Trener

Mariusz Jurkiewicz
ocena z sezonu
3.48 (64 oceny)

Zawodnicy

Mateusz Kosmala
ocena z sezonu
3.80 (66 ocen)
Miłosz Wałach
ocena z sezonu
3.62 (69 ocen)
Leonardo Comerlatto
ocena z sezonu
3.46 (63 oceny)
Damian Woźniak
ocena z sezonu
3.31 (29 ocen)
Santiago Mosquera
ocena z sezonu
3.27 (63 oceny)
Wiktor Tomczak
ocena z sezonu
3.14 (28 ocen)
Jeremi Stojek
ocena z sezonu
3.06 (18 ocen)
Artur Chmieliński
ocena z sezonu
3.03 (67 ocen)
Dmytro Doroszczuk
ocena z sezonu
2.97 (30 ocen)
Patryk Pieczonka
ocena z sezonu
2.82 (61 ocen)
Mateusz Jachlewski
ocena z sezonu
2.77 (64 oceny)
Mateusz Wróbel
ocena z sezonu
2.73 (64 oceny)
Jacek Sulej
ocena z sezonu
2.67 (61 ocen)
Kelian Janikowski
ocena z sezonu
2.67 (60 ocen)
Krzysztof Gądek
ocena z sezonu
2.58 (60 ocen)
Daniel Leśniak
ocena z sezonu
2.29 (42 oceny)
Piotr Papaj
ocena z sezonu
2.29 (63 oceny)

Terminarz

09.10 (sob) Górnik Zabrze TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
16.10 (sob) TORUS WYBRZEŻE Gdańsk Energa MKS Kalisz
25.09 (sob) godz.12:20 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 23:23 karne - 2:4 Gwardia Opole
18.09 (sob) godz.19:30 Sandra Spa Pogoń Szczecin 27:33 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
11.09 (sob) godz.19:00 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 25:37 Orlen Wisła Płock
04.09 (sob) godz.18:00 Piotrkowianin 26:23 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
02.06 (śr) godz.17:00 Orlen Wisła Płock 29:19 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
29.05 (sob) godz.14:00 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 24:28 Zagłębie Lubin
23.05 (nd) godz.18:00 Gwardia Opole 27:18 bez publiczności TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
15.05 (sob) godz.18:00 Stal Mielec 26:22 bez publiczności TORUS WYBRZEŻE Gdańsk

Tabela

Piłka ręczna - PGNiG Superliga mężczyzn
Drużyny M Z Rz Rp P Bramki Pkt.
1 Łomża Vive Kielce 4 4 0 0 0 141:94 12
2 Orlen Wisła Płock 3 3 0 0 0 105:70 9
3 Azoty-Puławy 4 3 0 0 1 133:105 9
4 Piotrkowianin Piotrków Tryb. 3 3 0 0 0 84:78 9
5 Górnik Zabrze 4 2 1 0 1 103:108 8
6 Energa MKS Kalisz 4 2 0 0 2 112:114 6
7 Gwardia Opole 4 1 1 0 2 100:119 5
8 TORUS WYBRZEŻE GDAŃSK 4 1 0 1 2 104:113 4
9 Chrobry Głogów 4 1 0 1 2 120:132 4
10 MMTS Kwidzyn 4 1 0 0 3 93:101 3
11 Zagłębie Lubin 3 1 0 0 2 79:87 3
12 Grupa Azoty Unia Tarnów 3 1 0 0 2 78:87 3
13 Sandra Spa Pogoń Szczecin 4 1 0 0 3 99:118 3
14 Handball Stal Mielec 4 0 0 0 4 95:120 0

Każdy zespół rozegra po 26 meczów, na zasadzie mecz i rewanż, bez fazy play-off. Najlepsza drużyna zostanie mistrzem Polski, a ostatnia spadnie do ligi centralnej. Przedostatni zespół PGNiG Superligi rozegra dwumecz barażowy z drugim uprawnionym do awansu zespołem z zaplecza ekstraklasy.

Wyniki 4 kolejki:

  • TORUS WYBRZEŻE GDAŃSK - Gwardia Opole 23:23 (10:7, k. 2:4)
  • MMTS Kwidzyn - Górnik Zabrze 19:22 (6:11)
  • Azoty Puławy - Chrobry Głogów 40:28 (20:15)
  • Łomża Vive Kielce - Energa MKS Kalisz 37:29 (20:15)
  • Handball Stal Mielec - Sandra Spa Pogoń Szczecin 27:30 (12:17)
  • niedziela
  • Zagłębie Lubin - Piotrkowianin Piotrków Tryb.
  • wtorek
  • Grupa Azoty Unia Tarnów - Orlen Wisła Płock

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża