"Stocznia" wiceliderem!

20 października 2006 (artykuł sprzed 17 lat)
Hokeiści Energi Stoczniowiec są coraz bliżej finałowej szóstki. W piątek gdańszczanie pokonali na wyjeździe KTH Krynica 6:2 (2:1, 2:0, 2:1). W niedzielę w hali "Olivia" podopieczni Henryka Zabrockiego zagrają z najsłabszą drużyną ekstraligi - KH Sanok. Początek meczu w hali "Olivia" o godzinie 17.00. Jednak nawet i tego zespołu nie można lekceważyć. Dzisiaj outsider pokonał u siebie po dogrywce Zagłębie Sosnowiec. Dzięki temu "Stocznia" po raz drugi w tym sezonie została wiceliderem tabeli!

Bramki: 0:1 Zdenek Jurasek (1), 1:1 Viliam Chovanec (11), 1:2 Marcin Słodczyk (12), 1:3 Bartłomiej Wróbel (23), 1:4 Łukasz Zachariasz (37), 1:5 Łukasz Zachariasz (41), 1:6 Marcin Słodczyk (51), 2:6 Sławomir Krzak (54).

STOCZNIOWIEC: Odrobny - Skrzypkowski, Rompkowski; Kostecki, Zachariasz, Jurasek - Wróbel, Leśniak; Skutchan, Hurtaj, Słodczyk - Benasiewicz, Smeja; Drzewiecki, Urbanowicz, Jankowski - Rzeszutko.

Piątkowy mecz ułożył się dla gdańszczan znakomicie. Akcja pierwszego ataku Zachariasz-Kostecki-Jurasek przyniosła gola już w 20 sekundzie! Błyskawicznie przyjezdni odpowiedzieli także na wyrównanie rywali. Wynik 1:1 ostał się dokładnie minutę. - Graliśmy zespołowo. Kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń na lodowisku praktycznie przez cały mecz - ocenił trener Zabrocki.

Pozostałe wyniki 14. kolejki: Wojas Podhale Nowy Targ - MUKS Naprzód Janów 5:3 (1:0, 1:2, 3:1), GKS Tychy - TH Unia Oświęcim 7:2 (0:0, 4:0, 3:2), Cracovia Comarch Kraków - TKH ThyssenKrupp Energostal Toruń 7:2 (1:1, 3:0, 3:1), KH Sanok - Zagłębie Sosnowiec 5:4 po dogrywce (1:1, 1:1, 2:2, 1:0).

10. KH Sanok 14 5 27-91

• gratuluje wygranej:):) niedzielny meczyk pewnie też będzie nasz...

• 0 0

• na Was chłopaki to się jeszcze nie zawiodłam!!! :-)

• 10 PLN
    i co wazniejsze mukocze nie przychodzą:)

• 0 0

• szkoda....

tych dwoch bramek straconych... no ale trudno!

• 0 0

• Gratulacje dla Stoczni!!!!

"Piatkowy mecz ułożył się dla gospodarzy znakomicie. Akacja pierwszego ataku Zachariasz-Kostecki-Jurasek przyniosła gola już w 20 sekundzie!" ????? Stocznia była w Krynicy gospodarzem????? No chyba, że dla Krynicy ułożył sie znakomicie, bo dostać gola w 20 sek. to faktycznie znakomity początek meczu... HA HA HA znowu wtopa "redaktorku"...ehh... No!!! Do roboty!! Czas zmienić tekst, a potem ze zdziwieniem stwierdzić: "ale o co chodzi, przecież dobrze jest napisane..." i podopieprzać mi troche na forum za moje (przyznaje, że już od tygodnia złosliwe) uwagi. :)

• 0 0

• heeeeejjjjjjjjj STOCZNIA goooooooooooooooollllllll!

• 0 0

• I jeśli chodzi ościsłość

to pierwszy gol dla Stoczni wpadł w 22 sek. A wynik 1:1 nie ostał się dokładnie minutę, tylko przez minutę i 6 sek. jeśli już ma być dokładnie. (wiem, wiem znowu złośliwy jestem... ale sam mnie sprowokowałeś "redaktorku")