8:5. Komplet punktów zainkasowało Brodowino pewnie pokonując Torpedo i Samsona. Do rzadko spotykanej sytuacji doszło podczas konfrontacji Old Boys z Chronosem. Mecz został przerwany z powodu 45-minutowej przerwy w dostawie prądu. Po pierwszej połowie było 2:1 dla Old Boys. Spotkanie zostanie dokończone w najbliższą sobotę.

Manhattan - Old Boys 6:4, Szczechowiak 2, Zabłotny 2, Mazurkiewicz, M. Malak - Angowski 2, M. Charasz, S. Mazurkiewicz; SS Kamionka - Jantar 7:1, Olszewski 3, Jasiński 2, Kroll, Rafalski - Stawiarski; Manhattan - Torpedo 4:6, M. Malak 2, Szczechowiak 2 - Dymanowski 4, Pempkowiak, Gronek; SPK - SS Kamionka 2:5, P. Malek, Zięba - Olszewski 3, A. Malak, Kroll; Torpedo - Brodwino 2:6, Dymanowski, Gronek - Janiszewski 2, Bogucki 2, Jagodziński, Pietroczuk; MCHV - Samson 2:2, Łąpieś, Kiełt - Szabłowski, Jarczak; Compact - SPK 5:8, Stankiewicz 4, Żnmijewski - P. Malek 5, Protasewicz, Mrugalski, Matuszewski; Samson - Brodwino 0:7, Jagodziński 2, Pietroczuk 2, Bogucki, Orłowski, Janiszewski, Saur Neptun - Jantar 0:5 (walkower), Chronos - Old Boys 1:2 (do przerwy, mecz zostanie dokończony w sobotę).

Najlepsi strzelcy:
30 bramek - Paweł Malek (SPK), 28 - Kamil Dymkowski (Torpedo), 27 - Marcin Malak (Manhattan), Bartosz Olszewski (SS Kamionka).
Głos WybrzeżaTomasz Łunkiewicz

Opinie (9)

• kto mistrzem??kto krolem strzelcow??

• 0 0

• SPK

KROLEM STRZELCOW MOZE BYC TYLKO PAWEL MALEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• 0 0

• Brawo SS za udany rewanz,a co do krola strzelcow walka bedzie pasjonujaca,a kto najlepszym zawodnikiem???

• 0 0

• król strzelców - Olszewski z SS,mistrz - Brodwino

• 0 0

• ...

oczywiscie ze pawel malek ....
    nikt tak egoistycznie nie gra jak on. tylko dla siebie.
    zero pozytku dla druzyny ..
    gdyby grał zespołowo to spk byłoby wysoko a tak oglada sie beznadziejna gre tego zawodnika ....