Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Grupa Azoty Tarnów
(TYP 1) 75%[160]
Remis
(TYP X) 2%[3]
Wygrywa
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 2) 23%[49]
 
02.12 śr
godz. 19:30
Grupa Azoty Tarnów
29
:
30
Grupa Azoty Tarnów - Torus Wybrzeże Gdańsk 29:30. Mateusz Jachlewski jak Artur Siódmiak Grupa Azoty Tarnów - Torus Wybrzeże Gdańsk 29:30. Mateusz Jachlewski jak Artur Siódmiak 2 grudnia 2020 (59 opinii)

Torus Wybrzeże Gdańsk pokonało na wyjeździe Grupę Azoty Tarnów 30:29 (14:16)...

Trener

Krzysztof Kisiel
ocena
3.39 (18 ocen)

Zawodnicy

Mateusz Jachlewski
ocena
5.57 (23 oceny)
Mateusz Kosmala
ocena
4.35 (23 oceny)
Artur Chmieliński
ocena
3.96 (25 ocen)
Krzysztof Gądek
ocena
3.52 (25 ocen)
Franco Gavidia
ocena
3.45 (22 oceny)
Patryk Pieczonka
ocena
3.42 (24 oceny)
Kelian Janikowski
ocena
3.35 (23 oceny)
Przemysław Witkowski
ocena
3.24 (21 ocen)
Kamil Adamczyk
ocena
2.86 (22 oceny)
Jacek Sulej
ocena
2.70 (20 ocen)
Piotr Papaj
ocena
2.59 (22 oceny)
Damian Woźniak
ocena
2.47 (17 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Leonardo Comerlatto
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Filipowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Iwańczuk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Daniel Leśniak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Powarzyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jeremi Stojek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Wodziński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Wróbel
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

17.10 (nd) godz.15:00 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk typuj Energa MKS Kalisz
22.10 (pt) godz.19:00 Chrobry Głogów typuj TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
30.10 (sob) godz.19:00 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk typuj Łomża Vive Kielce
10.10 (nd) godz.15:00 Górnik Zabrze 22:23 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
25.09 (sob) godz.12:20 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 23:23 karne - 2:4 Gwardia Opole
18.09 (sob) godz.19:30 Sandra Spa Pogoń Szczecin 27:33 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
11.09 (sob) godz.19:00 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 25:37 Orlen Wisła Płock
04.09 (sob) godz.18:00 Piotrkowianin 26:23 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
02.06 (śr) godz.17:00 Orlen Wisła Płock 29:19 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
29.05 (sob) godz.14:00 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 24:28 Zagłębie Lubin

Tabela

Piłka ręczna - PGNiG Superliga mężczyzn
Drużyny M Z Rz Rp P Bramki Pkt.
1 Łomża Vive Kielce 6 6 0 0 0 215:151 18
2 Orlen Wisła Płock 6 6 0 0 0 195:137 18
3 Azoty Puławy 6 4 0 0 2 197:158 12
4 Górnik Zabrze 6 3 1 0 2 160:158 11
5 MMTS Kwidzyn 6 3 0 0 3 146:151 9
6 MKS Zagłębie Lubin 6 3 0 0 3 164:170 9
7 Grupa Azoty Unia Tarnów 6 3 0 0 3 156:163 9
8 Piotrkowianin 6 3 0 0 3 155:171 9
9 Gwardia Opole 6 2 1 0 3 149:163 8
10 TORUS WYBRZEŻE GDAŃSK 5 2 0 1 2 127:135 7
11 Energa MKS Kalisz 5 2 0 0 3 133:136 6
12 Chrobry Głogów 6 1 0 1 4 178:208 4
13 Sandra Spa Pogoń Szczecin 6 1 0 0 5 144:177 3
14 Handball Stal Mielec 6 0 0 0 6 139:180 0

Każdy zespół rozegra po 26 meczów, na zasadzie mecz i rewanż, bez fazy play-off. Najlepsza drużyna zostanie mistrzem Polski, a ostatnia spadnie do ligi centralnej. Przedostatni zespół PGNiG Superligi rozegra dwumecz barażowy z drugim uprawnionym do awansu zespołem z zaplecza ekstraklasy.

Wyniki 6 kolejki:

  • TORUS WYBRZEŻE GDAŃSK - Energa MKS Kalisz (niedziela, godz. 15)
  • Piotrkowianin - Orlen Wisła Płock 22:25 (8:14)
  • Grupa Azoty Unia Tarnów - Gwardia Opole 27:24 (16:13)
  • Zagłębie Lubin - Sandra Spa Pogoń Szczecin 32:24 (12:7)
  • Azoty Puławy - Łomża Vive Kielce 28:29 (14:14)
  • Stal Mielec - Górnik Zabrze 27:35 (12:16)
  • MMTS Kwidzyn - Chrobry Głogów 31:29 (15:14)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża