- 1 Lechia. "To ten moment" dla Ferandeza (11 opinii)
- 2 Hiszpan może trafić do Arki. Jest jedno ale (21 opinii)
- 3 Arka współpracuje z SI. Chce budować (14 opinii)
- 4 Hokeiści potrzebują 6 mln na grę w THL (32 opinie)
- 5 Tydzień prawdy dla koszykarzy Arki (8 opinii)
- 6 Hala AWFiS zamknięta. Szukają nowej (77 opinii)
Koszykówka
Gdańsk, hala przy ul. Kołobrzeskiej, sobota 17.00 - ekstraklasa kobiet: Start - Łączność Olsztyn.
Słupsk, hala "Gryfia" przy ul. Szczecińskiej, niedziela 17.00 - ekstraklasa mężczyzn: Brok Czarni - Azoty Unia Tarnów.
Rumia, hala MOSiR przy ul. Mickiewicza, sobota 18.00 - II liga mężczyzn: Viking Rumia - Orzeł Białogard.
Piłka ręczna
Elbląg, hala przy ul. Kościuszki, niedziela 11.00 - seria A kobiet: Start - Piotrkowia.
Siatkówka
Gdańsk, hala przy ul. Kościuszki, sobota 17.00 - seria A kobiet: Gedania - Nike Węgrów.
Starogard Gdański, hala przy ul. Zblewskiej, sobota 17.00 - seria B mężczyzn: SKS - Górnik Radlin.
Gdynia, hala ZSO 15 przy ul. Jowisza, sobota 15.00 - II liga kobiet: Alpat - Nowy Dom Chodzież.
Szermierka
Gdańsk, hale AWF nr XI i XII przy ul. Wiejskiej, sobota 9.00 (eliminacje) i 17.00 (finały) - Puchar Sietom we florecie (U-20).
Narciarstwo
Sopot, Łysa Góra, niedziela 12.00 (zapisy od 11.00 przed restauracją Sabat) - zawody dla amatorów (uwaga! jeśli pogoda pozwoli).
Futsal
Gdynia, hala GOSiR przy ul. Olimpijskiej, sobota 11.00-17.00 i niedziela 11.00 - Superliga TLH.
Przodkowo, hala sportowa, sobota 8.00-18.00 - III Turniej Prokom Cup dla rocznika 1986.
Gdynia, hala SSP 31 przy ul. Chylońskiej, sobota 16.30 - Puchar Prezesa TKKF Checz.
Zapasy
Gdańsk, hala SP 16 przy ul. Ubocze, sobota 10.50 - turniej do lat 15 w stylu klasycznym.
Rekreacja
Sopot, molo, sobota 11.00 (zapisy od 10.00) - trzeci bieg po plaży z cyklu o Grand Prix Sopotu.
Gdańsk, hala przy ul. Kołobrzeskiej, sobota 17.00 - ekstraklasa kobiet: Start - Łączność Olsztyn.
Słupsk, hala "Gryfia" przy ul. Szczecińskiej, niedziela 17.00 - ekstraklasa mężczyzn: Brok Czarni - Azoty Unia Tarnów.
Rumia, hala MOSiR przy ul. Mickiewicza, sobota 18.00 - II liga mężczyzn: Viking Rumia - Orzeł Białogard.
Piłka ręczna
Elbląg, hala przy ul. Kościuszki, niedziela 11.00 - seria A kobiet: Start - Piotrkowia.
Siatkówka
Gdańsk, hala przy ul. Kościuszki, sobota 17.00 - seria A kobiet: Gedania - Nike Węgrów.
Starogard Gdański, hala przy ul. Zblewskiej, sobota 17.00 - seria B mężczyzn: SKS - Górnik Radlin.
Gdynia, hala ZSO 15 przy ul. Jowisza, sobota 15.00 - II liga kobiet: Alpat - Nowy Dom Chodzież.
Szermierka
Gdańsk, hale AWF nr XI i XII przy ul. Wiejskiej, sobota 9.00 (eliminacje) i 17.00 (finały) - Puchar Sietom we florecie (U-20).
Narciarstwo
Sopot, Łysa Góra, niedziela 12.00 (zapisy od 11.00 przed restauracją Sabat) - zawody dla amatorów (uwaga! jeśli pogoda pozwoli).
Futsal
Gdynia, hala GOSiR przy ul. Olimpijskiej, sobota 11.00-17.00 i niedziela 11.00 - Superliga TLH.
Przodkowo, hala sportowa, sobota 8.00-18.00 - III Turniej Prokom Cup dla rocznika 1986.
Gdynia, hala SSP 31 przy ul. Chylońskiej, sobota 16.30 - Puchar Prezesa TKKF Checz.
Zapasy
Gdańsk, hala SP 16 przy ul. Ubocze, sobota 10.50 - turniej do lat 15 w stylu klasycznym.
Rekreacja
Sopot, molo, sobota 11.00 (zapisy od 10.00) - trzeci bieg po plaży z cyklu o Grand Prix Sopotu.