• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 1) 5%[9]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
Łomża Industria Kielce
(TYP 2) 95%[190]
 
08.10 sob
godz. 16:00
20
:
31
Łomża Industria Kielce
Torus Wybrzeże Gdańsk - Łomża Industria Kielce 20:31. 1,5 tys. kibiców na meczu Torus Wybrzeże Gdańsk - Łomża Industria Kielce 20:31. 1,5 tys. kibiców na meczu 8 października 2022 (22 opinie)

Torus Wybrzeże Gdańsk przegrał z Łomżą Industrią Kielce 20:31 (9:13) w meczu...

Trener

Mariusz Jurkiewicz
ocena
4.65 (20 ocen)
Jakub Bonisławski
ocena
3.32 (22 oceny)

Zawodnicy

Miłosz Wałach
ocena
4.96 (23 oceny)
Mateusz Jachlewski
ocena
4.71 (21 ocen)
Jakub Powarzyński
ocena
4.45 (22 oceny)
Nejc Zmavc
ocena
4.11 (19 ocen)
Rafał Stępień
ocena
4.05 (20 ocen)
Damian Woźniak
ocena
4.00 (17 ocen)
Maciej Papina
ocena
3.75 (16 ocen)
Kornel Poźniak
ocena
3.72 (18 ocen)
Jakub Będzikowski
ocena
3.38 (13 ocen)
Veljko Davidović
ocena
3.31 (16 ocen)
Patryk Pieczonka
ocena
3.31 (16 ocen)
Jovan Milicević
ocena
3.19 (16 ocen)
Mateusz Kosmala
ocena
3.13 (16 ocen)
Piotr Papaj
ocena
3.00 (16 ocen)
Wiktor Tomczak
ocena
2.94 (18 ocen)

Poza składem

Adam Witkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

18.05 (sob) godz.18:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 38:30 Zepter Legionowo
04.05 (sob) godz.18:30 Industria Kielce 33:30 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
28.04 (nd) godz.18:00 Zagłębie Lubin 36:37 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
19.04 (pt) godz.18:00 Grupa Azoty Unia Tarnów 25:33 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
13.04 (sob) godz.16:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 31:29 Corotop Gwardia Opole
06.04 (sob) godz.18:00 Piotrkowianin 29:33 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
30.03 (sob) godz.18:00 Corotop Gwardia Opole 29:33 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
24.03 (nd) godz.16:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 36:28 Arged Rebud Ostrovia
20.03 (śro) godz.20:00 Azoty Puławy 35:32 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
08.03 (pt) godz.16:30 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 28:24 Grupa Azoty Unia Tarnów

Tabela

Piłka ręczna - Orlen Superliga mężczyzn
Drużyny M Z Rz Rp P Bramki Pkt
9 Corotop Gwardia Opole 31 10 13 2 16 843:886 38
10 Grupa Azoty Unia Tarnów 31 11 1 1 18 815:922 36
11 Energa Wybrzeże Gdańsk 31 11 0 2 18 925:953 35
12 Piotrkowianin 31 10 1 0 20 825:953 32
13 Zagłębie Lubin 31 7 3 1 19 824:946 28
14 Zepter Legionowo 31 4 0 2 24 830:978 14

Po sezonie zasadniczym według systemu każdy z każdym mecz i rewanż osiem najlepszych drużyn awansowało do play-off, by systemem pucharowych wyłonić medalistów.
Zespoły z miejsc 9-14 w drugiej fazie sezonu grają każdy z każdym, bez rewanżów, o utrzymanie, z zachowaniem dorobku punktowego z fazy zasadniczej. Na koniec rozgrywek Ostatnia drużyna w stawce spadnie do Ligi Centralnej, a przedostatnia zagra w barażu o utrzymanie.

Wyniki 31 kolejki:

  • grupa spadkowa
  • ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK - Zepter Legionowo 38:30 (16:15)
  • Corotop Gwardia Opole - Grupa Azoty Unia Tarnów 34:30 (16:11)
  • Piotrkowianin - Zagłębie Lubin 27:26 (15:13)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża